Надюшка

здравей!
спокойна вечер от мен , аз продължавам да се мъча да гледам филма препоръчан от теб. 







Кали благодаря за приятелското посрещане.
Както казваш нищо ново под слънцето,но магията си я има,защото всичко е различно от предния ,и по-предния филм,който съм гледала..и т.н.Гледам двамата главни герои и не мога да им се нагледам и се питам м/у актьорите имало ли е някакви по-особенни взаимоотношения
,че така пресъздават магията на екрана, наречена любов.
Кали благодаря за приятелското посрещане.
Както казваш нищо ново под слънцето,но магията си я има,защото всичко е различно от предния ,и по-предния филм,който съм гледала..и т.н.Гледам двамата главни герои и не мога да им се нагледам и се питам м/у актьорите имало ли е някакви по-особенни взаимоотношения
,че така пресъздават магията на екрана, наречена любов. 








и
Препоръчани теми