Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 964
  • 740
# 150
При гейшата според мен е малко ограничаващо, защото трябва да си бяла ( или да го постигнеш с грим ) и да имаш тъмна коса. Иначе с удоволствие бих го направила, всичко японско ме влече, все пак съм учила Японисика. Grinning
Виж целия пост
# 151

До кога трябваше да решим кои ще са новите теми за следващото предизвикателство? Кой ще ни е организатова този път? Не знам дали е редно да ангажираме пак МисНели  Rolling Eyes

Сряда, напомних в Неделя, а на първа страница съм и обобщила правилата. Ако някой иска да поеме оформянето на следващия пост, да каже  Peace


Много ми харесаха предложенията за амазония, гейша и за любим герой. Героя даже вече го измислих и е в цвят, който много хубаво ми подчертава цвета на очите  Mr. Green

+ Грим от определена ера (нека да е по една определена на тема, вместо всички наведнъж, иначе става прекалено разлято и на практика не се прави грим по една тема), Клеопатра... СТанах доста нови предложения. В такъв случай искате ли да отпадат предложенията от предната анкета, или все пак да останат? Ако има по 10 варианта на анкета, не става ли доста разлято?
Виж целия пост
# 152
... Тази на Голдън роуз наслоява и дава огромен обем...

Коя е тази спирала?
Volume 4.

а аз да попитам - как правите наслояването - чакате ли положение слой да изсъхне и после пак .... или наслагвате - докато долният слой е влажен на миглите  Rolling Eyes
Не чакам, а наслагвам веднага втори слой.
Виж целия пост
# 153
MissNellie ,
ако приеме че гейшата и Клеопатра могат да се включат в категорията грим от определена ера то останалите нови+двата с най-много гласове от предната анкета спокойно може да формират списъка за нов избор.И отделно да има опция за избор между примерно три "ери".
Виж целия пост
# 154
Толкова пъти съм влизала в този подфорум, а чак сега виждам страхотната идея с предизвикателставата. Определено ще се включа следващия път Simple Smile
Виж целия пост
# 155

До кога трябваше да решим кои ще са новите теми за следващото предизвикателство? Кой ще ни е организатова този път? Не знам дали е редно да ангажираме пак МисНели  Rolling Eyes

Сряда, напомних в Неделя, а на първа страница съм и обобщила правилата. Ако някой иска да поеме оформянето на следващия пост, да каже  Peace

На мен идеята ми беше да не те ангажираме тебе по някакъв начин  Grinning Иначе си мисля, че ще е добре неутрален член на темата да събира материала  Laughing

Според мен Клеопатра много се покрива с Абарската принцеса, която правихме  Rolling Eyes Гейшата и според мен е доста ограничаваща от към креативност.
Виж целия пост
# 156
И мен не ми се ще много Клеопатра, но пък иначе нямам големи претенции относно анкетите. И изборите, които сега не избрахме са хубави, нека не ги забравяме, ако не за сега - поне по-натам да повторим.  Peace
Виж целия пост
# 157
Днес се бях изтипосала така:
Скрит текст:
Скрит текст:

Много се кефя, че най-накрая си намерих хубаво кафяво за очна линия  Flutter

Освен това да се похваля, че цветовете са 95% едно към едно  Mr. Green Поиграх си малко с настройките на светкавицата и стана много по-добре. Сега остава и задапаратното устройство да си оправи настройките за снимане и всичко ще е наред  Mr. Green
Виж целия пост
# 158
Веси,страхотен грим.Кафявата очна линия е много интересна.Не мога да си слагам прецизно гел очна линия или ако е с твърд писец,мога само с тънка дълга четка,а имам такива красиви цветове ooooh!Освен да измия четката на някоя очна линия и да опитам да загреба гел линия с нея newsm78
Виж целия пост
# 159
Веси...истинско творение!!!  Heart Eyes Страшно много ми харесва!  Crazy
И наистина кафявото е много хубав цвят.По-студен ,какъвто е подходящ за очи  Sunglasses
Виж целия пост
# 160
Ами всъщност кафявото си е чист млечен шоколад, не е студено. Аз за това казах, че цветовете са 95% верни, имам още 5% да коригирам  Mr. Green
Виж целия пост
# 161
Е как да не е студен...не виждам нищо червеникаво вътре  Thinking
Кафяво-сив е на моя монитор,тъмно капучино  Thinking
Може настройките да са ми кофти  Blush
Виж целия пост
# 162
Веси, много свеж грим Simple Smile   bouquet Прекрасен е:) Най-светлите сенки, които са под веждата, какви са ? Ако не се лъжа и арабската ти принцеса е с тях Simple Smile
Виж целия пост
# 163
Е, няма червено, но няма и сиво  Wink Ако ще го сварняваме с напитки - горещ шоколад, не капучино  Crazy
Радвам се, че ви харесва, момичета  Hug

Да, светлите сенки отгоре са същите  и на принцесата. Много ги харесвам за хайлайтване. От една палитра на Флормар е - златисто бял цвят, много готин. Цялата палитра е хубава, но не я ползвам само нея. Всичките цветове са перлени, а аз не обичам толкова лъскав грим  Wink

Ето тази е палитрата - кафявата:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 164
Попаднах на готини ярко неонови гримчета  Heart Eyes.
Скрит текст:
Скрит текст:
Жаки, видях че в една друга тема си харесала едни от новите ми сенки - Coco Loco и тържествено обещавама утре-вдругиден да ги пробвам и ще снимам да покажа....въпреки, че са доста странни  Thinking.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия