Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 958
  • 740
# 210
ще се развалят ли, ако ги подрежеш малко  Rolling Eyes
Зависи как ги подрежа  Laughing
Като знам как си подрязах моите мигли, предпочитам да не подрязвам изкуствените  Crazy
Ако трябваше само да се скъсят за да не ми излизат от окото, със сигурно щях да отрежа част от тях, но при мен самите мигли са неестествено дълги и ако тръгна да ги скъсявам, ще станат назъбени.
Аз исках мигли, които да стоят естествено и да мога да ги нося всеки ден - да ходя на работа с тях Mr. Green , а с тези не бих се осмелила да се появя рано сутрин  Laughing
Виж целия пост
# 211
ако мислиш да ги носиш всеки ден - по-добре косъм по косъм и поддръжка на 30 дни ....  Rolling Eyes

тези мисля, че имат опр. брой слагания и евентуално ще трябва постоянно да купуваш нови  Rolling Eyes

докато сме на тема мигли - да споделя, че пробвах Шокинг-а на ИСЛ - не очаквах да е със силиконова четка, това е първата спирала със силиконова четка, която ми харесва  Embarassed

за разлика от не шоконг спиралата - тушът е по-'течен", но достатъчно гъст, доволна съм  Peace

и двете спирали на ИСЛ - и обикновената и шокинг-а ми харесват повече от диоршоу; до тях може би - по любимост бих сложила хипнозата на ланком  Peace
Виж целия пост
# 212
Вече нямам търпение за новото предизвикателство  Crazy Намислила съм разни неща и за амазонията и за героя. Дано изберем някой от тях  Grinning

Днес сътворих това:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Това оранжево ми стана едно от любимите - много хубав цвят със златисти отбясъци  Heart Eyes Определено му хванах цаката и на Инглотското жълто и вече става много по-добре. Пробвах и пудрата на Флормар, която си купих точно преди да се прибера. Мога да кажа, че тази пудра за 6лв, ми харесва повече от Виши Дермабленд за 40лв  Laughing  Тествах и бронзърите и ми се реши дилемата дали да купувам някой - в полза на продавачката  Mr. Green Освен това при нас е на цена 12лв, така че като четох другите оферти, явно съм и на далавера - душата ми на финансист също е доволна  Mr. Green

B & C, нямам търпение да те видя с мигли  Flutter
Виж целия пост
# 213

Анкетата е добавена. Гласуването приключва: Съб., 07 Юли 2012, 21:29
Виж целия пост
# 214
Благодаря, МисНели  Hug
Искам герооой Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Аз имам и двете спирали на ИСЛ - и обикновената и шокинг-а и не откривам разлика нито четката съм забелязала на шокинг-а, че е силиконова Embarassed. newsm78
В магазина консултанката ми обясни, че шокинг-а е като обикновенната само дето има изписано shooking
Виж целия пост
# 216

докато сме на тема мигли - да споделя, че пробвах Шокинг-а на ИСЛ - не очаквах да е със силиконова четка, това е първата спирала със силиконова четка, която ми харесва  Embarassed

за разлика от не шоконг спиралата - тушът е по-'течен", но достатъчно гъст, доволна съм  Peace

и двете спирали на ИСЛ - и обикновената и шокинг-а ми харесват повече от диоршоу; до тях може би - по любимост бих сложила хипнозата на ланком  Peace

 Shocked Как със силиконова? Моята не е силиконова.
Нали за тази говориш?


п.п. Сега заради тебе я извадих да й пипам четката с пръсти, но няма грешка, не е силиконова. Ако беше така в никакъв случай нямаше да я купя.  Peace

п.п.п. И на мене ми харесва много повече от Диор Шоу. Всъщност тя въобще не ми хареса.
Виж целия пост
# 217
на мен ми се стори силиконова  Blush дори в началото се разочаровах от това

виждат ми се различни двете чети, все пак  Peace
Виж целия пост
# 218
Да, по "усукана" е, а на предната снимка не се вижда добре. Тук е снимано по-ясно.  Simple Smile

Скрит текст:
Виж целия пост
# 219
определено ще я ползвам с удоволствие и после ще пробвам герленска  Hug

зачетох се сега и аз за четката  Blush пише, че е усукана  Heart Eyes понеже много обирам туша от четката - да не ми слепва миглите - ми се стори силиконова ... но явно съм се заблудила  Blush добре, че споменах тук, да не си въобразявам, че вече харесвам силиконови четки  Blush

всеки момент очаквам боздугановата на лореал (която Малвинка показа)  Heart Eyes

очаквам много да ми хареса, защото извитите четки не ми допадат, а с правите по-трудно нагласям крайните мигли и понякога и докосвам клепача  Sad
Виж целия пост
# 220
А откъде си я поръча тази боздугановата ???
Виж целия пост
# 221
от ибей (Англия)
Виж целия пост
# 222
a.l.e.n.a.,мисля,че ще ти хареса  Heart Eyes може би само 2-3 пъти ще ти е странно,но това докато свикнеш с четката,която между впрочем е силиконова ,ноооо по принцип и аз не съм фен на силиконовите четки,обаче в тази съм влюбена  Crazy
Виж целия пост
# 223
Ох, темата с любимия герой ми се вижда много тегава. Фродо Бегинс лесно ще го докарам, но се чудя с Джокърс или Белязания (примерно) как точно ще стане.  newsm78  Mr. Green Жени любими героини нямам, освен една ледена кралица, но очите ми са далече от скандинавски тип, ако ще и светлосини лещи да сложа.  Blush
За такова нещо не трябва ли специален театрален грим? Като играех балет се сещам, че гримьорите в операта имаха съвършено различни гримове, от тези които могат да се купят от магазините.

Не знам, от готовите "вдъхновения" в интернет нищо не ми се вижда осъществимо. Това си е работа за професионалисти със съответния опит и продукти. А може и просто аз да не схващам идеята.  Peace
Виж целия пост
# 224
Идеята е каквато на теб ти харесва  Wink Нали това беше смисъла - всеки го прави както го вижда. Не е нужно да се преобразяваш или гримираш, като някой от героите. Може да направиш нещо, като това което дадох с един линк преди няколко страници - мацката просто беше използвала съответните отличителни цветове от костюма, кожата, духа на героя  Wink Аз мисля да направя точно това. Героите, които мисля да ползвам за вдъхновение, нямат нищо интересно по лицата освен един белег  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия