Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 959
  • 740
# 195
За неона и аз мисля, че може да го оставим за по-нататък. Да посъберем още сенки, че аз до сега само с оранжевото съм се сдобила  Grinning
А за ерата, нямам против да е 80-те  Wink
Срещата е най-добре да бъде, когато могат повечето, така че явно ще очертава за края на месеца. Аз за сега съм ОК  Grinning

А днес се спретнах в това:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Този мой чип нос, хич не е за такива снимки, но няма как да го моделирам  Crazy Всъщност нещо може ли да се направи с контуриране  Mr. Green

Днес за първи път си купих глос на Есенс ХХХЛ и за мое учудване много ми хареса  Grinning Не лепне и не се усеща неприятно на устните. Не е особеон траен, но той кой глос е. Мрише много хубаво. Мисля да се взема още някой цвят.
Виж целия пост
# 196
veselina_s_p, гримчето много ми харесва  Mr. Green Супер е за лятото без да е много натрапчиво. А нослето ти е много сладко, може би защото аз харесвам чипи  Blush Единствено си мисля, че този глос много не се връзва с грима. Аз поне бих го носила с ето такъв:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 197
Ами аз бях с прасковено червило в началото. Но като си купих глоса, познай дали не исках веднага да се наклепа с него  Mr. Green
Виж целия пост
# 198
аз бих гласувала за амазонската  Blush
и аз Peace

Веси, страхотно съчетаване на цветовете Heart Eyes, и искам да те попитам каква марка са златистите сенки във вътрешния ъгъл на окото?
Виж целия пост
# 199
Добър вечер, момичета. В Ремедиум има намаление на Липфинитито - от 22.40 на 15.40 и 16.40. Само някои цветове са намалени, но има избор между 10 цвята от намалените.. Аз намазах с две червила, че тия са единствените, които седят на устните ми цял ден Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Веси много е готино
п.с дали в тази тема някой питаше за миглите на ардел и по точно за определен номер
може тук да ги има , гледам има лепилото на Дуо /незнаех че го има и в черно)
Виж целия пост
# 201
Аз доста се чудих кое Duo да си взема, имам вече едно черно на SNB, затова реших да взема бялото.

Аз май клоня за герой да гласувам  Crazy ... ще ми е интересно какво ще ни "родят"  мозъците  Mr. Green
Виж целия пост
# 202
аз бих гласувала за амазонската  Blush
и аз Peace

Веси, страхотно съчетаване на цветовете Heart Eyes, и искам да те попитам каква марка са златистите сенки във вътрешния ъгъл на окото?

Не са сенки, а молив на Импала  Flutter Супер е. Тези моливи много взема да ми харесват. Ще си купя още цветове. Лошото е, че не мога да ги слагам във водната линия, защото ми лютят  Rolling Eyes Радвам се, че ви харесва грима, момичета  Grinning Цветовете този път, пак не ги издокарах. Лилавото е много по-готино. Има хамелеонест оттенък със синьо и бяла  Flutter

Stardust*, честита годинка  Hug
Виж целия пост
# 203
Ох, не мога да ги срещна тези прословути моливи на Импала. Сигурно трябва да търся в някой малък магазин, но такива на центъра не останаха. Преди за такива неща си знаех две магазинчета, но затвориха.  Sad Предполагам трябва да обикалям около пазарите.

Аз също не мога да намеря нищо подходящо за водната линия. Пробвах с гел очна линия на Инглот, задържа се, но такова лютене, сълзене и трудно сваляне беше, че няма да повторя. На Флормар един молив ми вършеше работа, но като почнах да го остря така го наострих, че свърши.  Blush
Виж целия пост
# 204
Има и черно ДУО, действително. Но разликата е там, че бялото като изсъхне става прозрачно, докато черното си остава черно. Аз не бих го препоръчала на хора (като мен Mr. Green) които тепърва се учат да поставят мигли. Peace
Виж целия пост
# 205
Веси, супер е. Браво, много си задобряла  Hug.
Стардъст, честито   bouquet.

Днес се бронзирах с прословутия бронзър на Флормар. Много е приятен  Peace.
Виж целия пост
# 206
Има и черно ДУО, действително. Но разликата е там, че бялото като изсъхне става прозрачно, докато черното си остава черно. Аз не бих го препоръчала на хора (като мен Mr. Green) които тепърва се учат да поставят мигли. Peace


Добре, че го каза - бях се метнала на черното  Mr. Green

tamar, лилавото е единичка на S-he от ДМ. В Бизнес парка поне, са намалени на 2лв и нещо  Crazy Взех си и едно златисто. Много ми харесаха тези сенки. Но са супер мънички кутийки - някъде колкото плочката на нокътя на палеца ми  Mr. Green
Виж целия пост
# 207
Аз също ви препоръчвам да си вземете прозрачното лепило. Особено ако очната ви линия над миглите ще е тъничка.
Ако е такава дебела като при моите гримове няма да има проблем
Виж целия пост
# 208
Моето лепило е бялото - много съм доволна от него   Grinning
А миглите ми на МАС са половинки - номер 20. На мен са ми прекалено дълги и не ми стоят естествено, а аз точно това исках Rolling Eyes Ще търся на Аrdell.....аз исках продавача да е от Европа с цел да ги получа по-бързо, а и изпитвам ужас като чуя за митница и митничари и избягвам да пазарувам от Америка  Confused Rolling Eyes
а.l.e.n.a, аз съм показала сенките, които си купих в темата за новите придобивки, но ако държиш да ти напиша точните имена на цветовете, ще го направя.
При първа възможност ще се снимам с новите ми сенки и с миглите и ще ви ги покажа  Simple Smile
Виж целия пост
# 209
ще се развалят ли, ако ги подрежеш малко  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия