Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 964
  • 740
# 375
 Права си,Алена Peace, а и трябва добре да се прецени дължината и формата на естествената мигла,за да може "другата" да стои естествено-иначе,да,и при мен не "биеше на очи" Wink,стоеше естествено,но за съжаление,за кратко Confused
П.П.Ама колко пъти съм използвала думата "естествено".. Crazy Mr. GreenПо принцип си проверявам написаното,но като бързам.... ooooh!
Виж целия пост
# 376
Аз имам такова цикламено в комбинация с жълто и тъмножълто на Lumene и нямам проблеми с премахването на цвета:

Като цяло съм фен на тази серия сенки.
Виж целия пост
# 377
Жаки, разкажи каква маска за очи ще си правиш!
Харесва ми грима с неоновите сенки, но за мен е твърде смело.
Виж целия пост
# 378
*Biskvitka* Peace



Жаки  Peace ти разузна ли нещо за Криоланските неони  Rolling Eyes

беше ми странно вчера, като рових на офиц. сайт (не българския  Mr. Green ) - като UV Dayglow продукт - представят един спрей за коса, който се активира от УВ свелина  newsm78

нищо не пише за УВ цветове за очи  newsm78

има ги неоните - виждам акваколор - компактни сенки на глицеринова основа - има телесни, "живи" цветове (неоновите) и металически - злато, сребро, мед и сребристо зелено  Mr. Green

отделно има супраколор, които са кремообразни

в онлайн магазините виждам и креообразните и водните/компактни, но това УВ в името ме смущава, след като на офиц. сайт никъде не ги наричат така, нито се активират то УВ  Rolling Eyes направо се чудя дали са истински  newsm78
Виж целия пост
# 379
Имам една готова маска за очи на Babor. Ако не стане с нея ще пюрирам един суров картоф и ще го държа за 15-20 мин. на очите. Дано успее да издърпа пигмента.
Тези сенки на Лумене и аз съм ги имала. Нямат нищо общо като интензивност на пигмента с неоните на Флормар.

И аз ровичках из сайта на Криолан ( и немския и бг сайта) и не ги намирам. Щом хората ги ползват би трябвало да ги има. В ибей, амазон и други сайтове се намират отделни цветове и цели палитри.
Като ходя следващият път до Криолан ще ги питам
Виж целия пост
# 380
поддръжката - дали имаме предвид едно и също - поддръжка се нарича - да ходиш на 30-40 дни на същото място да възстановят падналите

Имах предвид, че трябва много пазене, специални миещи продукти и т.н. Лапсусче.  Blush
Виж целия пост
# 381
 Peace

Преди години постоянно си вграждах снопчета,така бях свикнала,че по 2 месеца не мърдаха.Спря ме единствено факта,че ако падне едно снопче трябваше да пътувам 25 км ,за да ми го залепят:)Тогава не бях виждала онлайн.

аз 2 пъти съм била със снопчета, даже мисля, че имам и снимки  Mr. Green (не отблизо, но все пак  Mr. Green )

издържаха ми по около 10 дни ....едно да падне и зейва дупка Crossing Arms  и сваляш всичко, защото и другите ще паднат до ден-два, но и ми се струва, че падаха и мои мигли с тях  newsm78 докато при "косъм по-косъм" и да паднат няколко - около падналите все има и не личи, просто с времето стават равномерно по-редки
Виж целия пост
# 382
Опитвам се да извадя сенките на МАС, но нещо не става  Sad
не мога да ги отлепя  ooooh!
Виж целия пост
# 383
Трябва да разтопиш малко пластмасата отдолу. После обръщаш и с нещо остро натискаш в размекналата се пластмаса и съвсем лесно падат
Виж целия пост
# 384
Успях, успях, успях!  Party  Mr. Green
Първата е готова  Grinning
Трябваше да я държа по-дълго време върху пресата
Виж целия пост
# 385
Да, с пресата става по-бавно. Аз за това го правя със свещ, почти веднага се разтапя пластмасата

Айде честито, вече може да редиш палитрата Party
Виж целия пост
# 386
аз пробвах със запалка но много ми пари на пръстите
Виж целия пост
# 387
Аз хващам пластмасата с пинцета и така я държа над огъня.
Моята палитра на MAC си седи в ъгълчето и хваща прах горката. А така се радвах като започнах да я попълвам. Сега от всичките цветове редовно ползвам само Patina. Oстанало ми е съвсем мъничко и ще трябва да купувам нов рефил Tired 27лв. за едно малко кръгче Crossing Arms
Виж целия пост
# 388
Аз хубаво ги извадих, но сега няма с какво да ги почистя.
Извадих и сенки на The Body Shop....те са същия размер като тези на МАС, но не искат да се задържат в палитрата  Rolling Eyes  Тях какво да ги правя?
Една от сенките на МАС пострада при ваденето Sad Карфицата проби сенката и едвам я извадих. Сега милата е с една огромна дупка в средата  Laughing
Виж целия пост
# 389
Нарочно е Flutter исках да седи много "крещящо"! Все едно експлозия от цветове.
От друга страна и самите сенки трудно се преливаха и разнасяха. Може би ако си поиграя повече, но това го направих само на бързо колкото да ги видя как седят.
Качеството им не ми харесва, като тебешир са. Ронят се ужасно много. И като го изтрих грима за моя изненада цикламеното остана на кожата ми Shocked Shocked Лосиона, който си забърквам сваля  най-черният, водоустойчив и тежък грим....но това нещо не се махна. 3 пъти го трих, не иска. Сега си седя с розовеещи клепачи. По-късно ще си направя една маска за очи и дано се махне. Какъв е този пигмент не знам ooooh! като на химическите червила преди години. Кой знае и колко е вредно Crossing Arms
Жаки, розовото остава и при мен на клепача писах в другата тема. Чудех се точно какъв е пигмента сложен вътре, за да остава така по клепача. Сигурна съм, че е вредно. Peace Махнах го с измиващия ми гел. Други момичета обаче писаха, че им се маха изцяло. Жълтото ми се рони много и стои като вар, то не ми допада толкова, но зеленото и розовото не се ронят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия