Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 964
  • 740
# 360
Пробвах неоните на Флормар. След малко ще кача снимки.
Много се ронят....100 пъти се омазах с тях smile3506 не можах и да ги прелея като хората, като цяло са хубави цветовете, но самото им качество не ми харесва!




Виж целия пост
# 361
На мен ми харесва гримчето, с изключение на миглите. Мисля, че ако беше с други, щеше да е по- добре.

Тези тежки мигли определено са ми за опушен грим. Лично мнение.  Blush



Този грим много ми харесва!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 362
Не мога да намеря 34-ката на MAC....иначе щях тях да сложа. От последният ми грим с тях изчезнаха вдън земя Confused
Виж целия пост
# 363


Този грим много ми харесва!  Heart Eyes

И на мене.  Simple Smile

Като стана дума за мигли, някой слагал ли си е пермаменти? Онзи ден в един салон видях една жена, на която току що и бяха сложили. Много естествено стояха. Тя си беше сложила по 15 мигли съсредоточени повече във външния ъгъл на окото. На около месец се ходело за добавяне на нови, защото частично изпадвали. Със спирала отгоре си мисля, че ще е супер. Не е и скъпо. Левче на мигла.
Виж целия пост
# 364

Последен ден за гласуване в анкетата.

Виж целия пост
# 365
на мен ми харесват миглите на неоновия грим на Жаки, явно е до вкус - на един едно му хаерсва, на друг - друго - нормално е;  единственото, което малко ме озадачава в резултата е, че някак гримът не "затихва постепенно към веждите", а свършва изведнъж, като отрязан, може би с тези сенки е трудно да се постигне, а може и идеята да е била - така да завърши, просто споделям виждане  Peace



Check Please  Peace под перманентни имаш предвид "косъм по косъм" ли?

аз съм имала 2 пъти с по няколко поддръжки, ужасно ме изнервяше това колко трябва да ги пазя - като се мия, вкл да ползвам почистващо средство без масло

въпреки, че беше в периода, в който бях по майчинство и се гримираш веднъж на 2 седмици ....причината да се откажа - беше точно това пазене, да не си пипам очите, да внимавам ...в крайна сметка - в ежедневието си най-много обслужвах тях

може би, ако бях по-малко внимателна - нищо нямаше да им стане, но ....се отказах  Blush

наистина изглеждат много по-естествено от тези, които са цял ред или на снопчета  Peace
Виж целия пост
# 366
Check Please  Peace под перманентни имаш предвид "косъм по косъм" ли?

аз съм имала 2 пъти с по няколко поддръжки, ужасно ме изнервяше това колко трябва да ги пазя - като се мия, вкл да ползвам почистващо средство без масло

Да, тях имам предвид. И си мисля, че поддръжката ще е тегава работа.   Blush
Виж целия пост
# 367
Преди години постоянно си вграждах снопчета,така бях свикнала,че по 2 месеца не мърдаха.Спря ме единствено факта,че ако падне едно снопче трябваше да пътувам 25 км ,за да ми го залепят:)Тогава не бях виждала онлайн.
Виж целия пост
# 368
Това са индивидуални мигли, не снопчета.  Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Check Please  Peace под перманентни имаш предвид "косъм по косъм" ли?

аз съм имала 2 пъти с по няколко поддръжки, ужасно ме изнервяше това колко трябва да ги пазя - като се мия, вкл да ползвам почистващо средство без масло

Да, тях имам предвид. И си мисля, че поддръжката ще е тегава работа.   Blush

поддръжката - дали имаме предвид едно и също - поддръжка се нарича - да ходиш на 30-40 дни на същото място да възстановят падналите, т.е. с времето някои поопадат, повечето не (но ще паднат след това) .... през колко време се ходи - зависи как ги пазиш  Mr. Green аз ходих веднъж на 30-40 дни, но може и през 20 дни, когато видиш нужда  Blush
Виж целия пост
# 370
 Анч, и на мен много ми харесва грима,който си показала Heart Eyes Аз си падам по по-нежните и ненатрапчиви цветове Wink Аз съм синеока,не зная дали би ми отивал такъв грим,а и едва ли ще се справя сама,но задължително ще си "сейфна" снимката,ако реша да ме прави проф.гримьор Peace
Преди две години си слагах мигли-"една по една",но хубавия ефект траеше няколко дни Confused От спането,миенето на очите сутрин....миглите се вплитаха една в друга,трудна/откъм недостиг на време при мен/ е поддръжката и съвсем не толкова евтина/според мен/ Peace Бих пробвала изкуствените -цели и половинки Wink, макар че от засиленото внимание  напоследък към тях Wink,има видим ефект и спиралата доста ги откроява Peace
Виж целия пост
# 371
Една бивша колежка си беше сложила перманентни мигли.
Ами изкуствено и стояха. Някак си не й подхождаше и на малките очички и тънички, късички вежди. Просто не се връзваше, а тя доста се беше поувлякла в дължината.
Виж целия пост
# 372
на мен ми харесват миглите на неоновия грим на Жаки, явно е до вкус - на един едно му хаерсва, на друг - друго - нормално е;  единственото, което малко ме озадачава в резултата е, че някак гримът не "затихва постепенно към веждите", а свършва изведнъж, като отрязан, може би с тези сенки е трудно да се постигне, а може и идеята да е била - така да завърши, просто споделям виждане  Peace

Нарочно е Flutter исках да седи много "крещящо"! Все едно експлозия от цветове.
От друга страна и самите сенки трудно се преливаха и разнасяха. Може би ако си поиграя повече, но това го направих само на бързо колкото да ги видя как седят.
Качеството им не ми харесва, като тебешир са. Ронят се ужасно много. И като го изтрих грима за моя изненада цикламеното остана на кожата ми Shocked Shocked Лосиона, който си забърквам сваля  най-черният, водоустойчив и тежък грим....но това нещо не се махна. 3 пъти го трих, не иска. Сега си седя с розовеещи клепачи. По-късно ще си направя една маска за очи и дано се махне. Какъв е този пигмент не знам ooooh! като на химическите червила преди години. Кой знае и колко е вредно Crossing Arms
Виж целия пост
# 373
Една бивша колежка си беше сложила перманентни мигли.
Ами изкуствено и стояха. Някак си не й подхождаше и на малките очички и тънички, късички вежди. Просто не се връзваше, а тя доста се беше поувлякла в дължината.

има много видове косъмчета - като дължина, форма (колко извити) ... този, който ти ги слага следва да прецени как да е най-естествено, но и красиво, ефетът поне при мен опр. не беше крещяш, няма го онова пърхане с големите мигли, но бяха по-дълги от моите, по-извити и по-гъсти



*Biskvitka* при мен за месец и малко бяха останали около 70% (но и аз бях внимателна, не спя по очи ....); това предполагам зависи и дали който ги слага има опит  newsm78



ЖакиPeace личи си, че е трудно преливането - вярвам, че си дала всичко от себе си, може би още по-трудно е и това, че цветовете са много "контрастни"

но не очаквам да с вредни, може би по-скоро с много упорит пигмент, който прониква и в кожата, има и такива лекарства, които "цапат", напр. риванола  Mr. Green
Виж целия пост
# 374
Наистина много упорит пигмент. Имах на лицето база, фдт, бяла база на Криолан на клепачите и въпреки това розовото е попило надълбоко в кожата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия