Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 947
  • 740
# 225
Мацки, защо не харесвате силиконови четки?  Shocked  Аз откакто ги открих, съм тотално влюбена в тях.  Heart Eyes Миглите ми стават супер подредени и красиви, плюс това никога не се слепват колкото и слоя да нанасям.  Mr. Green Купувам си само такива спирали. Имам такива на Avon, Loreal и MaxFactor  Flutter

Check Please, според мен не е необходимо гримът по герой да е чак театрален. Аз го разбирам по-скоро тип да използваш цветове или стил, свързан със самия герой. Например патешко жълт грим, вдъхновен от Туити  Laughing Хубавото е, че герои има адски много и темата дава поле за изява и вдъхновява  Grinning На мен ми идват хиляди идеи  Crazy
Виж целия пост
# 226
malvinka88  Peace благодаря  Peace ще споделя непременно  Peace



Check Please, на мен първо желание ми е амазония и второ героят  Laughing но като че ли за мен е по-общо понятие, ако говорим за жени се сещам за Мерлин Монро, Мадона, Шер ..... , Вчната амбър, макар, че едва ли бих докарала кехлибарени очи в ириса, по-скоро ще е около окото  Blush

не се замислях конкретно - преди да попиташ; може би го възприемам, като 'любим образ"

в този план се сещам и за Кума Лиса, Снежанка .....
Виж целия пост
# 227
Мацки, защо не харесвате силиконови четки?  Shocked  Аз откакто ги открих, съм тотално влюбена в тях.  Heart Eyes Миглите ми стават супер подредени и красиви, плюс това никога не се слепват колкото и слоя да нанасям.  Mr. Green Купувам си само такива спирали. Имам такива на Avon, Loreal и MaxFactor  Flutter

...

може би защото - първите, на оито попадах - бяха една четка с много реди "косми"  и нищожно количество туш, резултст - "облизани мигли"  Sick

имам и една грешно взета на ейвън - само, като я отворих - нацупих муцуната и я затворих и толова  Blush да взема да я пробвам, казваш  Rolling Eyes Embarassed
Виж целия пост
# 228
И според мен силиконовите четки не са никак лоши  Peace Аз много харесвах две спирали на Мейбълин с такива четки. Имам и една на Ейвън - Супер Шок. Голяма хвалба беше в темата на тази спирала, но аз не я намирам нещо особено. Не е лоша, но я ползвам за между другото.
Виж целия пост
# 229
може би защото - първите, на оито попадах - бяха една четка с много реди "косми"  и нищожно количество туш, резултст - "облизани мигли"  Sick

имам и една грешно взета на ейвън - само, като я отворих - нацупих муцуната и я затворих и толова  Blush да взема да я пробвам, казваш  Rolling Eyes Embarassed
Алена, моята е ето тази:  
http://3.bp.blogspot.com/_WjDMUfyEqI4/S7rGlJz-SMI/AAAAAAAAABk/Uf … xtend-mascara.jpg

Попадна ми супер случайно (майка ми я беше поръчала по грешка) и останах много приятно изненадана. Просто четката много ми допадна. След това си купих тази на Лореал:

http://www.fenomenkadin.com/files/2011/10/hbz-beauty-must-haves- … a-de-42278754.jpg

Тази е по-добра от Avon-ската. То, на снимката се вижда четката колко е гъста, така че ефектът е доста добър.  Mr. Green И последно си взех оранжевата на MaxFactor, която е среден вариант между другите две  Wink На нея четката й е малко рехава
Виж целия пост
# 230
Ясно.  Peace Аз любимия герой го възприех много буквално.
Виж целия пост
# 231
гласувах за амазония и ерата
Виж целия пост
# 232
гласувах за амазония и ерата

Може ли да се гласува за две?  newsm78
Виж целия пост
# 233
гласувах за амазония и ерата

Може ли да се гласува за две?  newsm78

И аз това се зачудих  newsm78 Нали трябва да изберем една тема, не виждам смисъл от повече опции при гласуването.
Виж целия пост
# 234
И според мен силиконовите четки не са никак лоши  Peace Аз много харесвах две спирали на Мейбълин с такива четки. Имам и една на Ейвън - Супер Шок. Голяма хвалба беше в темата на тази спирала, но аз не я намирам нещо особено. Не е лоша, но я ползвам за между другото.

тази имам предвид - направо не искам и да я пробвам, но ще се жертвам за опита  Joy hahaha



Banana_Moon, на твоите - четките им изглеждат направо отлични  Heart Eyes , сигурно ще тествам, дават ли и някакво напластяване, обем, мисля, че основно и от туша зависи, но все пак  Rolling Eyes

П.П сега станах да си припомня спиралата - тази е http://4.bp.blogspot.com/-upY2RynPCDg/TeaXp4owrDI/AAAAAAAAAEw/qM … rCU/s1600/003.JPG дори не ми се стори толкова зле

видях, че има и още една - http://www.gingergeneration.it/wp-content/uploads/2011/02/Color- … Up-The-Volume.jpg - мисля, че и нея ще пробвам  Heart Eyes

добре, че се заговорихме  Heart Eyes    bouquet
Виж целия пост
# 235
гласувах за амазония и ерата

Може ли да се гласува за две?  newsm78

И аз това се зачудих  newsm78 Нали трябва да изберем една тема, не виждам смисъл от повече опции при гласуването.

в условието на анкетата е избрано, че може, мисля, че не пречи, особено, ако някой се колебая

в крайна сметка - една тема ще остане  Hug

виждам, че гласовете не могат да се редактират, а може би би било добре  Peace
Виж целия пост
# 236
a.l.e.n.a.,втората ,която си показала,много отдавна ми беше подарък и съм я запомнила с това,че направо се учудих от добрия ефект  чудеса не прави,но определено си струва да се пробва   Peace
Виж целия пост
# 237
Има възможност за по два гласа, защото много хора коментираха, че си харесват по 2 теми. Равенство може да се получи и с по 1 глас, така че не виждам проблем. Не смятам за нужно д а може да се променя глас, но и за двете, ако е нужно, ммога да променя анкетата.
Виж целия пост
# 238
Като гледам как върви анкетата ще изваждам май театралният грим Joy
Правила съм какви ли не герои...Жокер, Пингвина, Аватар..айде да не издавам повече идеи, че току виж се падне точно тази тема и ще се повтаряме smile3505
Честно казано много не ми се иска да е това, защото не става за всекидневно носене...но каквото покаже анкетата това smile3502
Виж целия пост
# 239
Всички ми допадат, освен Рок Звездата. Но на тази степен мисля, че геройския грим ще е страшно интересен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия