Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 959
  • 740
# 495
Зависи. Неотворена може да издържи максимум 5-6 месеца- и то ако се държи на много хладно място. Аз преди съм си купувала по няколко спирали от една марка и не съм ги отваряла около 3-4 месеца. След отварянето не са като чисто нова, купена от магазина. За това и на самите стелажи на Лореал или други марки имат не повече от 10 бройки.
Виж целия пост
# 496
Не ми се е случвало, ще го имам предвид.  Peace

А какво друго ще препоръчате за прикриване на пори, MissNellie, ти също? Всякакви идеи са добре дошли.   bouquet
Виж целия пост
# 497
първо изглаждаща база и после продукт за тен  Peace
Виж целия пост
# 498
Момичета   bouquet нали това е прозрачното дуо



кой знае кога ще мина през мол - поне от нета е по-лесно  Mr. Green
Виж целия пост
# 499
първо изглаждаща база и после продукт за тен  Peace
Kaк така продукт за тен върху порите? Аз много не разбрах.  Rolling Eyes


Аз с прозрачната база на Гош и ФДТ добре прикривам разширени пори, дори с нея сякаш стоят по- дълго време чисти. Не знам на какво се дължи, но ми е направило впечатление.  Thinking
Виж целия пост
# 500

само така си мислиш  Joy hahaha  ако знаеш колко е зарибяващо - ще ти се иска и да спиш с тях  Blush много променят в положителен смисъл  Blush


 hahaha Като знам каква съм е почти 100% вероятно точно това да се случи  Laughing
Виж целия пост
# 501
първо изглаждаща база и после продукт за тен  Peace
Kaк така продукт за тен върху порите? Аз много не разбрах.  Rolling Eyes


Аз с прозрачната база на Гош и ФДТ добре прикривам разширени пори, дори с нея сякаш стоят по- дълго време чисти. Не знам на какво се дължи, но ми е направило впечатление.  Thinking

първо изглаждаща база, тя е без цвят или с телесен или бледо-розов, силиконови са май

и после отгоре - продукт за тен - ФДТ, тониран крем .... или там каквото ползва  Peace

базата може да се ползва само на опр. места - където има някава неравност, бръчици, порички .... затова се нарича изглаждаща - защото запълва неравностите и дава гладък завършек - порцеланов вид  Peace

ефектът при теб - може и да е от това, че на местата,  на които я ползваш, ФДТ-ът не контактува директно с кожата и не я "запълва"/"замърсява"  Peace мисля, че твоята база е именно такъв продукт, какъвто аз предложих по-горе  Peace

аз съм ползвала изглаждащата база на кларинс - натуралната, както и автобронзантната  Peace

също и базата на инглот, на инглот е прозрачна, на кларинс натуралната е бледо-розова, а автобронзантната е светло-кафеникава към охра  Peace
Виж целия пост
# 502
И аз съм се насочила към база, ама коя, ако тези на Гош са неподходящи за възрастта ми?

П.П. Прочетох за Инглот и Кларинс, мерси.  Peace Ще разуча още, преди да направя покупка.
Виж целия пост
# 503
не мисля, че имат нещо общо с възраст - или поне не съм срещала такива отметки, не са "лековит" продукт с антиейдж или хидратация или поне не съм обърнала такова внимание, за разлика от серумите, кремове, маски ...

целта на базата е и да не попие и да удължи живота на продукта за покривност и тен (ФДТ, тониран крем ...)

ВВ кремовете се водят, като микс от база, ФДТ .... но там трябва да се пробва, за да намериш своя  Peace




само така си мислиш  Joy hahaha  ако знаеш колко е зарибяващо - ще ти се иска и да спиш с тях  Blush много променят в положителен смисъл  Blush


 hahaha Като знам каква съм е почти 100% вероятно точно това да се случи  Laughing

от всички твои снимки, които съм виждала - мисля, че си великолепна и без мигли, но разбира се - ние искаме всичко и на макс.  Peace затова бих уважила трепета ти  Peace
Виж целия пост
# 504
Не ми се е случвало, ще го имам предвид.  Peace

А какво друго ще препоръчате за прикриване на пори, MissNellie, ти също? Всякакви идеи са добре дошли.   bouquet

Първо да са максимално добре почистени и подсушени от излишен себум, най-добре с продукти с киселини, така се намалява вида им. И второ, база за грим запълва най-добре. Базата изглажда несъвършенства, на 20 може да няма бръчици, но това не значи че кожата е перфектна.
Виж целия пост
# 505
a.l.e.n.a благодаря за комплимента  Hug Но съм си с лакома душа,на принципа "колкото повече,толкова повече"  Laughing
Виж целия пост
# 506
А от всичките бази, които сте ползвали досега, коя е вашият фаворит?
Виж целия пост
# 507
Здравейте!
За първи път пиша в тази тема. Имам въпрос.. бях си взела една спирала на Лореал с много хубава четка, имам още малко от нея, но си купих нова (друг вид) на която четката не ми харесва изобщо. Мога ли да използвам четката на Лореалската едновременно и в двете спирали? Simple Smile
Виж целия пост
# 508
А от всичките бази, които сте ползвали досега, коя е вашият фаворит?

от базите за лице - тази на кларинс ми хареса повече от инглотската

от базите за сенки, направи ми впечатление, че бялата на NYX изкара целия ден - пълен бетон  Shocked не очаквах  Rolling Eyes ще видя и какви други имат  Peace
Виж целия пост
# 509
Здравейте!
За първи път пиша в тази тема. Имам въпрос.. бях си взела една спирала на Лореал с много хубава четка, имам още малко от нея, но си купих нова (друг вид) на която четката не ми харесва изобщо. Мога ли да използвам четката на Лореалската едновременно и в двете спирали? Simple Smile
Може, но спиралата ще изсъхне по-бързо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия