Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 953
  • 740
# 510
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 511
Зависи. Неотворена може да издържи максимум 5-6 месеца- и то ако се държи на много хладно място. Аз преди съм си купувала по няколко спирали от една марка и не съм ги отваряла около 3-4 месеца. След отварянето не са като чисто нова, купена от магазина. За това и на самите стелажи на Лореал или други марки имат не повече от 10 бройки.

Ох, не знам. Сигурно е така предвид опита ти с козметика.  Peace Аз обаче съм нямала спирала, която да изхабя за по-малко от една година.  Blush Обикновено имам две едновременно, максимум три. Слагам средно два пъти седмично, лятото по-рядко. Нито са ми се разваляли, нито нищо. Сега смятам да мятам в коша една на Кларинс, която е сигурно към двегодишна, но в интерес на истината преди няколко дена я ползвах.  Blush


Виж целия пост
# 512
Aз си купувам точно на всеки 3, максимум 4 месеца нова. Сега заради жегите ще трябва да си купя нова спирала след 2 месеца ползване. Всеки път ги изхабявам напълно. Не бих държала спирала 1 година не за друго, но и защото вътре се развъждат милион бактерии и не искам да си докарвам проблеми с очите.
Виж целия пост
# 513
аз изхабявам напълно само любимите си спирали  Heart Eyes другите може би не съм се научила да ги ползвам, но се забутват към коша  Mr. Green
Виж целия пост
# 514
Не бих държала спирала 1 година не за друго, но и защото вътре се развъждат милион бактерии и не искам да си докарвам проблеми с очите.

Има логика, но аз съм на този "режим", откакто се помня и нищо не съм си докарала на очите от стари спирали, а са доста чувствителни. Много спирали и моливи ми докарват проблеми, както са си чисто новички.  
Всъщност аз съм така и с други декоративни козметики. Нямам спомен да съм изразходвала докрай червило, сенки и руж. Търпя ги колкото мога и ги хвърлям накрая, но в никакъв случай прагът ми на търпимост не е 3-4-6 месеца. Към година ... средно.  Blush

Виж целия пост
# 515
Aз от както гледах един документален филм какво се развъжда в козметиката съм много по-старателна с почистването и изхвърлянето на застояли продукти (особено течни и кремообразни). Няма да навлизам в детайли, защото са си гаднички неща  Sick
Виж целия пост
# 516
Досега не съм ползвала база за лице, но тук усилено говорите за тях, пък и всички бюти гурута в youtube слагат база  Rolling Eyes Явно трябва да си купя  Laughing

Алена, тази на Кларинс как точно изглежда?  newsm78  Да не е това?
Скрит текст:

И къде да я търся - по аптеките или козметичните магазини? А, ако си спомняш и ориентировъчна цена, ще си златна   bouquet
Виж целия пост
# 517
Аз съм си я купувала от Beauty Zone. Мисля, че беше около 60 лева.
Виж целия пост
# 518
Досега не съм ползвала база за лице, но тук усилено говорите за тях, пък и всички бюти гурута в youtube слагат база  Rolling Eyes Явно трябва да си купя  Laughing

Алена, тази на Кларинс как точно изглежда?  newsm78  Да не е това?
Скрит текст:

И къде да я търся - по аптеките или козметичните магазини? А, ако си спомняш и ориентировъчна цена, ще си златна   bouquet
точно  Peace ето я и как изглежда вътре

Скрит текст:


първия път я взех от БЗ, после я поръчвах от ФЮ http://www.feelunique.com/p/Clarins-Instant-Smooth-Perfecting-Touch-15ml

цената е горе-долу толкова навсякъде, мога да потърся фактурата от БЗ, ако я пазя  newsm78 , но е било преди 2 г  Peace

може да я има и в енцо, от там си взех 2 съвършено оригинални продукта на Кларинс  Peace но не базата, защото имам  Peace

мисля, че ще ти е губене на време да се занимаваш онлайн  направо виж в магазин, където има Кларинс, в БЗ има  Peace
Виж целия пост
# 519
Давам още един глас за базата на Кларинс  bouquetКупувам я от Бюти зоната в Мола.
Виж целия пост
# 520
Сигурно въпросът ще прозвучи глупаво, но всеки път ли я нанасяте и на цялото лице ли?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 521
Момичета, произнася се Кларанс (от фр.)  Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Сигурно въпросът ще прозвучи глупаво, но всеки път ли я нанасяте и на цялото лице ли?  Rolling Eyes
в началото я нанасях навсякъде - всеки път на цялото лице, после минах само на зони, на които е нужно, сега никъде не е нужно и не я ползвам

а от както открох един страхотен ББ крем - вече не ползвам и тониран крем (ФДТ никога не съм ползвала)

така, че  newsm78 може и да иде в историята  Blush ако скоро не я ползвам и продължа с ББ крема  Heart Eyes
Виж целия пост
# 523
На мен ми стана интересно за ББ кремовете покрай блога на Адри, но никога не съм го виждала на живо и още не съм се навила. Пък и като цяло не ми се занимава много да поръчвам от чужбина.  Rolling Eyes Затова още нямам мигли Ардел  Laughing


Скрит текст:

Снимка от опитите ми за котешка извивка от днес след гледане на клипчета вчера. На живо изглежда по-добре  Tired На снимката асиметрията направо дразни  Confused  Лявото око е това, което показах в трицветния грим. Можете ли да повярвате, че е същото?!  Shocked Попринцип уж това око го харесвам повече, но на снимките в анфас другото изглежда по-добре. Оказа се, че и извивката се прави по-лесно при него. С другото (дясно) видях доста зор и пак не ми харесва  ooooh!  Забелязвате ли докъде ми стига кожата и как прегъва визуално извивката. Стигнах до извода, че при затворено око изобщо не ми се получава, винаги се пречупва и криви. Затова днес рисувах при отворено око и що годе стана. Проблемът е, че го нагласих да изглежда симетрично в анфас, а само при малко вдигане на брадичката нагоре и извивките стават грозни  Cry Демек трябва човек да ме гледа под точно определен ъгъл. Не знам какво да го правя  ooooh!

П.П. Простете за ненаправените вежди, но не ми остана време след 100 пъти триене.
Виж целия пост
# 524
Момичета, произнася се Кларанс (от фр.)  Simple Smile

Зависи къде, в УК е клАринс както и във всички англоговорящи държави също, предполагам от там идва и бг превода. А пък във Франция да си го наричат както си искат:)
БДУ и на мен таази база ми е фаворит
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия