Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 947
  • 740
# 540
Kaк ми се иска и аз да си купувам спирала на всеки 6 месеца, но при мене е абсолютно невъзможно. За 3 месеца вече няма никой! Напълно е изхабена
Фдт-ните също....свършват ми като по график

И аз съм така - спирала и ФДТ ми стигат за 3, макс 4 месеца  Rolling Eyes Иначе и аз ползвам по една. Имам една кафява, но нея я ползвам рядко.
Виж целия пост
# 541
И аз като купя един продукт карам само с него. Даже преди 2-3 години реших повече да не си купувам евтини гримове, защото човек започва да трупа. Казваш си...ооо това е евтино, взимам го. Но после се насъбират безброй кутийки и чудеса. Тези неоновите сенки на Флормар ги купих ей така....от "форумщина" Mr. Green да не остана по-назад
Форума те подлъгва и самонавива да купуваш нон стоп неща, които изобщо не ти трябват.
 
Виж целия пост
# 542
И аз карам с една спирала максимум 3 месеца.  Crazy За ФДТ не съм забелязала колко време.

От 13- 17ч няма да има ток- що ли да не се "намажа" с нещо, а и да пробвам да снимам. Joy
Виж целия пост
# 543
Форума наистина подлъгва хората да се сдобиват с невероятно непотребни неща, които дори после не могат да подарят, защото "обикновените" хора не се интересуват от такива продукти.
Виж целия пост
# 544
И аз като купя един продукт карам само с него. Даже преди 2-3 години реших повече да не си купувам евтини гримове, защото човек започва да трупа. Казваш си...ооо това е евтино, взимам го. Но после се насъбират безброй кутийки и чудеса. Тези неоновите сенки на Флормар ги купих ей така....от "форумщина" Mr. Green да не остана по-назад
Форума те подлъгва и самонавива да купуваш нон стоп неща, които изобщо не ти трябват.
 


Ей това е точната дума!!!
Аз спирала ползвам по 6 месеца и малко отгоре зависи колко мл е. На Мейбълин са големички.
ФДТ за 6 месеца ежедневно мазане свършва.
Ама разни сенки дето сега накупих незнам дали ще ги пресполовя дори.


Утре съм решила да сложа сенки за работа. И ще се допитам до вас след малко как да си разположа по очите трите Инглотски цвята, които имам.
Виж целия пост
# 545
И аз като купя един продукт карам само с него. Даже преди 2-3 години реших повече да не си купувам евтини гримове, защото човек започва да трупа. Казваш си...ооо това е евтино, взимам го. Но после се насъбират безброй кутийки и чудеса. Тези неоновите сенки на Флормар ги купих ей така....от "форумщина" Mr. Green да не остана по-назад
Форума те подлъгва и самонавива да купуваш нон стоп неща, които изобщо не ти трябват.
 

Така е, интернет пространството те залива с много информация. Преди и аз се подлъгвах да купувам неща, просто защото са били похвалени от някое Бюти Гуру в youtube. Обаче се научих да отсявам и да купувам неща, които наистина ми трябват. Понякога се възхищавам на себе си как удържам  Mr. Green, като се има предвид какви са ми широки пръстите...
Виж целия пост
# 546
Аз пък до сега не съм съжалявала за нищо, което съм си купила заради форума  Crazy Но пък се старая да си удържам картата и да  пускам в действие за неща, от които наистина имам нужда. Просто избора и списъците поркай форума станаха мнооого по-дълги  Mr. Green Но си чакат ред  Crazy Аз за това още му се чудя на бронзъра на Флормар примерно. Двойката на ЕЛФ също е страхотна и май тази година ще карам с него  Sunglasses

Между другото /чак/ днес пробвах четките на Сигма. Е, няма такава красота  Heart Eyes До сега никога не съм си мислела, че има чак такова значение с каква четка се гримираш и че може да има такава голяма разлика между самите четки  Flutter А уж си купувам що-годе свястни четки - Студиото и Бамбука на ЕЛФ, Гош, Екотуулс. Е, никои от тях нямат нищо общо със Сигма. Определено ще се купуват още, като ми се отдаде възможност  Wink
Виж целия пост
# 547
И аз много искам да си купя четки на Сигма! От сигурно половин година се каня ooooh!
 В пощата ли пристигат или се ходи за тях на митницата?
Виж целия пост
# 548
Момичета ударете едно рамо с предложения.
Това са ми трите цвята сенки, с които нещо не мога да се харесам.
Matte 361, DS 461, DS 457. В магазина ми казаха, че добре се съчетават тези цветове.


Досега не съм пускала снимки на двете очи. Ето да видите на какво трябва да сложа сенките, ако има нещо специфично, което трябва да знам, а не го правя както трябва сигурно.
Скрит текст:

Има и един друг момент, но все не ми остава време да се позабавлявам.
Примерно като гледам клипчета, и като се започне нанасянето на цветовете никак не ми харесва, а крайния резултат е зашеметяващ.
И като започна да се гримирам се отказвам още след първия цвят сенки, трия и си ходя така както съм на снимките. В смисъл не довършвам докрай - очна линия, спирала, и т.н. за да добия представа как би стоял готовият грим, а бързо се отказвам, че не ми стои добре.

Извинявам се, че ви занимавам със себе си. И за червените очи на снимката, и за всички несъвършенства които се виждат, формата на очите е целта  Joy
Виж целия пост
# 549
И аз като купя един продукт карам само с него. Даже преди 2-3 години реших повече да не си купувам евтини гримове, защото човек започва да трупа. Казваш си...ооо това е евтино, взимам го. Но после се насъбират безброй кутийки и чудеса. Тези неоновите сенки на Флормар ги купих ей така....от "форумщина" Mr. Green да не остана по-назад
Форума те подлъгва и самонавива да купуваш нон стоп неща, които изобщо не ти трябват.
 


съвсем права си - сега адски ме гризе, че само аз нямам пудра на Флормар  Twisted Evil
като чета описания на мен и трите варианта ми трябват за различни неща  Shocked
за всеки от тях имам у дома по няколко заместителя макар, че по принцип не се гримирам често  Blush
и се гърча ли гърча  ooooh!
Виж целия пост
# 550
Момичета, може ли да ми сравните Naked1 и Naked2, погледах малко сравняващи снимки в интеренет, но ми се иска и тук да прочета  Simple Smile
Виж целия пост
# 551
...Има и един друг момент, но все не ми остава време да се позабавлявам.
Примерно като гледам клипчета, и като се започне нанасянето на цветовете никак не ми харесва, а крайния резултат е зашеметяващ.
И като започна да се гримирам се отказвам още след първия цвят сенки, трия и си ходя така както съм на снимките. В смисъл не довършвам докрай - очна линия, спирала, и т.н. за да добия представа как би стоял готовият грим, а бързо се отказвам, че не ми стои добре ...

аз да споделя - когато за 1 път опитах cut crease - започнах с увеличително огледало - аз 1 път (грешка) ....мацах, клепах .... направих абс. гротеска - като излязла от зоологическата градина, но като погледнах в огледалото - от 70-80 см разстояние - толкова добре изглеждаше, предполагам и за снимка би било страхотно, но не съм се пречупила да ходя така  Mr. Green



цветовете, които си показала са хубави, на мен ми харесват и мисля, че ще ти стоя, но ми се виждат много тъмни, аз обичам да се започва то светло към тъмно; но ти си знаеш при теб как е добре  Peace
Виж целия пост
# 552
Момичета ударете едно рамо с предложения.
Това са ми трите цвята сенки, с които нещо не мога да се харесам.
Matte 361, DS 461, DS 457. В магазина ми казаха, че добре се съчетават тези цветове.

DS 457 го имам и аз и много го харесвам.  Предлагам следното: розовото на целият подвижен клепач и опушваш малко в ъгълчетата на очите с DS 457. На долният клепач пак DS 457. Mолив или очна линия (с кафяв цвят ще седи по-меко).

Имаш толкова хубави очи и вежди, че и да не си сложиш никакви сенки пак изглеждаш страхотно! Аз ако бях в магазина щях да ти предложа да вземеш вместо розовото по-неутрален цвят: нещо от сорта на ванилия или имат едно млечно розово (много красиво седи в комбинация с кафяво)
Добре е да имаш и светъл цвят....ако започваш от светло и преминаваш постепенно към по-тъмно седи много по-добре. Придава дълбочина на погледа и "отваря" очите

Това с гримирането и лошият резултат в началото е точно така Grinning Като правих арабската принцеса си нямате на идея с какво мазало започнах....някой ако ме гледа ще си каже, че нищо не разбирам от грим и ще стане пълна трагедия Joy крайният резултат обаче го видяхте как излезе
Дори да се сложат перфектно сенките, ако няма спирала и очна линия не изглежда добре. Стои незавършено и си личи, че нещо липсва за да е перфектно
Виж целия пост
# 553
a.l.e.n.a, имам едно светличко на Есенс, като хайлайтър стои, както и Флормар 014 /Жаки, беше писала, че и прилича на Мак Патина./

Жаки, значи, ако съм те разбрала правилно, по-светло кафявия цвят да не го ползвам в случая?
Виж целия пост
# 554
Да, аз в случая не бих го ползвала. Ако имаше светъл цвят като DS 467 бих започнала от него, после розовото и накрая DS 457.
Честно казано в магазина са ми предлагали такива безумни цветови комбинации Rolling Eyes определено не бих ги послушала.

Patina не става много за хайлайтер (на моята кожа) при мен седи ето така
Скрит текст:

Бoжееее ooooh! чак сега виждам, че това не е никакво ровозо, а е кораловото!!!!
значи проблема е решен ето мой грим с точно тези сенки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия