Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 942
  • 740
# 600
С тази ли те гримираха тогава в Сердика? Ако е тя наистина не беше нищо особено. Изобщо не си заслужава парите
Какво означава "нищо особено"?
На мен много ми харесват цветовете, но закъснях...  Sad
http://www.youtube.com/watch?v=pkkiv62wHms&list=UUFghPtzFcmy … &feature=plcp
Виж целия пост
# 601
Значи, че не са нещо, което и друга марка да не предлага. Inglot имат същите цветове и с много по-добро качество. Нека и Денси да каже дали се хареса с тях.
Подобна палитра човек може да си събере и без да е със сенки на ЕL. Иначе на външен вид е хубава, няма спор
Виж целия пост
# 602
Тя вече каза, че палитрата не и е харесала, но нам мен от това което виждам много ми харесва.
Със сигурност има подобни цветове на Inglot, но аз като нямам палитрата за сравнение, ще ми е доста трудно да ги намеря точно тези и ще ми отнеме доста време да пробвам различни цветове.  Rolling Eyes
Днес утрепах поне един час в магазина да избирам сенки, а представям си какво щеше да бъде ако търсих нещо конкретно  ooooh!
Виж целия пост
# 603
Благодаря ви,момичета  Hug Ще взема значи на екотуулс и исадора-та ми хареса  Simple Smile
Виж целия пост
# 604
Тя вече каза, че палитрата не и е харесала, но нам мен от това което виждам много ми харесва.
Със сигурност има подобни цветове на Inglot, но аз като нямам палитрата за сравнение, ще ми е доста трудно да ги намеря точно тези и ще ми отнеме доста време да пробвам различни цветове.  Rolling Eyes
Днес утрепах поне един час в магазина да избирам сенки, а представям си какво щеше да бъде ако търсих нещо конкретно  ooooh!
Аз ти го казвам за да не те е яд, че си я изпуснала. Това са много базови цветове, почти всяка марка ги има.  Между другото нали говориме за тази
Скрит текст:
На мене ужасно много ми хареса на външен вид, но като ги пробвах сенките останах доста разочарована.
Виж целия пост
# 605
две страници коментари за митници...  ooooh!

Аз днес се сдобих с новата спирала на Мейбълин, която чаках за заместител на зелената силиконова. Аз - мнооооооого доволна. Точно това, което ми трябва.  Heart Eyes
Нещо ме мързи да снимам но всеки грим от тук нататък ще ми е все с нея, та ще я демострирам. Хубавото и е, че мога да си я нося и самостоятелно просто за подчертаване на погледа в ежедневието. (разбирайте лятната жега, когато тече вода навсякъде)
Виж целия пост
# 606
Момичета, моля ви да се придържаме към темата. Страничните въпроси - в отделна тема или на ЛС
Виж целия пост
# 607









E не мога да направя днес една снимка като хората ooooh! ooooh! Където е цялото око (отворено) всичките са ми станали размазани. Само тези са "прилични". Това черното отгоре нещо не ми харесва

На 2-рата снимка цвета е по-оранжев, защото още не съм добавила цикламеното (око някой се почуди) Наслагвах го по време на снимане (то и се вижда как се е ронило по миглите Whistling)
Виж целия пост
# 608
много ми харесва  Peace и черното е хубаво  Heart Eyes
Виж целия пост
# 609
момичета благодаря   bouquet
Жаки  newsm03  Kissing Heart
Виж целия пост
# 610
Аууу, Жаки, разкошно е!
Представям си колко добре ти седи като погледне човек цялото лице  Heart Eyes
Черното инглотско ли е?
Виж целия пост
# 611
Не го направих хубаво черното. По принцип като правя нещо ей така от скука и през пръсти не ми се получава добре. Трябва да го пробвам и с кафяво или лилаво-бордо
А като се сетя колко съм натрупала от цикламеното и оранжевото не ми се мисли като го сваля

Адри, инглотско е черното. Това със златните брокатчета
Виж целия пост
# 612
Жаки, само да ти кажа, че заради снимката на този коралов грим, днес следобяд по спешност се изнесох към мола и се сдобих, с каквото трябва. Направих се на клоун и отидох на концерт на една световноизвестна цигуларка. По стечение на обстоятелствата мястото ми се оказа на два метра от нея. Жената беше уж със сценичен грим, но не можеше по никакъв начин да се сравнява с моя. По едно време ми се загнезди тази идея в главата и ме досрамя. При което си сложих очилата, да замажа ефекта. После се сетих, че те са +2.50 и всъщност увеличават ефекта. Дослушах концерта с ръка на лицето.   Laughing

Теми като тази имат леко изкривяващ ефект върху лабилни психики. Нормалните хора не правят така.  Mr. Green
Виж целия пост
# 613
 Hug Няма за какво да те е срам. Сигурна съм, че си изглеждала страхотно!!! Тя цигуларката най-много да ти е завидяла, че си имаш толкова хубав коралов цвят
Виж целия пост
# 614
Жаки, само да ти кажа, че заради снимката на този коралов грим, днес следобяд по спешност се изнесох към мола и се сдобих, с каквото трябва. Направих се на клоун и отидох на концерт на една световноизвестна цигуларка. По стечение на обстоятелствата мястото ми се оказа на два метра от нея. Жената беше уж със сценичен грим, но не можеше по никакъв начин да се сравнява с моя. По едно време ми се загнезди тази идея в главата и ме досрамя. При което си сложих очилата, да замажа ефекта. После се сетих, че те са +2.50 и всъщност увеличават ефекта. Дослушах концерта с ръка на лицето.   Laughing

Теми като тази имат леко изкривяващ ефект върху лабилни психики. Нормалните хора не правят така.  Mr. Green

Снимка  newsm18

Жаки...убийствен е  Crazy Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия