Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 51 926
  • 740
# 705
Не се вижда снимката.
Виж целия пост
# 706
Аз виждам даже три снимки.  Peace
Виж целия пост
# 707
да  Peace 3 са снимките  Hug
Виж целия пост
# 708
Първия и втория са просто закачка Simple Smile Не съм ходила никъде с тях, просто си експериментирах. Фред Флинстоун, ако не е познал някой е първия, а втория Диня Grinning  
veselina_s_p ,не ги препоръчвам тези мигли, защото бяха огромни. Наложи се да си поиграя малко с тях и си направих и едни половинки :д ( смятай какви са били), но сега ми харесват и си слагам редовно. Много харесвам Aрделските мигли обаче. Аз имам едни 101, които стоят много добре, но в магазина видях други 101, съвсем различни, та... Други, които харесвам техни са demi wispies, многоо са естествени... Сенките са от палитра на Sleek, за която съм писала в блога, ако на някой му е интересно може да погледне. Там имам публикувани и още гримове. Също ползвам тези със 120 цвята. При мен са със много хубава покривност, не знам Вие защо не ги харесвате... newsm78 Отдолу ползвам или paint pot или nyx jumbo pencil. Нямам трикове, в началото на мен също не ми се получаваха снимките, не знам как стана номера  Mr. Green . Снимам с iphone 4s, после пак с него си изрязвам, което ми е необходимо и ги качвам направо готови, много по удобно ми е. И снимам само на дневна светлина. Тук почти няма нощ, така че ми е лесно в това отношение  Mr. Green
alena, за миглите казах, лепилото е Duo, което вече е познато на всички Simple Smile Ии най-вероятно ще се включа пак, ама искам този път и теб да видим  Naughty
tamar, аз за опушени ползвам един молив на Radiant, който има такава гъбичка за размазване в края. Този последния грим, черния, съм го правила със гел очната линия на Мейбълин и отгоре черни сенки, които преливам малко и така...
Мишчица, много ги исках тези неони, но тогава попаднах на тази цветна палитра на Sleek и съм супер доволна. Аа кой не ти хареса  Mr. Green че показах четири, само за да знам Simple Smile
  bouquet
Виж целия пост
# 709
Аз пък понеже днес имам време за пилеене, разгледах блоговете на Адри и Shide и установих, че нямам да си купя мигли Laughing. Харесах гримовете им без тях много повече, отколкото останалите. Някак си прихлупват окото, правят го "заспало", особено тези много дългите във външния ъгъл. Същият ефект го има и при Жаки, с онези, от които се оплака преди време.
Виж целия пост
# 710
joy_r, не знам защо не ти харесва с мигли, но всеки има различен вкус Simple Smile на мен ми правят завършена цялата картина, не е задължително да са толкова драматични. Има по- естествени варианти. Ииии толкова приятно ми стана като цъкнах на животоспасяващата ти снимка. Имах такова в  България и така да ми е мъчно сега. Такава лудетина ми беше, вярно казват, че приличат на стопаните си.
Виж целия пост
# 711
Сигурно има и по-естествени варианти, ама тогава по-добре с моите си, те и без това не са крайно лоши, пък и не искат лепене Laughing
п.п. Кучо е  хубав много, ама мен, както е видно, ме влече повече към маца Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 712
Аз ако трябва да съм честна ми харесват предимно за снимки.
На живо определено не се разхождам с изкуствени мигли Grinning Случвало се е, но изключително рядко.
Моите мигли на живо изобщо не са къси или рехави, но на снимки изчезват.
Aко пък нося изкуствените на живо визията ми става като на фолк певица или актриса от лекия жанр tooth за това по-добре с моите си
Виж целия пост
# 713
Някак си прихлупват окото, правят го "заспало", особено тези много дългите във външния ъгъл.

Напълно съм съгласна......за съжаление, защото моите са точно такива  Rolling Eyes
Е, възможно е този ефект да не се получава при всеки, но при мен е налице
Сега съм в процес на търсена на мигли, които не са по-дълги във външния ъгъл, а в средата  Laughing
Виж целия пост
# 714
Аз пък понеже днес имам време за пилеене, разгледах блоговете на Адри и Shide и установих, че нямам да си купя мигли Laughing. Харесах гримовете им без тях много повече, отколкото останалите. Някак си прихлупват окото, правят го "заспало", особено тези много дългите във външния ъгъл. Същият ефект го има и при Жаки, с онези, от които се оплака преди време.

все пак, ако имаш възможност пробвай  Peace

за Жаки - ми се струва, че нарочно навежда клепачи, за да се види и грима по окото

вярно, че има много видове мигли, като дължина, извивка и т.н. аз имам 1 снимка със снопчета и друга с цял ред - струва ми се, че изглежда съвсем нормално и не с клепнало око

на снопчета (отегчено чакам мъжа ми да се наконти) - тази е от времето, когато изобщо не се гримирах  Mr. Green и вече в 5 месец  Mr. Green

Скрит текст:

тук съм с цял ред - отрязани са във вътр. страна на окото

Скрит текст:



тези ги имам и сега в къщи - свалени, мога да ги покажа как изглеждат - не на око  Peace
Виж целия пост
# 715
На мен пък точно тази "прихлупеност" ми харесва  Mr. Green Получава се леко премрежен поглед.
 Моите очи по принцип са много големи и кръгли (драматичният лемур виждали ли сте го  Laughing ) и за снимки зорлем ги присвивам, с грима също се опитвам да ги издължа и притворя, а миглите са финалният щрих за постигане на целта ми  Mr. Green
Виж целия пост
# 716
Не си свивам клепачите нарочно, такъв ми е погледа и самото око. Отделно ме дразни силна светлина, през деня съм нон стоп със слънчеви очила. На мои нормални снимки гледам по същият начин Flutter
Виж целия пост
# 717
мммм  Whistling ами и на мен премрежен поглед ми харесва

а ку***ското е не толкова в миглите, колкото в поведението, като цяло  Peace
Виж целия пост
# 718
Аз ако трябва да съм честна ми харесват предимно за снимки.
На живо определено не се разхождам с изкуствени мигли Grinning Случвало се е, но изключително рядко.
Моите мигли на живо изобщо не са къси или рехави, но на снимки изчезват.
Aко пък нося изкуствените на живо визията ми става като на фолк певица или актриса от лекия жанр tooth за това по-добре с моите си

И при мен е така. На живо си харесвам миглите. Не са нещо невиждано и велико, но с хубава спирала са ми съвсем добре. А сега с Пупа-та са супер  Flutter Но на снимки и аз изглеждам, като без такива въобще  ooooh! Така, че с изкуствени мигли просто нещата изглеждат по-завършени на снимка  Grinning
Прихлупеността и на мен ми харесва в снимките  Peace Много женствено и съблазнително  Wink

Ето го и моето творение от днес:
Скрит текст:
Скрит текст:
- тук цветовете повече си личат
Скрит текст:
Всъщност това ми беше идеята за темата Синьо лято  Sunglasses
Виж целия пост
# 719
Аз пък понеже днес имам време за пилеене, разгледах блоговете на Адри и Shide и установих, че нямам да си купя мигли Laughing. Харесах гримовете им без тях много повече, отколкото останалите. Някак си прихлупват окото, правят го "заспало", особено тези много дългите във външния ъгъл. Същият ефект го има и при Жаки, с онези, от които се оплака преди време.

На мене също не ми харесва с мигли.  Има и изключения, но обикновено колкото и да е хубав един грим, изкуствените мигли ми идват в повече. Наистина затварят окото, често даже гримът се губи. Едно че миглите веднага грабват погледа и второ, че често скриват грима. Много силно изразено (за мене) това беше в грима на Shide за арабската принцеса. Само с някои половинки ми харесва как се получава.   Peace

п.п. Запомнила съм някои гримове на Адри с перфектен баланс по отношение на миглите. Аз обаче гледам с поглед на лаик, та може и да не съм права.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия