Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 139

  • 65 209
  • 725
# 660
Привет  wavey Спорен ден на всички.  Hug

Момичета, помагайте!
Луднах да търся преводи на песните от 15 еп. (танцът на Нова година), 38 еп. (танцът на рождения ден на Фатмагюл) и 69 еп. (ремонтът на къщата на Керим и Фатмагюл). Ако някой знае поне заглавията на песните и техните изпълнители, ще съм много благодарна да ги постне тук.
Песента от ремонта на къщата е преведена в самия епизод, доколкото помня. Имам спомен, че се пееше в нея за едни плодове и беше доста закачлива. Сякаш и от рождения ден на Фатмагюл съм гледала танца с превод, но ще трябва да се поровя.  newsm78

Проблемът е в това, че сериите от 1 стр. на темата не се отварят при мен. А в руските преводи, които съм си дръпнала, не са уважили изобщо текстовете...

Виж целия пост
# 661
Здравейте момичета
С интерес следях сериала по БТВ, но днес прочетох че започва нов
Търсих да продължа да го гледам някъде из нета с бг субтитри, но уви нещо не успявам да намеря целите серии и от къде да продължа да гледам
Моля ви помогнете, че не искам да чакам няколко месеца да се наканят БТВ да го пуснат  Praynig


Тук ги има всички серии на стр. 1 от темата. Дано ти се отворят. А дъщеря ми ги гледа на сайта "кеф и сеир", преведени. Но на моя компютър така сече от там, че и това не мога да ползвам. Просто РС-то ми и слабичко и старичко, но ти опитай.
Виж целия пост
# 662
Това е песничката от ремонта на къщата. Клипът е много сладък.

Виж целия пост
# 663
Здравейте момичета
С интерес следях сериала по БТВ, но днес прочетох че започва нов
Търсих да продължа да го гледам някъде из нета с бг субтитри, но уви нещо не успявам да намеря целите серии и от къде да продължа да гледам
Моля ви помогнете, че не искам да чакам няколко месеца да се наканят БТВ да го пуснат  Praynig
Имаш доста варианти. Погледни линковете на първа страница.  Peace
Ето тук ги гледам онлайн www.dailymotion.com, но можеш да ги свалиш от Мастерс и Дата.

Благодаря ти но тук както виждам нямат бг субтитри
Или аз недовиждам нещо
Виж целия пост
# 664
Здравейте момичета
С интерес следях сериала по БТВ, но днес прочетох че започва нов
Търсих да продължа да го гледам някъде из нета с бг субтитри, но уви нещо не успявам да намеря целите серии и от къде да продължа да гледам
Моля ви помогнете, че не искам да чакам няколко месеца да се наканят БТВ да го пуснат  Praynig


http://www.keyfiseyir.com/bg/shows/fatmagulun-sucu-ne/episodes
Линк към втория сезон на сайта "кеф и сеир".
Виж целия пост
# 665
Благодаря ти но тук както виждам нямат бг субтитри
Или аз недовиждам нещо

http://www.dailymotion.com/video/xnqyk2_yyyyy-y-yyyyyy-yy-yyyyyy … 1-yyyy_shortfilms

Я пробвай с този линк. Мисля че по Би Ти Ви сте до тук. Номера е в търсенето, скоро ще се ориентираш.
Виж целия пост
# 666
Благодаря ти но тук както виждам нямат бг субтитри
Или аз недовиждам нещо

http://www.dailymotion.com/video/xnqyk2_yyyyy-y-yyyyyy-yy-yyyyyy … 1-yyyy_shortfilms

Я пробвай с този линк. Мисля че по Би Ти Ви сте до тук. Номера е в търсенето, скоро ще се ориентираш.

Едно голямо МЕРСИ   bouquet
Виж целия пост
# 667
Благодаря ти но тук както виждам нямат бг субтитри
Или аз недовиждам нещо

http://www.dailymotion.com/video/xnqyk2_yyyyy-y-yyyyyy-yy-yyyyyy … 1-yyyy_shortfilms

Я пробвай с този линк. Мисля че по Би Ти Ви сте до тук. Номера е в търсенето, скоро ще се ориентираш.

Не знам номера на серията по Бтв, но в оригинала това е 53 серия. Давай на "кеф-а". там преводът е добър.
Едно голямо МЕРСИ   bouquet
Виж целия пост
# 668
Момичета имам един въпрос- песента от 32 епизод, последната сцена ми е любим момент от сериала. Та искам да питам, нали Берен и Енгин я пеят с истинските си гласове?? Според мен двамата първо са я записали в студио  и след това при снимките просто си пеят на плейбек, но според мен това са си техните гласове???    newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 669
Момичета имам един въпрос- песента от 32 епизод, последната сцена ми е любим момент от сериала. Та искам да питам, нали Берен и Енгин я пеят с истинските си гласове?? Според мен двамата първо са я записали в студио  и след това при снимките просто си пеят на плейбек, но според мен това са си техните гласове???    newsm78 newsm78

1000 на 100, че пеят Енгин и Берен!  Peace

Виж целия пост
# 670



http://www.youtube.com/watch?v=TdGco8wR9u4&feature=youtu.be

Обеден поздрав с ново фенско клипче.
Виж целия пост
# 671
Момичета имам един въпрос- песента от 32 епизод, последната сцена ми е любим момент от сериала. Та искам да питам, нали Берен и Енгин я пеят с истинските си гласове?? Според мен двамата първо са я записали в студио  и след това при снимките просто си пеят на плейбек, но според мен това са си техните гласове???    newsm78 newsm78

Гласовете са си техни и не е озвучавано в студио - изпълнението е със запис на живо. Целият филм е с озвучаване на живо. Ама Берен и в тази сцена ми скрива шапката - как естествено и потрепва от притеснение гласа в началото на песента! И колко точно после ковва тона! За Енгин да не говорим - то си вълнение във всеки жест, във всеки звук. Машаллах! Simple Smile
Виж целия пост
# 672
Fatmagül ve Kerim 'Bir YOL hikayesi' 1

Виж целия пост
# 673
и от мен един поздрав за лек и ползотворен ден,аз отивам да се трудя  Crossing Arms  Crossing Arms  Crossing Arms

http://www.youtube.com/watch?v=l1qeZBg3IbE
Виж целия пост
# 674
Момичета имам един въпрос- песента от 32 епизод, последната сцена ми е любим момент от сериала. Та искам да питам, нали Берен и Енгин я пеят с истинските си гласове?? Според мен двамата първо са я записали в студио  и след това при снимките просто си пеят на плейбек, но според мен това са си техните гласове???    newsm78 newsm78

Гласовете са си техни и не е озвучавано в студио - изпълнението е със запис на живо. Целият филм е с озвучаване на живо. Ама Берен и в тази сцена ми скрива шапката - как естествено и потрепва от притеснение гласа в началото на песента! И колко точно после ковва тона! За Енгин да не говорим - то си вълнение във всеки жест, във всеки звук. Машаллах! Simple Smile

За филма съм сигурна, че е с озвучаване на живо, но за това изпълнение не съм сигурна. Има нещо, което ме навява на мисъл, че е запис и това е включването на Керим/ там ми се губи някакво време/ ,после музикалния фон, звучи като в студио и накрая аплодисментите, които се усещат, че не са в студио, а навън.Но съм убедена , че пеенето го правят Берен и Енгин и някъде бях чела/не помня кога и къде/, че са репетирали усърдно, за да постигнат ефекта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия