Аз живея на 100м от морската и площадките ,които сте снимали ,ааааа!

,така се затъжихме за вас.

!
Много е пораснал, пък какви разкошни къдрички има
Бургазлийки, хайде да се видим идната седмица!!
Ама бързо ще стане вече, струва ми се... надявам се... 

А защо си в депресия? Ако е поради липсата на работа - убедена съм, че ще намериш. Но сега мах се възползвай да си почиваш, че с 3 деца незнам кога ти остава време за тебе си
а за това, което си изживяла на морето
Дано никога повече не попадаш в подобна ситуация!


На вас ви пожелавам да се класирате август месец! 

работата хич не е спокойна. 
Доста напрягащо занимание туй шофирането!
Карахме в локалното на Борис, по малките улички и на веднъж да се нанижем няколко автомобила. стискайте палци, че утре ми е вътрешния теоретичен.
Ти как си в тези горещини?
Стискам ви палци да успеете през август тази година да топнете дупета в морето!
, напълно го разбирам зеткото. И аз на негово място бих била недоволна, но какво да се прави. Стискам ти палци днес за изпита, въпреки, че съм убедена, че нямаш нужда. Листовките със затворени очи можеш да ги попълниш, нали 
Смехи сутрин си казва сама, че иска на гърне, но от там насетне - забравя за съществуването му. 
Ама вие тогава спите, тъй че няма се притеснявам да изскочите на пътя.



. Ама как обича все празничните и почивни дни да ми се разболее



Препоръчани теми