

Хайде, само хубаво време и послушни деца ти пожелавам! 




! Много щастие и любов!
Много вируси това лято
.
.
.





. Стана ве4е три дни спят така.
. Предлагам да седне като сестра си на тоалетната на специалната приставка за малки дупета

Съответно почти нищо не е ял цяла седмица, но поне се размина само с пробиотик и някакви други прахчета. за да е по-яко ни хвана едновременно и двамата с баща му - добре че само за 1-2 дни се оправихме, че е голям кошмар болен да се грижиш за болно дете
Вече поовладяхме положението и даже взехме да излизаме, че беше един омърлушен и хич не му беше до игра.
НО дано е само засега, а занапред -моренце и други забавления само
Ние тази година ще пропуснем морето, та тези които са там или ще ходят и за нас да се плацикат



. Мъжо направи фотосесия и си тръгнаха. После ще слагам снимки във фейс

За Мая се притеснявам най-много, че е много мъничка още, ама ще видим. За сега Георги е само с Т и главоболие, да видим на къде ще го избие - повръщане или ангина. 
Препоръчани теми