Слънце весело припича и АВГУСТинчето босo тича

  • 54 553
  • 739
# 255
Рутера ми се беше скапал и чак днес си пуснах нета. Утре ще разказвам подробно. Иначе сме добре, спим, ядем, ревем, акаме Mr. Green
Виж целия пост
# 256
Еха, Ния се е включила. Здрасти мамче.
Или, радвам се ,  че Яни вече е по-спокоен
Бобче, честити нова стара работа. Направо се измъчи да работиш на 2 места.
Деян също добре приема и новите групи и новите госпожи. Запазихме един клуб за РД. Всеки ден пита колко дни остават. Бабите дадаха пари да вземем подаръците от Джъмбо, че уж голям магазин. Голямо разочарование. Но все пак взехме 3 от подаръците. Но Деян изрично каза, че иска да мижа като ги купуваме, за да са изненада на 22. А ние пък си удължихме морето. От Албена та на
 Китен. Да видим едни братовчеди.
Лу, весело изкарване. Завиждам ти направо. Нали утре отпуската ни свършва.  и да не пропусна


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САШО. МНОГО, МНОГО , МНОГО ПОВОДИ ЗА УСМУВКИ В ЖИВОТА МУ
Виж целия пост
# 257
 не се получи както го исках затова пак


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САШО. МНОГО, МНОГО , МНОГО ПОВОДИ ЗА УСМИВКИ В ЖИВОТА МУ
Виж целия пост
# 258
Честити 5 годинки на Сашо, много здраве и прекрасно детство   bouquet
Виж целия пост
# 259
Честит рожден ден,Саши!!!Бъди здрав,усмихнат и обичан.Щастливо детство и сбъднати мечти ти желаем  bouquet
Виж целия пост
# 260
  bouquet  Ейййй, жив и здрав да е Сашо! Много радост и усмивки и весели игри!   bouquet
Виж целия пост
# 261
Честит рожден ден на Сашко, на патерица. Много щастливи мигове и едно прекрасно детство
Сега имам малко време да ви пиша, докато Ивайло спи и дойде време за храна. Вчера беше един много дълъг, уморителен и емоционален ден. След като не спахме цяла нощ заради коликите и после цял ден беше мрънкав и след като мен ме тресна следродилната депресия и ревяхме и двамата почти цял следобяд, реших, че Еспумизана не са неговите капки и пратих мъжо за Инфакол. Още след първия прием и кърмене спа 4ч., след което се наложи да го събудим за да го изкъпа и яде след 5 часова пауза. През нощта спа много спокойно, като се буди на 3ч за ядене. От 7:30 до 9ч. будува, но беше кротък, и преди 45 мин заспа. Колко добре се чувствам просто нямате на представа. Дано Инфакола продължи да действа така, а аз ще внимавам много повече с храните и напитките, които приемам. Колкото до раждането, както Лу ви е писала, беше 1:1 както раждането на Марти, само че ми се струваше по-бързо и малко по-трудно ми беше с напъните. Системата ми я включиха в 11ч., в 12:30 започнаха първите контракции, които бяха регулирани на 3мин.(и с Марти беше така, даже и часът съвпадна), в 14:30ч. док ме провери за разкритие, вече беше 5см. и ми спука водите (както с Марти), към 15:15ч ми биха бусколизин, за да се изглади по-бързо шийката и тогава започнаха много болезнените контракции. След още 15 мин решиха да ми бият още една инжекция, защото на шийката й трябваше много малко. Още докато ми я биеха дойде първия напън на леглото. Едвам стигнах до магарето и след още 5-6 контракции и много помощ от акушерката се появи Ивайло. Болката беше забравена още в момента в който го видях и той проплака. Всички сте го преживели и знаете какво е. Най-невероятното чувство на света. Благодарение на акушерката имам само 2 вътрешни шева, защото не послуша док и не ми направи епизиотомия. Майка ми също беше до мен и много ми помогна. Милата ми майчица плачеше по време на напъните, сигурна съм че и нея я е боляло като знае през какво минавам и че неможе да ми помогне, но ми даде страхотен кураж. Таткото ни пък гледаше баткото в къщи и той не знаеше къде се намира от притеснение. Само ми повтаряше, че всичко ще е наред и да бъда силна. Веднага след като се изправих на крака се почувствах все едно не съм раждала. НАправо не можех да повярвам, че може толкова бързо да се възстановиш. Единственото нещо, което ме тормозеше беше контрахирането на матката, беше си доста болезнено и то цели 3 дни, но и това мина. Сега съм спокойна и щастлива и се надявам да се разминем леко с коликите. Благодаря ви за подкрепата, защото знам, че и вие сте ме мислили.
Това е за сега, защото Ивайло се събужда и е гладен. Целувки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САШУНДЕРА /малко на патерица/ДА Е ЗДРАВ, ЗДРАВ И ПАК ЗДРАВ!Другото не е важно   bouquet

Ния -  Hug Героиня си ти ей... Grinning

Мами, не се сърдете,че не съм влизала от век.. нямам много време. С тези докторати бая ми идва   Mr. Green
Виж целия пост
# 263
Ния, пробвай го с ентерокинд. Аз с Мила бях много доволна от тях, не се запи4а6е и са хомеопати4ни. Peace
Виж целия пост
# 264
Най-сетне съм си в къщи. След 18 дневно хайманосване сериозно се радвам
Ния, не е ли рано за коликите. Аз съм позабравила, но мисля, че това,което давах бяха чайчета с анасон и копър. Не помня дали заедно или поотделно, но слагах в шише с вода и коликите продължиха точно 2 дни. Ако искаш се поинтересувай дали, ти ги пиеш няма да помагат
Виж целия пост
# 265
Бобче, Сас, благодаря ви за съветите. Семе от копър взех, но искам да видя дали ще имам нужда. Дано не ми се налага да сменям отново капките. Дано тези ни подействат добре.
Сас, чакаме снимки Mr. Green
Виж целия пост
# 266
Ния,страхотна ви е семейната снимка Heart EyesХубаво раждане си имала и е оставило най-прекрасният спомен у теб,сигурна съм. HugДано бързо ви минават коликите и  да се наслаждавате пълноценно един на друг.Целувки на малкият Ивайло и на бате Марти Heart Eyes
Иначе на Ал коликите ги лекувах с повече кърмене.Повече цокане,повече акане,по-бързо изчистване на стомахчето.Но той си беше пристрастен към цокането де,та това ни беше най-лесният лек Laughing
Виж целия пост
# 267
Ния, съгласна съм с Ади, семейната ви снимка наистина е много хубава
Виж целия пост
# 268
Ния,страхотна ви е семейната снимка Heart Eyes
Ния, съгласна съм с Ади, семейната ви снимка наистина е много хубава
Blush Blush Blush Благодаря ви  Hug И аз страшно много си я харесвам. Откакто забременях си мечтаех точно за такава снимка Heart Eyes
Виж целия пост
# 269
Ния, страхотни сте Peace. Пожелавам ви винаги да сте толкова щастливи, колкото изглеждате на снимката. Дано капките помогнат на Ивчо и да не се мъчи детето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия