Слънце весело припича и АВГУСТинчето босo тича

  • 54 553
  • 739
# 270
Здравейте!

Ния, честит бебчо Ивайло, да е много здрав и много да ви радва!

Ние се прибрахме в Лондон след 2 седмици в България, наистина й се насладихме на нашата приказна страна  Heart Eyes Море, планина, всичко!!! Може би защото е лято и всички са с един такъв ваканционен дух, много ми допадна Бг този път!

Неди най-накрая чукна петицата  Laughing Laughing Laughing Laughing Голям мерак беше и ето вече е на 5! С гордост си ги носи петте години  Crazy
Записахме го на училище по футбол 5 часа на ден за 1 седмица и ще ни кажат става ли за футболистче или не Wink И ако става ще го запишем за повече.

Пожелавам весели и шумни рожденни дни на всички!

Целувкиии   bouquet олимпийски Wink
Виж целия пост
# 271
Марти, Лондра, благодаря ви  bouquet Hug  bouquet
Лондра, стискаме палци за футбола. Може пък след 15г. да го гледаме по Тв и да си казваме: "Ето го и нашия Неди" Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
Марти, Лондра, благодаря ви  bouquet Hug  bouquet
Лондра, стискаме палци за футбола. Може пък след 15г. да го гледаме по Тв и да си казваме: "Ето го и нашия Неди" Heart Eyes
хА, дано! Ще викаме за Неди  Party

Ох и аз искам много да пусна Яни да тренира... някъде  Rolling Eyes нещо  Rolling Eyes
 Mr. Green

Ния, как е Ивайло  Blush Раздухай малко, тоооооолкова са ми далечни тея бебешките неща  Whistling
Ти как си  Hug
Виж целия пост
# 273
Или, аз съм добре, особено когато Ивко ме остави да спя през нощта, и се буди само 2 пъти Mr. Green Иначе сме добре, той спи, яде, ака, по малко реве и според майка ми, расте с часове. Уикенда ще отидем на първата разходка до вилата, на 20км. от Видин. Да видим как ще му понесе смяната на обстановката Heart Eyes Все още свикваме един с друг или по-скоро свиквам аз, че вече си имам две момченца. Баткото днес отиде на вилата при майка ми и баща ми, защото и племенниците са там и изобщо не иска да си седи в къщи, та поне в началото докато се нагласим към новия режим ще ми е малко по ненатоварено bowuu
Виж целия пост
# 274
A Марти страх ли го е от бебето, ревнува ли  newsm78
Сори за въпросите, интересно ми е  Crazy
Виж целия пост
# 275
Марти прекара с нас само 4 дни, откакто сме се прибрали. После ходи на море, сега е на вилата при нашите с племенниците. В началото го беше страх, но с всеки ден става все по-смел. Днес бута количката сам Heart Eyes
Виж целия пост
# 276
Хех мерси за пожеланията. Първият ден минал добре. Неди твърди, че е вкарал 2 гола, което никога не може да бъде 100% сигурно / много лъже в последно време  Crazy особено що се отнася за състезания  ooooh!/ Тренерът каза, че ще може да коментира след ден-два Wink Иначе много професионално изглежда всичко, а и имам 5 свободни часа само за мен  Mr. Green докато той се забавлява  Party

Ния браво на баткото! Ох и мен ми се иска да не оставяме Неди сам, ама колкото повече време минава, повече не ми се заема с бебешки работи....ще видим  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 277
Да ви кажа добро утро Hug!
Ние се завърнахме, снивки /много, щот аз от  малко не разбирам/ - във фейса.

Тук ни трясна такава горещина, че...сега съм болна - ядох ледена диня от хладилника и до вечерта ме стегна гърлото...вече съм на АБ, хрема, гърлобол, едва дишам, да му се не види, как можах да се прокопсам така Outta Joint...

Фети, благородно завиждам за заниманията на Неди - в нашата загубена провинция Андриан никъде не мога да го запиша - исках народни танци, като чуха, че няма още 5 - абсурд, не можело, като стане на 7 да се обадим Crossing Arms...само на акробатика ги вземат толкова мънички, но с очилата не виждам как ще стане Rolling Eyes...
Виж целия пост
# 278
Привет момичета!!!!!
Фети браво на Неди!!! На есен и Ицко почва да тренира футбол в децката градина.Всяка градина си има футболен отбор , и имат турнири помежду си .Две години ще сме в отбора на дг а после здраве и живот със същия треньор ще продължим и д детския отбор на града.
Така имам много да се хваля от Ицко.Както вече много пъти бях писала той не можеше да кара колело нито с помощни нито без.Пред историята ,че купихме на Габи ново колело и всички деца от махалата излизат с колелата и обикалят близкия парк, А Ицата увисва седи сам на пейките пред блока.Един ден ми вика "искам да карам колело " и така за 2 часа и много пролята пот от моя страна Ицко вече кара колело без помощни .Вече бандата е в пълен състав. Grinning
Виж целия пост
# 279
Браво на Ицата  bouquet  bouquet!
И ние днес се запътихме ранко с колелото към близкото училище, ама и още по-бързо се върнахме - докато седна да отворя вестника - бълха на крака ми. Извиках Андриан - по краката, по гащите - ужас. Бегом вкъщи, дрехите в пералнята, ние в банята, аман вече. Как на морето за 2 седмици една бълха не видях Crossing Arms...

И тЪз нощ ще отстрелвам от терасата на комшиите отдолу кучетата  #2gunfire- не стига, че имаха едно дето джафка като настъпано, ами нова изненада ни приготвили като се върнахме - взели още едно, квичи денонощно Close. Снощи за капак тъкмо сме заспали с Андриан, и тез малоумници в 23,30 търчат по улицата под прозореца ни ивикат "Бела, ела тук" - учат го на името. Събудиха ни, после върви заспивай...то  бива бива, ама...сега проучвам имам ли право да пусна жалба newsm78...
Виж целия пост
# 280
В Ямбол също всяка градина си има футболен отбор. А сега през ваканцията направиха нов стадион и там заниманията продължават с пълна сила. Ходихме да видим детето на един братовчед и изпаднахме в ужас. Само селяндури и мангали. На такова нещо детето няма да запишем
Виж целия пост
# 281
Честит рожден ден на патерица на Кал и Еми на Вася  bouquetДа са им живи и здрави красавиците и да им носят много щастие и усмивки  bouquet

Честит рожден ден на балеринката на Бобчето  bouquetДа бъде здрава,усмихната и все такава кокетка Heart Eyes

Бобче,чакаме да се отчетеш с тортата Hug
Виж целия пост
# 282
Благодаря ви момичета, почерпка

Тортата в момента я правя, да е готова за събота,когато ще събираме децата.
За днес, в момента успорднос тортата правя и еклери, като на Йована ще е много голям и с розова глазура  Crazy.
Тя незнае къде е от кеф, че е на 5, каза, че цял век била чакала да е на 5.  Laughing

Честит рожден ден на патерица на всички други петолетки, да са ни много здрави   bouquet
Виж целия пост
# 283
Честит рожден ден на Йована.
Бобче , аз не съм много по тортите, ама за еклерчета умирамммммммммммм
Виж целия пост
# 284
Показвам снимка на еклера на Йована  Crazy

http://prikachi.com/images.php?images/998/5120998w.jpg

За подарък получи бански за тренировките, които започва септември. Сама си го избра, направо се шокирах, че не избра розов  Crazy. Получи и дъска за плуване и плувни очила с принцеси, розови  Laughing и е готова за подвизи. Ето снимка в цялостна екипировка > http://prikachi.com/images.php?images/5/5121005A.jpg

Сега си чака партито с нетърпение. На мен тортата принцеса нещо не ми става като хората. Много ме е яд. Като правя за другите стават нещата, за моите деца ли е, обаче, все нещо куца. Голям съм кърък  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия