Да е много здрав Райън,готината Мира и Данислав на Лолиии
малко на патерица,но отсърце
малко на патерица,но отсърце

Получи много подаръци и си беше избрал торта с Спайдермен
Рожден ден нали пак си имаше детето и празнувахме 
! Да е здрав и щастлив!
!
:
!
...ако някой има идея за нещо хубаво, качествено и на поносима цена - моля за линк
.
.

. За 15 дни сме качили завидните 800гр
, като смятам кг от изписването, а не от раждането. Изписаха ни 3350гр., сега е 4150гр. или поне беше в понеделник 

Нагушкай го и го нацелувай силно от мен - поне няколко пъти до довечера.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ВАЛКО!!!ЖЕЛАЯ МУ ЗДРАВЕ,УСМИВКИ И ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО 
Да го нацелуваш от мен по големите бузи и тайничко по някоя наденичка,по избор


,та намерих едни на платформа в Сандански,доста сладки,надявам се да й харесат.Също и едни обички гъбка,целите в камъчета.Това ще са нашите подаръци,другото от гостите
Препоръчани теми