Слънце весело припича и АВГУСТинчето босo тича

  • 54 553
  • 739
# 300
Ние пък нямаме такива проблеми с липса на деца Laughing

Да е много здрав Райън,готината Мира и Данислав на Лолиии  bouquet малко на патерица,но отсърце Hug
Виж целия пост
# 301
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАЙЪН
Ние успяхме да изсмукаме 5 деца от пръстите си за детски клуб. Обаче дадох малко капаро с идеята тортата да си я носим, а клубът да остане отворен за други деца. Сега решихме и тортата да е от клуба, и да доплатим да затворят за частно парти, но вече 4-ти ден ходя и все е затворен. Управителката беше споменала, че ще затворят за няколко дни, ама вече се притеснявам докога
Виж целия пост
# 302
Влизъм с повод! Днес моето пораснало момченце навършва цели 5 годинки. Пожелавам му най-прекрасното детство изпълнено с много лудории и прекрасни моменти. Да ми е много здрав и умен.
 
  
Виж целия пост
# 303
Честито на рождениците днес. ))))

И при нас проблем с децата тази година, едва 3 ще успеем да съберем. ((( Не става и за клуб даже, вероятно ще излезем в градската ни градина да се почерпим и това ще е.
Виж целия пост
# 304
Меги, да ти е живо и здраво момчето! ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ КРАСИВОТО ИМЕ МАРИЯ!

Аз съм все още под въздействие на снощния концерт на Лейди ГаГа. У-НИ-КА-ЛНА!!! Няма такова шоу просто. Откакто в България взеха да идват звезди от разни музикални жанрове и величини, почти не съм пропускала концерт (част от работата ми е, затова). Но този бе най-доброто до момента. Невероятна сценография, костюми, хореография, ефекти и изпълнение на светлинни години. Все едно гледаш пред очите си на живо високобюджетен филм. А самата Лейди пее като звяр - страхотен гласов диапазон, изпълнение и поведение на сцената. Моят мъж е голям критикар по отношение на музиката (все пак му е професия) и обикновено нещо, което е по-различно от много добро класическо изпълнение и качествен световен джаз, изобщо не го брои. Но дори той след финала заяви: "Шапка свалям!" Чак ме е яд, че не взехме децата към София, за да я слушат на живо. Grinning
Виж целия пост
# 305
Благодаря ви за пожеланията! Hug  bouquet

И при нас е проблема тази година с дечицата от към гости и си празнувахме в къщи семейно  GrinningПолучи много подаръци и си беше избрал торта с Спайдермен Mr. Green
Мислех евентулано за по късно празнуване.... но един ще си дойде на един ден др след 5,трети септември... и няма как! По важно е да са ни здрави в крайна сметка Simple Smile Рожден ден нали пак си имаше детето и празнувахме  Sunglasses

Честит роожден ден на всички! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 306
Честит рожден ден на Валко  bouquet! Да е здрав и щастлив!


Честит имен ден на именниците - с радост и чест да си носят името  bouquet!

И тъй като и аз съм една от тях - почерп  Wink:





Виж целия пост
# 307
Честит рожден ден на  Валко!!!
Честит имен  ден  Мариетка !Честит празник и на зсички други именници.
Почерка за моите именници щерката и съпруга.

Най сетне намерих на Ицко желания подарък за рожденния ден.Рицарско оборудване меч ,шлем нагръдник и протектори за ръцете.Нямам търпение да му го подаря.
Виж целия пост
# 308
Яна, честит празник и на твоите именници! /не знаех, че и габи празнува днес.../ - да са ти живи и здрави  bouquet!


Нашият РД ще мине под мотото на Маккуин и компания  - още не съм купила подарък, вчера гледах в Хиполенд - нищо не ми хареса - една ню-ню количка - 20 лв Sick...ако някой има идея за нещо хубаво, качествено и на поносима цена - моля за линк Praynig.

Иначе вчера ходихме на Храбро сърце - изключително много ни хареса, препоръчвам ви го Peace.
Виж целия пост
# 309
Мариетка щерката се казва Мария-Габриела и за нейна огромна радост има два именни дни Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 310
Честит имен ден на днешните именници и рожденници. Много да са здрави, щастливи и всичко най-хубаво им желая  bouquet
Да ви се похваля и с нашите бузи Grinning Heart Eyes. За 15 дни сме качили завидните 800гр Party, като смятам кг от изписването, а не от раждането. Изписаха ни 3350гр., сега е 4150гр. или поне беше в понеделник Mr. Green Снимката е от преди 15 мин.
Виж целия пост
# 311
Честит празник на имениците!    bouquet

Олее, Ния, много сладък!!!  Heart Eyes
Нацелувай го по бузите като се събуди, ох шладък, шладък, много шладък, пу-пу  Crazy
Виж целия пост
# 312
Ния, прекрасен малък бузанчо... Heart Eyes Нагушкай го и го нацелувай силно от мен - поне няколко пъти до довечера.  Hug
Виж целия пост
# 313
Писах,писах и всичко ми се изтри ooooh!

За това,накратко:
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на МАРИЕТКА И ГАБИ.Благословенно да е името ви и от здраве и късмет да не се оттървете  bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ВАЛКО!!!ЖЕЛАЯ МУ ЗДРАВЕ,УСМИВКИ И ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО Heart Eyes

Ния,направо е страхотен.Искам и  ааааааз Heart EyesДа го нацелуваш от мен по големите бузи и тайничко по някоя наденичка,по избор Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бобче,ще ме извиняваш,ама тази твоята "неполучаващата" се торта  ми останаха очите в нея.Йована си е облизала пръстите сигурно.Страхотна беше.Представям си ги тортите,дето ти се получават.............. Crazy

Нашият РД ще го празнуваме на 24.08 и ще бъде общ и за двамата.Този път оставих Ивон сама да си избере гостите.До тук си е поканила едно момиченце от групата,една стара нейна дружка, с която не сме се виждали скоро и някой дечица от бандата на Ал,но те са по морето,та ще видим кой ще дойде.....Общо взето ще е камерен състав,но колкото толкова,да е доволна тя.Ал едва ли ще отбере кой дошъл и не дошъл,така ,че поне избора на гости ми отпада Mr. Green
За подарък си беше поръчала обувки на токчета Crazy,та намерих едни на платформа в Сандански,доста сладки,надявам се да й харесат.Също и едни обички гъбка,целите в камъчета.Това ще са нашите подаръци,другото от гостите Peace
Виж целия пост
# 314
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАЛЬО. чЕСТИТО И НА ВСИЧКИ С НАЙ-КРАСИВОТО ИМЕ - МАРИЯ.
Малко на патерица, но бяхме на 2 именника и се прибрахме късно и уморени и не съм влизала.
Ния,  Ивайло си плаче постоянно да го целуваш и мачкаш. Не знам как устояваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия