Сега вече толкова ми се прияде, че ще трябва да си купя и диетата отиде на кино.
Йована е прекрасна. Мила също. Като две ангелчета са
Сега вече толкова ми се прияде, че ще трябва да си купя и диетата отиде на кино.
Йована е прекрасна. Мила също. Като две ангелчета са
. Ох, а тоя розов еклер, ще го мисля, докато стигна следобед до хр. магазин



Нямах нет там и беше абсурд да се включа. Сашето за първи път имаше детски рожден ден с деца и беше на върха на щастието. Снимки - забравих да ги сваля от фотоапарата, а той остана там, така че... наесен.

Весел празник!!!
! Да расте здрав, щастлив и все така лъчезарен!
(тя иска така да бъде), решихме да го направим в средата на септември, когато всички деца ще са тук. А сега на 16 - ти, ще си бъдем само 4 - та, ще й подарим подаръка, ще си духне свещичките,ще хапнем торта после ще ги заведем в Капела плей, ще отидем и на кино и накрая ще отидем и в Бъргър кинг

В момента сме на вилата и ние е добре. Дойдохме уж само за уикенда, но решихме да останем до утре
Препоръчани теми