Слънце весело припича и АВГУСТинчето босo тича

  • 54 553
  • 739
# 195
Ния, спокойно, беб си знае работата. Hug
Виж целия пост
# 196
Ние се върнахме от балкана. Сега сменяме дрехите и тръгваме за море.
Ния, всички сме очаровани от Видин. Много красив град.
Сега ще ви чета
Виж целия пост
# 197
Мирама, Лу, Сас, благодаря ви  bouquet
Сас, наистина е хубав, само че да не живееш в него. Има страхотен потениал, с ужасно много исторически обекти, но за сега никой не е успял да ги развие като хората. Надявам се покрай моста малко да живне града и да налеят пари в него, за да го оправят Peace
Виж целия пост
# 198
Абе, момиче, ние чакаме да се похвалиш с бебе, пък ти  Mr. Green
Няма ли признаци вече  Crazy
На мен като ми мина термина и без никакви контракции бях решила, че никога няма да родя  Laughing
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 199
Или, и аз така бях решила, ама утре ще е момента. Да ми стискате палци, ама да не ме мислите много, за да е по-леко и бързо раждането. Днес май ще ми е последния мръзелив ден, но утре ще ................... . Дано наистина да тръгне от първата система, че не ми се трепери още няколко дни. Обаче съм изпаднала в ужас от това, което предстои, като че ли никога не съм минавала по този път ooooh!
Виж целия пост
# 200
Обаче съм изпаднала в ужас от това, което предстои, като че ли никога не съм минавала по този път ooooh!
Аз като не знаех какво ме чака не се бях шашнала... сега обаче ако тръгна да раждам  #Crazy
Всичко при теб ще е наред  Hug
Няма да те мислим утре, само ще чакаме нетърпеливо добрата вест  Heart Eyes
Виж целия пост
# 201
Ния, направи като мен - не мисли за раждането като раждане, а все едно отиваш на първа среща с бебето. Тази промяна в мисленето мнооого помага за пренастройване на мозъка. От личен опит говоря. Нямаше по-ухилена физиономия от моята в болницата при второто ми раждане. Стис на палците, малко остана.  Hug
Виж целия пост
# 202
Ния и мен яко ме беше хванало шубето.Като знаеш какво е вече,друго е усещането.Но пък после като гушнеш бебето и радостта е много по-осъзната и изобщо всичко се изживява с пълна душа и сърце. Hug
Виж целия пост
# 203
Ния, и аз се включвам със стискането на палци Hug. Мисли позитивно и всичко ще бъде наред Peace. Хайде утре ще ви чакаме и двамата вече  да сте на линия Wink.
Виж целия пост
# 204
Просто не знаете колко сили и кураж ми давате. Наистина, сигурно защото знам какво е и за това ме е страх, НО и знам как в момента в който го чуя да изплаче, вече ще има още един по-важен живот от моя. Ще искам само да го видя, да видя как изглежда, да го гушна, да подуша уханието му, да го притисна до гърдите си. Все неща за които си заслужава цялата болка и мъка, който е казал, че не е лесно да станеш майка е бил прав Hug Дано още утре на обяд вече да сме двама Praynig
Виж целия пост
# 205
 Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 206
 Hug
Виж целия пост
# 207
Ния, това са приятни тревоги. ))) Все пак вече си на финала. )

При мен беше супер странно, защото се случи толкова изненадващо. ) Ако трябваше да чакам, сигурно щях да се побъркам и аз. )
Виж целия пост
# 208
Ния, хайде днес вече да е денят. Стискам палци и въобще няма да те мисля. Но искам довечера като включа лаптопа и да видя радостната новина
Виж целия пост
# 209
Ния,всичко ще мине много леко!
Очакваме хубавата новина! Heart Eyes Crazy Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия