Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 10

  • 126 809
  • 713
# 495
Моля ви за насока Hug
Много искам да си взема това http://www.amazon.com/Victorias-Secret-Angel-Eau-Parfum/dp/B0064ROJNC, но нямам идея как. Никога не съм пазарувала от чужди сайтове, давала съм само поръчки и то за Европа. За САЩ знам, че нещата са по-различни и сложни. Бих искала да се свържа с някой, който пазарува от ВС редовно, за да пусна поръчка, ако е от Пл, ще съм още  по-хепи Heart Eyes. Благодаря   bouquet

При директните поръчки от ВС до БГ не се доставят парфюми и парфюмо подобни стоки (мистовете), защото не могат да летят по въздух, а доставките са по този начин от ВС.
Така че за такива стоки единствения начин е с посредник/приятел/роднина.
В този сайт знам, че са оригинални нещата, понеже са посредници за пазаруване от САЩ, има и твоя парфюм: http://www.usa2bg.com/kozmetika/za-tyalo/victorias-secret-parfum-angel.html
Виж целия пост
# 496
Сърдечно благодаря! Само да отбележа, че в дрогериите Лили са пуснали някои от мистовете на ВС, както и Sexy Little Things EDP. Парфюмът е 100% оригинален, докато мистовете ми се струват... с лошо качество..
Виж целия пост
# 497
Моля ви за насока Hug
Много искам да си взема това http://www.amazon.com/Victorias-Secret-Angel-Eau-Parfum/dp/B0064ROJNC, но нямам идея как. Никога не съм пазарувала от чужди сайтове, давала съм само поръчки и то за Европа. За САЩ знам, че нещата са по-различни и сложни. Бих искала да се свържа с някой, който пазарува от ВС редовно, за да пусна поръчка, ако е от Пл, ще съм още  по-хепи Heart Eyes. Благодаря   bouquet

Роузи, не знам доколко са оригинални. Видях в Пловдив, на ул. Ив. Вазов техни мистове, за около 20лв., но определено не ми изглеждаха оригинални. Миришеха ок, но как да повярваш, че в магазин за имитационна парфюмерия точно продукти на ВС ще са оригинал.. Скептична съм, особено що се касае до артикули от Щатите.
а ти колко искаш да струва един мист,при положение че не струва кой знае колко,даже и 20лв са много.Аз дори само като ги погледна и знам колко са оригинални,хайде разбирам да е парфюм,но пък за мист и 20лв са много.
Виж целия пост
# 498
Не си ме разбрала Laughing. Не коментирах цената, а произхода на мистовете и това доколко са оригинални. Самите флакони не изглеждаха добре, прозрачният етикет с логото на ВС е полузалепен.. А относно цената, сега в дрогерии Лили са намалени на 16лв, пак е много, права си..
Виж целия пост
# 499
Здравейте момичета,
може ли да ми дадете линк за групата във фейсбук, че и аз съм си харесала някои неща. Благодаря! Simple Smile  newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 500
Тук някой прилежно е почистил...малко се бяхме отнесли май. Благодаря!  Hug   Heart Eyes
Виж целия пост
# 501
Момичета, може ли да си поръчам парфюми и мистове до Англия ? Дали ще ми ги изпратят ? Знам че до БГ не може, затова търся варианти  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 502
Момичета, може ли да си поръчам парфюми и мистове до Англия ? Дали ще ми ги изпратят ? Знам че до БГ не може, затова търся варианти  Rolling Eyes

Мисля, че няма да стане и до Англия, т.като мистовете и парфюмите съдържат алкохол, който е лесно запалим и не се транспортира със самолет. Едва ли използват друг метод за доставка до UK.Мое мнение Wink

Виж целия пост
# 503
Момичета, може ли да си поръчам парфюми и мистове до Англия ? Дали ще ми ги изпратят ? Знам че до БГ не може, затова търся варианти  Rolling Eyes

Лесно е да провериш, слагаш мистровете в кошницата, въвеждаш адреса в Англия и тръгваш да чекаутваш - ако не ти даде - значи не може!
По всяка вероятност няма да ти даде, извън САЩ не би трябвало да може да се направи доставка на такива продукти, защото трябва да е със самолет, а за него са тези рестрикции.
Виж целия пост
# 504
дам, не става  Sad тъкмо да платя и на последната стъпка ми казва да си махна забранените за транспорт артикули.....
Виж целия пост
# 505
Привет! Hug

До сега не съм правила самостоятелна поръчка, но мисля да опитам. Изпадат ли кодове за намаления и къде евентуално мога да следя, освен на сайта?
Виж целия пост
# 506
Регистрирай се за да ти пращат кодовете по мейла, пращат през ден, ако не и всеки ден. Иначе следи в retailmenot и dealpls.us. Като почнеш да поръчваш ще започнат да ти пращат и каталози, в тях също има кодове.
Виж целия пост
# 507
Мия, благодаря за полезната информация!   bouquet
Виж целия пост
# 508
Здравейте! А дали ще стане поръчка до американски адрес, но да платя с бг карта? newsm78 Мисля да си поръчам нещо до хотелски адрес.
Виж целия пост
# 509
Здравейте! А дали ще стане поръчка до американски адрес, но да платя с бг карта? newsm78 Мисля да си поръчам нещо до хотелски адрес.

Да, ще стане. Въвеждаш шипинг адрес в щатите, билинг адрес - твоя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия