Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 10

  • 126 809
  • 713
# 480
Благодаря! Simple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 481
За backorder продукт (ако има значение - на стойност 54$) eshopworld ще изискат ли отново такса? Или таксата им се начислява върху стойността на цялата ми покупка още при подаването на поръчката?

Да, плащат се такси за backorder стоки, чиято обща стойност надхвърля $29 (22 евро). Ще платиш около 21-22 евро такси в твоя случай.
Сама прецени дали да не откажеш продукта, ако вече си пуснала поръчката.  Peace
Виж целия пост
# 482
някой може ли да ми каже за поръчката ми от 240 долара колко такси ще платя?
Виж целия пост
# 483
някой може ли да ми каже за поръчката ми от 240 долара колко такси ще платя?
$240 с или без транспорта?
Виж целия пост
# 484

[без доставката, само продукти]
Виж целия пост
# 485
Не съм сигурна колко ще платиш. Но със сигурност ще платиш и мито освен ДДС.
Горе долу естимирам около: 80-90 евро такси
Виж целия пост
# 486
Здравейте познавате ли някого който може да ми пусне поръчка от victoria's secret? благодаря
Виж целия пост
# 487
аз събирам за днес Simple Smile
Виж целия пост
# 488

[Благодаря за информацията. До каква сума няма мито?]
Виж целия пост
# 489
Моля някой за помощ  Praynig ако някоя от вас е виждала тази чанта да изкаже мнение  Blush

Дъщеря ми иска тази чанта за училище,в действителност на живо не съм я виждала -дали става за училище,размера голям ли е ?

Скрит текст:
Виж целия пост
# 490

[Благодаря за информацията. До каква сума няма мито?]

До 150 евро = $200 (без транспорта)
Виж целия пост
# 491
Моля някой за помощ  Praynig ако някоя от вас е виждала тази чанта да изкаже мнение  Blush

Дъщеря ми иска тази чанта за училище,в действителност на живо не съм я виждала -дали става за училище,размера голям ли е ?

Скрит текст:

Здравейте ,
аз имам тази чанта - размерите са : ширина 51см , височина 41см , ширина на дъното 17см . На мен ми е малко лъскава , но я ползвам за плаж .
Виж целия пост
# 492
ani_chka   bouquet Благодаря много Hug
Виж целия пост
# 493
Търсех нещо в една аптека и попаднах на това:
козметика на ВС
Чудя се дали са оригинални?
Виж целия пост
# 494
Моля ви за насока Hug
Много искам да си взема това http://www.amazon.com/Victorias-Secret-Angel-Eau-Parfum/dp/B0064ROJNC, но нямам идея как. Никога не съм пазарувала от чужди сайтове, давала съм само поръчки и то за Европа. За САЩ знам, че нещата са по-различни и сложни. Бих искала да се свържа с някой, който пазарува от ВС редовно, за да пусна поръчка, ако е от Пл, ще съм още  по-хепи Heart Eyes. Благодаря   bouquet

Роузи, не знам доколко са оригинални. Видях в Пловдив, на ул. Ив. Вазов техни мистове, за около 20лв., но определено не ми изглеждаха оригинални. Миришеха ок, но как да повярваш, че в магазин за имитационна парфюмерия точно продукти на ВС ще са оригинал.. Скептична съм, особено що се касае до артикули от Щатите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия