Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 10

  • 126 809
  • 713
# 375
Здравейте, и аз съм от почитателките на Vitoria`s Secret. Пазарувам обикновено заедно с приятелки, но разбрах, че има и ФБ група за общи поръчки. Може ли да ми пуснете линк към нея за да се присъединя. Благодаря предварително.  Wink
Виж целия пост
# 376
момичета ако някой е пускал поръчка скоро да сподели получил ли е писмо с таксите,защото аз все още не.Нямам и писмо от DHL,че пратката пътува а стана доста време. newsm78
Виж целия пост
# 377
момичета ако някой е пускал поръчка скоро да сподели получил ли е писмо с таксите,защото аз все още не.Нямам и писмо от DHL,че пратката пътува а стана доста време. newsm78
Аз пуснах днес една, до два дни ще ти кажа какво е положението. Имам лосиони вътре, би трябвало да е по куриер.

Здравейте, и аз съм от почитателките на Vitoria`s Secret. Пазарувам обикновено заедно с приятелки, но разбрах, че има и ФБ група за общи поръчки. Може ли да ми пуснете линк към нея за да се присъединя. Благодаря предварително.  Wink

https://www.facebook.com/groups/vs.order.BG/
Виж целия пост
# 378
и аз имам лосиони в поръчката,но нито такси от Ешоп,нито писмо от DHL
Виж целия пост
# 379
Моята пратка е изпратена в петък на 09.05. Пратката е лека и би трябвало да е с обикновена поща. До сега винаги получавах емайл за таксите още в деня на изпращането. Не съм получила емайла..по принцип пише, че до 5 дни трябва да го получа.Някой има ли  без емайл за такси и да са минали 5 дни от датата на изпращане на поръчката?ooooh!
Виж целия пост
# 380
Моята пратка също е от 09.05.и ми пише че е шипната,още не съм получила мейл с таксите,имам лосиони вътре трябва да пътува с DHL,но и от тях нямам писмо.В тракинг номера ми показва че пратката е направо замръзнала. newsm78 newsm78 newsm78,пак има неюо ново и разбира се докато разберем само може да се чудим какво става. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 381
Моята пратка също е от 09.05.и ми пише че е шипната,още не съм получила мейл с таксите,имам лосиони вътре трябва да пътува с DHL,но и от тях нямам писмо.В тракинг номера ми показва че пратката е направо замръзнала. newsm78 newsm78 newsm78,пак има неюо ново и разбира се докато разберем само може да се чудим какво става. Hug Hug Hug

Надявам се просто да имат много работа и затова да е забавянето...че ще си оскубя косата иначе, вече..  Joy  ooooh!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 382
дано да е това причината,защото с техните промени които нямат край  #Crazy #Crazy #Crazy тъкмо свикнем с новия начин,хоп нещо ново. ooooh! ooooh! ooooh!.Да не говорим,е в последната ми поръчка имаше липсваши артикули,1 чифт бикини,2 глоса,голямо писане му падна,още дори не са ми отговорили. ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 383
получих имейла за плащането,сега остава да чакам да видя DHL какво ще стане,че много се забави пратката. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 384
Получих си 2 мейла с такси от Ешоп и чинно си платих е**ти таксите. Обединили са ми бакордеред неща и за тотал 40.61 $ платих 18.14 евро .  или за пазар 58лв -35,50лв такси  #Crazy Нещо не ми се нрави така с неналичните неща , които после обединяват и по този начин прескачат лимита ... А датите на нещата бяха далечни , но едното , което ми е за подарък вече е изчерпано и нямаше как да ги отсвиря с таксите , за да видя какво ще стане  ooooh!

Даже са въвели опция за плащане с ПП на ешоп ...
Виж целия пост
# 385
Аз си получих поръчката от края на април, пътуваше по пощата. Като за първа поръчка съм доволна, но малко съм се надценила с размерите и въпреки, че имам неща на ВС се оказва, че има разлика от модел до модел (което е нормално).  Rolling Eyes  Долнището на банския (S), което поръчах е доста по-голямо от бельото, което си взех пак същия размер. Вие имате ли наблюдения върху размерите на банските, наистина ли са леко по-големи от същия размер при бельото?  Thinking
Виж целия пост
# 386
И аз днес си получих мейла за таксите, заедно с останалите два мейла - предупреждението, че ще има такси + мейла за изпратена поръчка от ВС - т.е. при мен нямаше никакво забавяне.
Явно наистина причината за вашите забавяния е била натрупване на голям брой поръчки в системата им или някаква техническа неизправност (която е довела до натрупване на поръчки).
Банските само изглеждат по големи на външен вид - защото материята им е  много стегната и доста по дебела от бикините. Нормално е да са по големи.
Също така знам за един модел бански долно, който принципно си е малко по голямо (Fold-Over модела), не за друго ами заради coverage-a, който е предупределен да дава - moderate back coverage и също така НЕ Е low-rise и седи по високо на талията. Затова това долнище е малко по голямо от останалите - просто е предназначено за различен сегмент пазар - жени, които са по консервативни в показването на дупето.
Виж целия пост
# 387
Аз си получих поръчката от края на април, пътуваше по пощата. Като за първа поръчка съм доволна, но малко съм се надценила с размерите и въпреки, че имам неща на ВС се оказва, че има разлика от модел до модел (което е нормално).  Rolling Eyes  Долнището на банския (S), което поръчах е доста по-голямо от бельото, което си взех пак същия размер. Вие имате ли наблюдения върху размерите на банските, наистина ли са леко по-големи от същия размер при бельото?  Thinking
Здравейте  Hug
Да попитам пратките,които пътуват по пощата,имат ли трекинг номер?В смисъл дали не могат да се изгубят по трасето?Понеже пуснах 1 поръчка в неделя,в понеделник беше изпратена и получих мейл за таксите,платила съм всичко.Сега остава да чакам пакета,но малко ме притеснява това,че пътува по пощата.
Виж целия пост
# 388
Alekssia, моята беше с тракинг номер, но нищо не ми излизаше като се опитвах да го проследя. Доколкото разбрах просто за пътуващите по пощата не е възможно, за тези, които са по DHL би трябвало да работи.
zk_avram, съгласна съм за по-плътната материя на банския, но имах предвид, че въпреки това са си широчки (става дума за Hipster Bottom), което потенциално може да е не е много подходящо за море предвид вълни и тн. Laughing
Виж целия пост
# 389
Alekssia, моята беше с тракинг номер, но нищо не ми излизаше като се опитвах да го проследя. Доколкото разбрах просто за пътуващите по пощата не е възможно, за тези, които са по DHL би трябвало да работи.
zk_avram, съгласна съм за по-плътната материя на банския, но имах предвид, че въпреки това са си широчки (става дума за Hipster Bottom), което потенциално може да е не е много подходящо за море предвид вълни и тн. Laughing

Като го гледам и това е с по-висока талия i full-back coverage - явно тези модели си вървят малко по големи
А може би и ти не си точно S ами между XS и S, и като сложим малко по покриващо долнище което с цел е малко уголемено - ето ти разлика почти един номер Wink
Колко ти е талията?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия