Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 10

  • 126 809
  • 713
# 390
Alekssia, моята беше с тракинг номер, но нищо не ми излизаше като се опитвах да го проследя. Доколкото разбрах просто за пътуващите по пощата не е възможно, за тези, които са по DHL би трябвало да работи.
zk_avram, съгласна съм за по-плътната материя на банския, но имах предвид, че въпреки това са си широчки (става дума за Hipster Bottom), което потенциално може да е не е много подходящо за море предвид вълни и тн. Laughing
Супер,много ти благодаря!Сега съм по-спокойна  Hug
Виж целия пост
# 391
Да, наистина като че ли малко са уголемени долнищата на бански. Аз си поръчах първоначално М на Ruched side bottom, беше ми голямо, висеше на дъното и затова го върнах за S.
Виж целия пост
# 392
Намерих още една група за Victoria`s Secret във фейсбук. Който желае може да се присъедини.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 393
Намерих още една група за Victoria`s Secret във фейсбук. Който желае може да се присъедини.
Скрит текст:
направо си кажи че групата е твоя и си правиш реклама.
Виж целия пост
# 394
Намерих още една група за Victoria`s Secret във фейсбук. Който желае може да се присъедини.
Скрит текст:
направо си кажи че групата е твоя и си правиш реклама.
Не че ти не си правиш на твоята, но няма да се заяждаме сега Wink
Виж целия пост
# 395
Много е интересно как всички, които си правят "други групи", първо се присъединяват към основната такава, копират това онова Wink и после хоп - появява се "нова" група с по-високи цени.
Не се притеснявай, ти не си новатор в това - още няколко такива се появиха преди твоята.   Wink
Виж целия пост
# 396
 
Много е интересно как всички, които си правят "други групи", първо се присъединяват към основната такава, копират това онова Wink и после хоп - появява се "нова" група с по-високи цени.
Не се притеснявай, ти не си новатор в това - още няколко такива се появиха преди твоята.   Wink

Всеки има правото да членува, където си пожелае. Не знам какво може да се изкопира. Всеки грамотен човек с малко чувство за предприемчивост може да си сметне доставки, да следи промоции и т.н. Не виждам какво има да се краде. Който не му се занимава да си поръчва сам или му излиза скъпа доставката може да се присъедини към групите. Не се опитвам да се заяждам с никого. Просто предлагам алтернатива. Явно "колежката" anito24 чувства, че и застрашавам "бизнеса". Нека не издребняваме. Насладете се на прекрасния ден!
Виж целия пост
# 397
изобщо не съм те мислила за някакъв вид заплаха,просто трябваше да приканиш хората,а не да казваш че си намерила някаква си група.разбира се всеки има правото да прави каквото пожелае.Хайде не с лошо PeaceИ тука вместо да си помагаме и обменяме опит,не го прави на болен въпрос и бойно поле.Пожелавам ти успех!
Виж целия пост
# 398
изобщо не съм те мислила за някакъв вид заплаха,просто трябваше да приканиш хората,а не да казваш че си намерила някаква си група.разбира се всеки има правото да прави каквото пожелае.Хайде не с лошо PeaceИ тука вместо да си помагаме и обменяме опит,не го прави на болен въпрос и бойно поле.Пожелавам ти успех!

Съгласна съм, че сме се събрали за да обменяме опит. Не правя нищо на болен въпрос.  Peace

Хубав следобед!


Виж целия пост
# 399
Немога да ги разбера тези баркодове защо ги обединяват newsm78 newsm78 newsm78
Но какво ли се учудвам,заради таксите #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 400
Немога да ги разбера тези баркодове защо ги обединяват newsm78 newsm78 newsm78
Но какво ли се учудвам,заради таксите #Crazy #Crazy #Crazy

Обединяват ги заради транспорта който плащат - естествено, че им е по изгодно да пратят един пакет вместо два  Rolling Eyes  Flutter
Аз ги предупреждавах момичетата да не слагат общо повече от 22 евро бекордер продукти, но някой не е чел внимателно Simple Smile
Аз пък да ви кажа какво получих...хахаха, щях да падна от смях Simple Smile Бях поръчала 5 броя бикини, различни цветове....Идва пакета, отварям и почвам да търся бикините - само 4 броя...викам си тези са забравили единия брой и продължавам да гледам останалите неща...по едно време попадам на един сутиен Push-up Cotton, за който не се сещам някое момиче да ми го е поръчвало...викам си..абе аз нямах такъв сутиен в поръчката...поглеждам етикета да видя поне кой номер е...и какво да видя - те сложили етикета от липсващите бикини: номер на артикул, размер и цвят, на плик в който има сутиен  - в същия цвят като бикините които не дойдоха Joy
И получих сутиен вместо бикини. Обадих им се да им кажа - казвам им: "не че се оплаквам, но просто исках да знаете какво е станало с поръчката". Казаха ми да задържа сутиена и ми пратиха и липсващите бикини!  Mr. Green  Heart Eyes
Виж целия пост
# 401
Нали тази седмица трябва да започне намалението?
Виж целия пост
# 402
Нали тази седмица трябва да започне намалението?

No ideq...  Flutter
Може би другата или по-другата. Тази ми се вижда малко раничко...
Виж целия пост
# 403
Колко дни след като си платя таксите на e-shop ще ми пуснат тракинг номер?
Виж целия пост
# 404
Колко дни след като си платя таксите на e-shop ще ми пуснат тракинг номер?
при мен тракинг номера веднага го пускат,също така от DHL ако ти е тежка пратката трябва да получиш мейл. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия