Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 10

  • 126 809
  • 713
# 405
Колко дни след като си платя таксите на e-shop ще ми пуснат тракинг номер?
при мен тракинг номера веднага го пускат,също така от DHL ако ти е тежка пратката трябва да получиш мейл. Peace

Получих си тракинга от DHL Simple Smile Мерси  Peace
Виж целия пост
# 406
Колко дни след като си платя таксите на e-shop ще ми пуснат тракинг номер?
при мен тракинг номера веднага го пускат,също така от DHL ако ти е тежка пратката трябва да получиш мейл. Peace

Получих си тракинга от DHL Simple Smile Мерси  Peace
  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 407
здравейте  bouquet,
поръчах бански но горнището ми е малко
нямам опит с връщането на пари от покупка на Victoria's secret и искам да попитам какво да попълня в формата за връщане да върнат парите- платих чрез paypal  , или е  по добре да  заменя ,при замяна наново ли ще плащам транспорт и мито Rolling Eyes
моля за информация
Виж целия пост
# 408
здравейте  bouquet,
поръчах бански но горнището ми е малко
нямам опит с връщането на пари от покупка на Victoria's secret и искам да попитам какво да попълня в формата за връщане да върнат парите- платих чрез paypal  , или е  по добре да  заменя ,при замяна наново ли ще плащам транспорт и мито Rolling Eyes
моля за информация

По-добре е замяна. Транспорт няма да плащаш, само ДДС и таксите на eShop ще платиш.
Виж целия пост
# 409
благодаря много за инфото,
предполагам че транспорта за връщането ще трябва да платя аз,а замяната сигурно ще пратят те без начисление на транспорт,то при всички случаи ще е  загуба на пари за таксите им си мисля и
не съм на ясно в случай достатъчно ли е само изпращането по пощата на стоката или трябва и онлайн да пратя инфо    newsm78
бихте ли ми казали за колко време обработват върнатите стоки  горе долу колко време ще отнеме да чакам-
направо се чудя какво да правя защото махнах етикета а торбичките пазя
дали е проблем това -при други може да се връща без етикет ,а тук нямам представа
 и още нещо не знам как да попълня че искам замяна в формата за връщане ,
  bouquet благодаря преднарително
Виж целия пост
# 410
благодаря много за инфото,
предполагам че транспорта за връщането ще трябва да платя аз,а замяната сигурно ще пратят те без начисление на транспорт,то при всички случаи ще е  загуба на пари за таксите им си мисля и
не съм на ясно в случай достатъчно ли е само изпращането по пощата на стоката или трябва и онлайн да пратя инфо    newsm78
бихте ли ми казали за колко време обработват върнатите стоки  горе долу колко време ще отнеме да чакам-
направо се чудя какво да правя защото махнах етикета а торбичките пазя
дали е проблем това -при други може да се връща без етикет ,а тук нямам представа
 и още нещо не знам как да попълня че искам замяна в формата за връщане ,
  bouquet благодаря преднарително


Какъв етикет си махнала, те нямат етикети нещата им.  newsm78
Торбичката е важно, че я пазиш - нали тази прозрачната, в която е бил опакован артикула - върху нея е информацията за продукта.
Не е нужно да правиш нищо онлайн, просто трябва да го пуснеш в пощата и да платиш разноските по връщането, те са за твоя сметка.
Нали знаеш кое е формата за връщане?
Втората част от фактурата в поръчката ти, те са три части: 1. Order summary; 2 Return & Exchange form; 3. return Labels
Откъсваш втората част  и попълваш долу в EXCHANGE MERCHANDISE същите данни като по-горе, които са за банския ти - номера, наименование, цвят, но слагаш другия размер, който искаш да ти пратят - нали същия модел бански и цвят, но друг размер? Всяк акутийка си е за определен детайл, пише си какво трябв ада сложиш там. Английски знаеш ли?
Виж целия пост
# 411
привет, благодаря ,не ми е добър английския, горе долу,еми мойте имаха на самите бански етикет  на Victoria's secret  и на сутиените 3 етикетчета малки 2,
значи попълвам  в EXCHANGE MERCHANDISE данните за това което искам да пратят там -да същия модел и по-голям 36С,обаче как ще платя доставката до мен  newsm78
това в пощата ли трябва да направя
Виж целия пост
# 412
Дали ще пуснат скоро пак 75$ от250$.преди го имаше и в списанията,но сега го няма кода.
Виж целия пост
# 413
Дали ще пуснат скоро пак 75$ от250$.преди го имаше и в списанията,но сега го няма кода.

Отдавна го няма тоз код и не мисля, че скоро пак ще го пуснат, защото наближават намаления. Дано не съм права Peace
Виж целия пост
# 414
не мога да разбера защо трябва пак при замяна   отново да се плаща ДДС и таксите на eShop - те принципно са платени вече  Rolling Eyes
здравейте  bouquet,
поръчах бански но горнището ми е малко
нямам опит с връщането на пари от покупка на Victoria's secret и искам да попитам какво да попълня в формата за връщане да върнат парите- платих чрез paypal  , или е  по добре да  заменя ,при замяна наново ли ще плащам транспорт и мито Rolling Eyes
моля за информация

По-добре е замяна. Транспорт няма да плащаш, само ДДС и таксите на eShop ще платиш.
Виж целия пост
# 415
Дали ще пуснат скоро пак 75$ от250$.преди го имаше и в списанията,но сега го няма кода.

Отдавна го няма тоз код и не мисля, че скоро пак ще го пуснат, защото наближават намаления. Дано не съм права Peace
Този код го имаше до скоро във всяко списание,даже сутринта пуснах поръчка с такъв код,но валидноста беше до днес.Това че ги няма в сайта не значи че ги няма.Питам за код за списанието,а не за сайта.... ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 416
Този код го имаше до скоро във всяко списание,даже сутринта пуснах поръчка с такъв код,но валидноста беше до днес.Това че ги няма в сайта не значи че ги няма.Питам за код за списанието,а не за сайта.... ooooh! ooooh! ooooh!

Нали знаеш, че няма код близо около два месеца щом започне годишната разпродажба.  Peace
Виж целия пост
# 417
Този код го имаше до скоро във всяко списание,даже сутринта пуснах поръчка с такъв код,но валидноста беше до днес.Това че ги няма в сайта не значи че ги няма.Питам за код за списанието,а не за сайта.... ooooh! ooooh! ooooh!

Нали знаеш, че няма код близо около два месеца щом започне годишната разпродажба.  Peace
да вземе да го пускат вече че съм метнала око на 2-3 бански.
Виж целия пост
# 418
Този код го имаше до скоро във всяко списание,даже сутринта пуснах поръчка с такъв код,но валидноста беше до днес.Това че ги няма в сайта не значи че ги няма.Питам за код за списанието,а не за сайта.... ooooh! ooooh! ooooh!

Нали знаеш, че няма код близо около два месеца щом започне годишната разпродажба.  Peace
да вземе да го пускат вече че съм метнала око на 2-3 бански.

Броиш два месеца от датата на последно наличния код - било то код на сайта или такъв от списания - последния такъв изтече вчера, така че няма как да е скоро  Crazy
Виж целия пост
# 419
Здравейте. Искам да направя малка поръчка от сайта, но не си струва да платя тази доставка за 2-3 малки неща.
Може ли да се прикача към някоя от вас ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия