Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 10

  • 126 809
  • 713
# 465
За пратка под 2кг. не мисля,че 40$ доставка е малко,но както и да е...
Поръчвам и от Ихерб срещу доставка от 4 $ и до сега нито една пратка не ми се е изгубила  Thinking

Ами значи поръчвай за над 3 кг, за да си на сметка  Mr. Green  Flutter
Не знам на Ихерб къде са им складовите наличности, те може би имат складове в Европа.
Може би политиката на ВС е насочена към толериране на по-големите поръчки - защото наистина ако си поръчаш само 5 чифта бикини за $26, това е около 100 гр, но пак плащаш $27 транспортни - което е минимума им.
 
Виж целия пост
# 466
За пратка под 2кг. не мисля,че 40$ доставка е малко,но както и да е...
Поръчвам и от Ихерб срещу доставка от 4 $ и до сега нито една пратка не ми се е изгубила  Thinking

Ами значи поръчвай за над 3 кг, за да си на сметка  Mr. Green  Flutter
Не знам на Ихерб къде са им складовите наличности, те може би имат складове в Европа.
Може би политиката на ВС е насочена към толериране на по-големите поръчки - защото наистина ако си поръчаш само 5 чифта бикини за $26, това е около 100 гр, но пак плащаш $27 транспортни - което е минимума им.
 

Значи не съм поръчала за 26$.Поръчката ми беше за 165$ ,доставката 39$.
Нещо явно не можем да се разберем.Аз нямам против,че съм дала 40$ за доставка.Нито имам против,че съм платила 43 евро за митнически такси на Ешоп.Имам против това,че поръчката ми не пристигна и няма дори трекинг,за да може да се проследи къде е.
А Ихерб пристигат директно от Америка и е факт,че досега нямам нито една загубена пратка от тях.
И сега за да съм спокойна ,миналата седмица си поръчах чрез Деливери Шоп.Поръчката ми е на стойност 246$ и вместо да дам на ВС 47$ за доставка,за пратка,която изобщо не се знае дали ще получа,дадох 86$ на превозвача,в които влизат и таксите за митницата.И поне знам,че със сигурност ще си получа поръчката.

Виж целия пост
# 467
Искаш да кажеш, че така през тях излиза по-евтино за по-големи поръчки ли? Щом и минаваш 200 долара /ограничението за без мито в БГ/.
В тези $86 всичко ли е включено - доставката от тяхна страна, комисионни и т.н., т.е. цена до теб?
Виж целия пост
# 468
Искаш да кажеш, че така през тях излиза по-евтино за по-големи поръчки ли? Щом и минаваш 200 долара /ограничението за без мито в БГ/.
В тези $86 всичко ли е включено - доставката от тяхна страна, комисионни и т.н., т.е. цена до теб?
Еми да,по-евтино излиза Peace
В тези 86$ ми е включено всичко -комисионната им,мисля за над 200$ е 20%, доставка с DHL ,мито,такси,ддс-като те ти освобождават пратката и след това ти я пращат с Еконт,ти не се занимаваш с нищо.А за тази поръчка към Ешоп над 50 евро щеше да ми излезе таксата сигурно и отделно 47$ доставка за непроследима пратка.
Виж целия пост
# 469
Ти си пусна поръчката до техен адрес, или те ти я поръчаха?
Виж целия пост
# 470
Ти си пусна поръчката до техен адрес, или те ти я поръчаха?
Те ми я поръчаха до техен адрес.Аз им изпратих мейл ,кои неща искам да ми поръчат.Авансово се внася половината сума за поръчката и другата половина се плаща при доставката.
Виж целия пост
# 471
Лошото при мен е че е платено с карта а не с пейпал и няма как да си блокирам парите. За колко дена е нормално да пристигне пратката?
Виж целия пост
# 472
Сайта е много коректен и винаги при загубена пратка са реагирали адекватно - пращат отново или ти връщат парите  Peace Пиши им . До скоро нямаше плащане с ПП , така че това как си платил не е проблем.
Виж целия пост
# 473
Сайта е много коректен и винаги при загубена пратка са реагирали адекватно - пращат отново или ти връщат парите  Peace Пиши им . До скоро нямаше плащане с ПП , така че това как си платил не е проблем.

Peace Peace Peaceаз също съм много доволна от VS винаги са били коректни.А колкото до господина Деливери Шоп  който също съм ползвала услугите му преди време хич не мисля че е ефтин.За сутиен от 2/49.50$ и 2 чифта бикини ми беше взел 350лв.така че всеки сам си преценява колко е ефтинко.
Виж целия пост
# 474
Значи не съм поръчала за 26$.Поръчката ми беше за 165$ ,доставката 39$.
Нещо явно не можем да се разберем.Аз нямам против,че съм дала 40$ за доставка.Нито имам против,че съм платила 43 евро за митнически такси на Ешоп.Имам против това,че поръчката ми не пристигна и няма дори трекинг,за да може да се проследи къде е.
А Ихерб пристигат директно от Америка и е факт,че досега нямам нито една загубена пратка от тях.
И сега за да съм спокойна ,миналата седмица си поръчах чрез Деливери Шоп.Поръчката ми е на стойност 246$ и вместо да дам на ВС 47$ за доставка,за пратка,която изобщо не се знае дали ще получа,дадох 86$ на превозвача,в които влизат и таксите за митницата.И поне знам,че със сигурност ще си получа поръчката.

Аз не казах "Ти си поръчала за $26", а казах: "Ако си поръчаш 5 бикини за $26" - просто дадох пример, който показва, че ВС са ориентирани към по големи поръчки  Peace
Интересна ми е и на мен развръзката с ДеливериШоп-а!  Mr. Green  
Пиши като си получиш нещата - всичко ли ти е дошло, колко си платила при взимането на нещата като тотал общо! - когато ги получиш, не сега.
Мисля, че уловката ще е в това, че ти трябва да си платиш транспорта от USA до BG - а ако е по DHL както ти казваш...мале..мале...  Crazy
Ще видим де, ти ще кажеш като приключат нещата.  Flutter
Виж целия пост
# 475
Значи не съм поръчала за 26$.Поръчката ми беше за 165$ ,доставката 39$.
Нещо явно не можем да се разберем.Аз нямам против,че съм дала 40$ за доставка.Нито имам против,че съм платила 43 евро за митнически такси на Ешоп.Имам против това,че поръчката ми не пристигна и няма дори трекинг,за да може да се проследи къде е.
А Ихерб пристигат директно от Америка и е факт,че досега нямам нито една загубена пратка от тях.
И сега за да съм спокойна ,миналата седмица си поръчах чрез Деливери Шоп.Поръчката ми е на стойност 246$ и вместо да дам на ВС 47$ за доставка,за пратка,която изобщо не се знае дали ще получа,дадох 86$ на превозвача,в които влизат и таксите за митницата.И поне знам,че със сигурност ще си получа поръчката.

Аз не казах "Ти си поръчала за $26", а казах: "Ако си поръчаш 5 бикини за $26" - просто дадох пример, който показва, че ВС са ориентирани към по големи поръчки  Peace
Интересна ми е и на мен развръзката с ДеливериШоп-а!  Mr. Green  
Пиши като си получиш нещата - всичко ли ти е дошло, колко си платила при взимането на нещата като тотал общо! - когато ги получиш, не сега.
Мисля, че уловката ще е в това, че ти трябва да си платиш транспорта от USA до BG - а ако е по DHL както ти казваш...мале..мале...  Crazy
Еми ще пиша,да  Peace
Аз вече съм поръчвала с тях,само че от друг сайт,който няма доставка до БГ.Платих си точно толкова,колкото ми изчислиха в началото и пратката ми беше изпратена от Америка до БГ точно с DHL.
Виж целия пост
# 476
С ДЧЛ пренасят насам, четох го в сайта им. Явно имат файда след разпределението на пратките.

http://delivery-shop.com/%D0%97%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%BA%D0%B0/%D … %D0%90%D0%A9.html
Виж целия пост
# 477
Деливери шоп са коректни. Пратката ти ще дойде до две седмици с ДХЛ. Не се притеснявай.Не мисля че ще плащаш нещо повече от това, което са ти писали.  Аз също съм ги ползвала покрай блек фрайдей, пък и за други поръчки, няма никакви проблеми. В емайл ти изпращат всичко подробно кое колко струва. Струва ми се не реално по-скоро не истина за два сутиена за $50 да са взели 350лв те си имат фиксирани проценти комисионни и сам можеш да си сметнеш горе долу колко ще ти струва. Стана много дълго пък и тази тема не е за посредници така че ...
Споко
Виж целия пост
# 478
За backorder продукт (ако има значение - на стойност 54$) eshopworld ще изискат ли отново такса? Или таксата им се начислява върху стойността на цялата ми покупка още при подаването на поръчката?
Виж целия пост
# 479
За backorder продукт (ако има значение - на стойност 54$) eshopworld ще изискат ли отново такса? Или таксата им се начислява върху стойността на цялата ми покупка още при подаването на поръчката?

Ще искат отделно плащане на такси , когато продукта тръгне. И понеже си начисляват отново такса за обработка, сумата е по-висока , отколкото ако продукта ти е в основната поръчка. Откакто е с Ешоп не е изгодно да имаш  backorder продукти с по-висока стойност от 20ина долара ( такива които подлежат на такси)  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия