Събрани сме отново пак в Пловдив - най-прекрасен град - 30

  • 70 533
  • 734
# 180
huliganka ,маршрутка №6 минава от централна гара,по бул.Руски,моста на Герджика,автогара Филипово, Брезовско шосе.
Виж целия пост
# 181
SINEICKA, много благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 182
Тръгнаха ли децата на ясла.Споделете как се чувстват. 
Нашият Емо миналата седмица стоеше по 1 час в яслата като го оставим не плачеше закусвал си в 9 пил чай и после  30мин проплаквал искам вънка искам тати.Вчера и днес още по голямо мрънкане и плачеше за нас като отидохме да го вземем  Rolling Eyes
 
Виж целия пост
# 183
Ей изтървах темичката ни!
 Да не е само запис- малчо направо на градина смятам да го давам, яслата ще пропуснем /надявам се/. Както и детската кухня пропуснахме, ама аз към нея още от племенника ми имам лоши чувства, така че мнението ми не е обективно  Simple Smile
Виж целия пост
# 184
Утре в Градската градина на централния асфалтов площад с каменните пейки се събираме на Бебешко кафе с ЛЛЛ, ако има бременни или кърмещи майки, които искат да се присъединят, са добре дошли Simple Smile

Hand Made Day беше много интересен, успях да посетя в края му. Тази събота съм решила с децата да ида на ПарцалФест-а, да участваме в някоя работилница за изработване на играчки Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Утре в Градската градина на централния асфалтов площад с каменните пейки се събираме на Бебешко кафе с ЛЛЛ, ако има бременни или кърмещи майки, които искат да се присъединят, са добре дошли Simple Smile

Hand Made Day беше много интересен, успях да посетя в края му. Тази събота съм решила с децата да ида на ПарцалФест-а, да участваме в някоя работилница за изработване на играчки Simple Smile
от колко часа?
Виж целия пост
# 186
Бебешкото кафе е от 11, предполагам за него питаш Simple Smile

Иначе за ПарцалФеста също е от 11 в събота, видях от плаката му (нямам нищо общо с него, освен че ще идем да участваме в работилниците).
Виж целия пост
# 187
Ето страничката на Парцал феста, в албума със снимки има всички участници и информация какво ще покажат и правят на място.
За децата ще има доста неща. От Веселата къща ще правят работилница:
- Фенери от хартия - от хартиени остатъци и салфетки;
- Хартиени цветя и фигурки;
- Рисуване на камъчета, с които да се подреди името на детето;
- Камиончета от опаковки;
- Рисуване на керамични саксии и засаждане на цветя.
Българското дружество за защита на птиците ще изработват с децата хранилки и къщички за птици от различни материали, ще има и игри за по-големите дечица с еко въпроси.
Бум арт ще правят работилница за меки играчки от чорапи, може да си вземете някой самотен, ако ви е останал Simple Smile
Пясъчни картини за деца с КопчИ.
Абе, разнообразно ще е!
Носете си някакви стари дрешки, които може да освежите с рисуване или пък да ги нарежете и да си изработите брошки, гривни, герданчета или пък да си изтъчете нещо от парцали Simple Smile
А също така се включете и в игрите по скачане на ластик, особено пък, ако детето ви не знае какво е това! Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Ех, надали ще успея за Бебешкото кафе, кухнята ни е от 11:30  Crossing Arms
Като некърмеща бях по-редовна, от колкото сега  Crazy Laughing
Виж целия пост
# 189
Здравейте.
Прочетох една статия, че ще въвеждат карти за градския транспорт за децата до 7 г.Ще да бъдат безплатни и ще служат като застраховка при злополука, както билетчето. Някой знае ли от кога ще влизат в сила?
Пълна безмислица според мен. Особено за кърмачета, които се променят непрекъснато.
Виж целия пост
# 190
Ако не ни мине котка път, ние сме на парцаления фест.
Виж целия пост
# 191
Препоръчайте ми надежден майстор за поставяне на гранитогрес, моля  Praynig
Виж целия пост
# 192
Мили мамчета! Искам да Ви благодаря, че за поредна година много от вас подкрепиха инициатива на ДБМ Пловдив и днес въпреки дъждовното време , дойдоха на Парцал феста и донесоха учебни помагала за децата от институциите! Страхотни сте!  omm
Виж целия пост
# 193
Мамчета,четох за памперси Чико и Хумана и бих искала да ги пробвам.Вие използвали ли сте ги и доволни ли сте.Не знам също така от къде мога да ги купя.
Виж целия пост
# 194
Аз пък да попитам мамите на по-големите ни даца.
Къде се намира борсата за учебници в Пловдив? В 8клас сме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия