Събрани сме отново пак в Пловдив - най-прекрасен град - 30

  • 70 533
  • 734
# 390
Благодаря   bouquet
Ще питам и там . Peace
Виж целия пост
# 391
някой може ли да ми каже с какви автобуси, маршрутки или комбинация от тях мога да стигна от Кючука до КАТ?
Виж целия пост
# 392
някой може ли да ми каже с какви автобуси, маршрутки или комбинация от тях мога да стигна от Кючука до КАТ?
Доколкото знам с автобус 113 от колелото на Централна гара  Peace
Виж целия пост
# 393
много благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 394
Автобус номер 11 ходеше от Кичука до Окръжна болница преди, ако правилно си спомням. Оттам е близо.  Peace
Виж целия пост
# 395
11 минава на спирката на Стадион Тодор Диев нали?
Виж целия пост
# 396
11 минава на спирката на Стадион Тодор Диев нали?

Да, ето маршрута :
http://www.masov-gt.com/Liniq.php?table=11_1D1M0&VidTrans=1& … %20%E2%84%96%2011
Виж целия пост
# 397
Здравейте  Hug

За поредна година ДБМ звено Пловдив организира Коледен благотворителен базар.

Базара ще се проведе в МОЛ Пловдив на третия етаж, три поредни дни-

21.12 петък   от 10 до 18 ч
22.12 събота от 10 до 18-20ч
23.12 неделя от 10 до 18-20ч

Красотата, която сме натворили за всички желаещи за поредна година да подкрепят
каузите на звено Пловдив, можете да разгледате в коледните ни албумчета  Peace
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151072052246374.42955 … 261373&type=3
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150998930221374.41907 … 261373&type=3

Очакваме ви!   bouquet

Виж целия пост
# 398
Моля да ми кажете от къде мога да купя спален чувал с ръкав дължина 1м от трико/да не е плюшен/.Ако сте виждали скоро по магазините помагайте.
Виж целия пост
# 399
Моля да ми кажете от къде мога да купя спален чувал с ръкав дължина 1м от трико/да не е плюшен/.Ако сте виждали скоро по магазините помагайте.

Вис Виталис
Виж целия пост
# 400
Вчера бях там,но те са с качулка.За спане в къщи не знам дали стават или са по-скоро за излизане.
Виж целия пост
# 401
Питах в другата тема, но да питам и тук. Координати на сериозен майстор или фирма на покриви? Става дума за воалит върху ОСБ.Помагайте ,моля!
Виж целия пост
# 402
Резултата от поредния благотворителен базар на ДБМ-Пловдив е 4400лв.
Благодарим на всички които ни подкрепиха и този път  bouquet На всички сръчни ръчички без които нямаше да има какво да продаваме, на всички продавачи, на всички товарачи, носачи и др.   bouquet Благодарим на всички баби, дядовци и татковци които ни изтърпяха и помагаха  bouquet Благодарим на децата си за това, че не ни си сърдят  за липсата ни от вкъщи по време на празници  bouquet Благодарим на всички които ни подкрепяха морално, на тези които дойдоха и си купиха от всички красоти които предлагахме, на МОЛ Пловдив за безвъзмездно предоставеното място и на всички вас  bouquet
Поклон! newsm20
Виж целия пост
# 403
Резултата от поредния благотворителен базар на ДБМ-Пловдив е 4400лв.
Браво момичета прекрасни сте и всичко направено от вас уникално. А  сърцата ви големи  newsm51
Виж целия пост
# 404
Момичета, мой приятел търси педиатър, който едновременно да практикува и по ЗК и да има частен кабинет. Познавате ли някой такъв? Аз не, а много ми се иска да му помогна, защото има желание да смени настоящото джи пи на детето си, а както знаем срокът е до края на декември. Благодаря предварително!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия