Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 140

  • 71 504
  • 735
# 45
Fırat Çelik-Sexy and I know it

Виж целия пост
# 46
vania_e,
свалила съм си всички серии от руски сайтове. Но първи сезон е с озвучаване на руски, предпочитам го със субтитри, за да чувам оригиналните интонации, затова закачих посочения торент.
Виж целия пост
# 47
mariana51,
Не тръгва, мила! Готова съм да си закубя косите... а се опитвам и цигарите да откажа... Simple Smile Ситуацията е инфарктна! Simple Smile)))

Точно от втория ред съм закачила, но:
Сваляне
[Отовори списъка]   1 Сийдър, 0 Лийч = 1 пиъри

демек - няма кой да го подаде...  smile3538
Виж целия пост
# 48
Момичета,
не откривам опция за прикачван на файлове от личния компютър. Има ли такава и ако "да", къде да я търся?

Няма такава опция.

Впрочем, и торентът не тръгва... закачила съм 1 еп., но не се сваля. Дали все още не е активен, или грешката е при мен?

От кой торент сваляш.






http://smartbg.org/details.php?id=2431 - началната страница на текущата тема.

Здравей,marytza,и добре дошла! HugС коя програма сваляш?Аз свалям торенти с U torrent.Би трябвало 1-ва серия,от смарт бг да е активна,защото аз съм я свалила точно оттам и съм онлайн,т.че сийдвам.Освен това проверих,отваря ми се.Най-малкото от мен трябва да се сваля.
За да постваш нещо от твоя компютър,първо трябва да го качиш в интернет и оттам във форума.Ето ти няколко линка:
http://www.picvalley.net/
http://prikachi.com/
http://picbg.net/login.php
http://www.ressim.net/pc-upload.html
http://postimage.org/
Виж целия пост
# 49
Dimony,
програмата ми за торенти е с иконка зелено кръгче с гръцка буква мю.
Май се чете Мю торент. Не тръгва и туй то!
Виж целия пост
# 50
Dimony,
програмата ми за торенти е с иконка зелено кръгче с гръцка буква мю.
Май се чете Мю торент. Не тръгва и туй то!

http://smartbg.org/browse.php?search=%CA%E0%EA%E2%E0+%E5+%E2%E8% … %FE%EB&page=2
Пробвай така.Аз съм регистрирана в смарт бг.Незнам дали това има значение.Ако ли не има временен проблем,просто си чакай.И аз чаках доста за първите 4 серии.
Виж целия пост
# 51


Dimony,
програмата ми за торенти е с иконка зелено кръгче с гръцка буква мю.
Май се чете Мю торент. Не тръгва и туй то!

И аз свалям с  него. Всичко е наред....   И един Енгин/Керим за успокоение....
Виж целия пост
# 52
Engin akyurek with beren saat clip - 122

Виж целия пост
# 53
Dimony,
програмата ми за торенти е с иконка зелено кръгче с гръцка буква мю.
Май се чете Мю торент. Не тръгва и туй то!

http://smartbg.org/browse.php?search=%CA%E0%EA%E2%E0+%E5+%E2%E8% … %FE%EB&page=2
Пробвай така.Аз съм регистрирана в смарт бг.Незнам дали това има значение.Ако ли не има временен проблем,просто си чакай.И аз чаках доста за първите 4 серии.

Регистрирах се и аз, иначе не става. Ще чакам - нямам избор. Simple Smile
Междувременно свалих и ВS плеъра, за да си правя лесно срийншотове. Simple Smile Сега гледам отново сериите и се забавлявам да стрелям Wink
Виж целия пост
# 54
Поздрав от мен с един от любимите ми клипове,който е на нашата Роси.



А ето и текста на песента.
Aşk-ı Kıyamet Emre Altuğ
Herkes aşkını yazmış duvarlara kağıtlara -  Всеки любовта си е написал  по стени и на хартия.
Ben seni sardım sakladım yarınlara         -  Аз те обгърнах и за утрешните дни те съхраних.
Beklerim günüm gelecektir nihayet         -  Чакам -  денят ми ще дойде най-сетне.
Sonu yok bunun  bu aşk-ı kıyamet          -  Няма край на това, това е любов до Края на Света.
Yar elinden ölüm olacak benim sonum     -  Любима, смърт от твоята ръка ще бъде краят ми.
Sonu yok bunun bu aşk-ı kıyamet           -  Няма край на това, това е любов до Края на Света.
Sen ister al ister yere vur                       -  Ако искаш - вземи я, ако искаш - в земята удари я.
Sana hasret gönül sana kul                     -  За тебе душата жадува, на тебе робува.
Bak haykırışlarım hiç bitmiyor                 -  Виж, моят зов не престава изобщо.
Sen olmasan da sensiz olmuyor               -  И ако те няма, без теб е невъзможно.
Виж целия пост
# 55


Скрит текст:


Ако имаше в България такива противопожарни кранове на много места, днес със сигурност голяма част от тях щяха да бъдат счупени за да разхладят нас и района около тях...
Виж целия пост
# 56
Страхотни сте!
 newsm51
Обичам ви!

Напомнихте ми добрите времена от преди 10 г., когато чатърите от дир.бг помагаха на прохождащата тогава във виртуалното пространство Марица. Simple Smile
Виж целия пост
# 57
vania_e,

Този Фърат може ида е секси, но така го намразих от ролята в КВФ, че не щъ да го гледам. Simple Smile

Само Енгин е секси в този сериал. Simple Smile))
Виж целия пост
# 58
ENGIN AKYUREK GREEK FAN CLUB Yπαρχει καπου ενα παιδι

Виж целия пост
# 59
Страхотни сте!
 newsm51
Обичам ви!

Напомнихте ми добрите времена от преди 10 г., когато чатърите от дир.бг помагаха на прохождащата тогава във виртуалното пространство Марица. Simple Smile

Всеки от нас е "преболедувал" по един или друг начин твоята "болест",  сега сме спокойни, защото сме трайно омагьосани и пленени!  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия