Къде в Пловдив??? - 34

  • 92 467
  • 776
# 555
Момичета, търся уред за рязане на сирене и кашкавал.Идеи някакви къде има?

Eлектрически нож ли?В Технополис,Техномаркет


Пише,че е за колбаси и хляб,но го ползваме и за кашкавал и други неща
Виж целия пост
# 556
 Благодаря, но пропуснах да уточня, че този който търся е ръчен подобен на валяк
Виж целия пост
# 557
да,сетих се за такъв уред като валяк - техномаркет хоум там има доста ножове за сирена,дъскички,прибори и прочие  Peace
Виж целия пост
# 558
Скоро някой вадил ли е снимки на хартия?
От кое фото сте доволни?
Виж целия пост
# 559
ААХ, нещо подобно на това гледах преди месец в МОЛ-а. На първия етаж, магазинът за домашни потреби, срещу Пикадили.
Виж целия пост
# 560
Скоро някой вадил ли е снимки на хартия?
От кое фото сте доволни?


Аз вадя във фотото срещу стадион Ботев - доволна съм, а и ми е под носа. Ползвала съм епизодично  това, което е на булевард "Христо Ботев". Не съм имала проблеми и с него
Виж целия пост
# 561
Момичета, моля за информация по 2 въпроса - обезцветих си на ключово място един корален панталон и сега търся къде да ми го боядисат качествено, пък макар и друг цвят. Втория ми въпрос е дали знаете къде в Пловдив има обущар, който може да разпъва обувки. Чела съм по форумите, че можело да се разширят около 1/2 номер. Благодаря предварително за информацията!   bouquet
за разпъване на обувки - на ул. " Кръсьо Пастухов " пресечка на ул. " Иван Вазов " точно до  новата сграда на Административния съд / дано не бъркам името /  от страната на Медикус Алфа в малко дворче навътре има обущарско ателие , доста услуги предлагат и добре работят .

Много ти благодаря за адреса. Тези дни ще отидем до там.   bouquet
Виж целия пост
# 562
Момичета, търся добър шивач...
 Искам да дам няколко дрехи за корекция.
Виж целия пост
# 563
Скоро някой вадил ли е снимки на хартия?
От кое фото сте доволни?

аз  вадя от този сайт и съм доволна    http://snimkitevi.com/snimkitevi/
имам извадени вече няколко хиляди  Grinning
Виж целия пост
# 564
За този сайт и аз се замислям да пратя да ми извадят снимки. Може ли да споделиш как са цветовете, дали има вариант да е на матирана хартия.....Аз плащам почти двойна цена в едно фото до нас и като видя такава евтиния и ставам подозрителна.  Mr. Green
Виж целия пост
# 565
Скоро някой вадил ли е снимки на хартия?
От кое фото сте доволни?


Аз вадя във фотото срещу стадион Ботев - доволна съм, а и ми е под носа. Ползвала съм епизодично  това, което е на булевард "Христо Ботев". Не съм имала проблеми и с него

Мира, имате ли при вас хартия? Не съм обръщала внимание досега, а поне като ви ползвам за тонер, да взимам поне и хартия, защото сте ми близо до нас
Виж целия пост
# 566
Хартията им е хубава, цветовете също , аз не харесвам мат, затова си вадя гланц, има опция да избереш мат или гланц.Пробвай един път за да видиш дали ти харесват, все пак всеки си има различни критерии.В сайта има подробно стъпките за поръчка , може да пробваш първоначално и да не я потвърждаваш, защото за да ти я направят поръчката трябва да я потвърдиш по телефона след като си качила снимките. Над 100 снимки е безплатна доставката до офис на спиди, иначе е 2,90лв до адрес. Аз след сватбата извадох 800 снимки, и сега откакто се е родил малкия вадя много.Друго освен снимки не съм правила в сайта.
За снимките ще видиш в сайта е описано от всяка снимка изрязват по малко отстрани , и трябва да ги преглеждаш защото да не се изреже някой , ако ще се изреже си избираш с бели ивици ако не те дразни това разбора се, но явно машината им е така затова.
  bouquet
Виж целия пост
# 567
Гласувайте за запазването на дърветата по булевард Руски в сегашния им вид!

http://news.plovdiv24.bg/370995.html
Виж целия пост
# 568
mimata14   bouquet Имам много снимки за вадене и ще пробвам.
Виж целия пост
# 569
Бул. "Руски" ми е изключително неприятен маршрут като шофьор, точно защото е отвратително тесен, с огромен трафик по него и ями от хлътнали шахти тип "има кола .... няма кола". А пешеходната алея по средата е истинско недоразумение в този й вид. Опасна е и за пешеходците, които изкачат от всевъзможни места и пресичат, както и откъдето им падне, и за автомобилите, които при ПТП се оказват в дърветата.

Против съм изсичането на дърветата, но съм ЗА затварянето на булеварда и цялостното му преасфалтиране. Идеята ми е, ако се запази пешеходната алея в средата, тя да се огради с мантинела по цялото протежение на булеварда от двете й страни /които граничат с пътните платна/. Да има възможност за изход от нея само на местата за пресичане - светофари и евентуално обособени пешеходни пътеки, защото ми е писнало да се чудя дърво ли подминавам или поредното камикадзе, което е решило да пресече, където на него му е кеф.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия