

Към мамите с по-големи деца 



Честито и на всички именници!
За кухните е различно-при нас искаха 30 бурканчета и не помня колко ама повече капачки.И ни включиха доста бързо.Трябва на място да се разбере,но май всички почиват август.
)

Но да отгоровя на него - Алекс има едни тип кросове и са много добри. В тях не му се потят краката и няма проблеми с тях. ОСвен това са му много удобни. Минусът им е ,че много му се цапат краката ,ама то отворени обувки всяко прасенце би се нацапало
Има и едни кожени сандали на UFo, в тях му се потят краката , дори бих казала ,че му миришат... но само да вметна още нещо - баткото втора година носи летни сандали от най-отворените на Geox , уж дишащи, уж незнам какво , но и неговоте крака са все мокри и миризливи. Не бих казала ,че е до обувка ,а по-скоро до крака. Така ,че Жозефа не се ядосвай


Отишла да пишка и както баща и оставил седалката вдигната, тя така седнала директно. Тъкмо мелех супата на крем и три пъти се провикнах да я смъкне. Резултат " не чух мамо". Пощурях, натиках я с викове в банята и я изкъпах, днес ми е само 3ти път с нея
не е такова прегрешение, ама е момиченце искам да я науча на елементарни неща!!! Имах съученички, които не бяха чували, че след пишкане трябва да се бършат - това големи момичета, гнусна работа! Препоръчани теми