.
. Наслаждавай се максимално от всеки ден, за мен това време е неоценимо.
. А и тя не може да се откъсне от него, любов неописуема е. Сега ще ходим с приятели на Велинград за събота и неделя и баба му ще дойде специално да го види и ще го гледа и да го води на басейн
приказка.
. Аз обаче продължавам да го водя без памперс и се надявам че ще се получи, но дори и да не стане няма проблем.
Сиянка сигурно само го е опитала с върха на зъбките , мисля, че няма да има никакъв проблем. 



Засега не съм повишавала тон, щото още не го е обръщал със съдържимото вътре. Но стане ли това, ще се караме....
. Никак не съм се сетила че може да си я пъхне в носа, за щастие явно и той не се е сетил да го направи, но благодаря ти че казваш, ще имам едно наум. Радвам се че сте минали само с уплахата, макар че това никак не е малко.
ми викам едно малко със синио боди и тя ми посочва съседната люлка и вика - "това ли", а пък той се спрял на свободната люлка и се опитва да се качи, а пък аз съм се спряла до него и не го виждам 


Няма страшно масово е и минава при повечето
Мамо,мамо,мамо,айдииии...примерно сякаш ми се кара..Бях чела в една от книгите деро прелиствам чат пат,че е нормално да проявяват агресия в тази възраст,лъм играчки за кажем...просто искат да видят какво ще стане като опустошават един вид...За викането аз започвам тихо и сериозно да й обяснявам как на нея никой не й вика така и не искам и тя да крещи.Ефект Зироу засега
Всъщност като й кажа Как трябва да говориш на мама,тихо и нежно...ми казва тихичко Мамо:)Много в сладко:)За хвърлянето съм й казвала няколко пъти Не така пак със сериозен тон,ревна един два пъти и сега нищо не й казвам.Хваща ме яд като почне на масата да блъска лъжици(нали яде сама от време на време),и шишето си...но какво да се прави...Трябва да взем пак да прочета какво се правеше в такива случаи в книгата...
Ама е много смешна-навежда се,пипва за секунди и скача като ме гледа с едно погледче...закачливо и на моменти даже предизвикателно:)
Умирам от страх като се засили към стълбите в къщата...За секунда няма оставяне.Вече и слиза като се държи така,ама за слизане дава ръка все още.Също вече стига до бравите и си отваря
Абе лудницата е пълна.Взеха бабата и дядото едно малко кученце,само се тича в долния двор дето е то,вика св Бау,Мени,така си го кръсти тя,и само го закача..мирка няма.Значи забелязвам,че откакто аме тук съвсем няма спиране.Първите дни поливаше и на пързалката стоеше-сега само търчане безцелно нагоре надолу:)Даже басейна не я увлича да посъои малко.Заиграването е само с една кутия снимки дето казва кой кой е,разни чашки и панички набързо,прави ни кафе с тях и да подрежда купищата си дрехи..тоест да разхвърля:)




Препоръчани теми