Да, но той пуска по няколко капки през 5-10 мин, абсурд да сменям гащи толкова често, без кръст останах. Сега разреди пишканията и пуска по-големи количества затова слагам и панталонки, но без бельо. Резултатът е, че като пишне тече по обувки и чорапи, а панталончето е сухо
Вече ми разрешава да го държа клекнал и се сеща защо, но иначе няма никакви признаци да си казва.
Много рядко имаме инциденти и то когато аз съм се разшетала и не му обърна достатъчно внимание. Че нали още не говори, а само се стиска за дъното. 
Но баткото беше на година и 10-11 месеца , когато започна да пишка и никога не съм го издържала ( незнам дали така се казва ?!) Винаги е пишкал прав... понякога си е покапвал дрехите ама то няма ничин... свалях му гащите горе -долу до келенете и ги дръпвах назад ,а него го бутах да се изпъчи напред и така. Алекс също го карам да пишка прав ама той не иска, както му хвана пишката и му кажа пиш и той почва да прикляка и да се дърпа. 
Не че има нещо ново, но все пак 
.
. и обрива на дупето - нали обривите се получават след раздяла,по ръцете и тялото - да, но пък на дупето надали е от раздяла.
То в тези жеги и да си болен е просто кошмар.




Мъча се да я опитвам да не я вдигам толкова,ама ...успех нямам много:)Обикновено накрая бутам триколката плюс количката й в ръка и нея нося или я водя за ръчичката
Стълби й дай също да катери...вече е про...Само слизането й е трудно сама.Внесохме един огромен леген пясък в двора...играчки за пясък...почти нула внимание...
Та Джос...не е гаранция,че ако го оставиш ФИфко в пясъка ще му е кеф;)
И пишете...така ми става мило да си ви чета 
Препоръчани теми