
Няма да ви описвам каква жега беше, добре, че на малката й понесе! Иначе много й хареса, научи се да пие от сламка 


Звънкайте като минавате насам . Аз съм малко трудна за организация , ама като знам предварително ,все измислям нещо

. Оказа се, че междувременно са пробили и долните кучешки зъби, които явно са били черешката на тортата. От цялата работа отново сме в изходна позиция с храненето - не иска да яде и това си е.
Първите 2 долни избиха точно на 12м. ПОсле на 1г3-4м избиха горните 4 , като първо избиха не първите ,а вторите горе. ПОсле 3те кътника и до там
)))
Оффф дано имаш някаква помощ,че направо не знам...И дано бебо е кротушче и да не изморява мама толкова много!
За анкетата го разбирам дали ще ходят по принцип на ясла или после градина?Ето аз ще я гледам до 3 и нещо и съм отговориша това-ще я гледам сама.После че ще ходи на частна не съм го отразила,не знам дали може 2 отговора 
И честити кучешки:)Ние още ги чакаме,а те си стоят горните побелели и едното се подало връхче и това е...Явно и тя затова е така мрънкава.Днес пак...за всичко сръдня...И заплаква с едно крещане Ненененен...все едно кой знае какво... Направо ще
За бебчо, не се тормози от сега , не се знае как ще тръгнат нещата ,но със сигурност ще се наредят и всичко ще е наред. Имаме майчета с породени дечица дано да дадат малко кураж


на малката Теа , бъзро оздравяване 


Препоръчани теми