Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога лесно да стигна от Лалели до Карие?
Кои са интересните места по пътя от Аксарай до Фенер?
Кой е най-добрият начин да пътувате от Лалели до Каршияка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога лесно да стигна от Лалели до Карие?
-
Кои са интересните места по пътя от Аксарай до Фенер?
-
Кой е най-добрият начин да пътувате от Лалели до Каршияка?
-
Къде мога да намеря пазари на едро за чанти в Истанбул?
-
Какви са разходите за 4-5 нощувки в Истанбул?
Поне българските, щото и хотели излизат в по- долната част. То е близо до парка Йълдъз, но не се вижда парка от маршрута на автобуса.


То не защото са лоши, а защото ми се ходи та ми се вие 
И на мене много ми се ходи, ама не знам.
С Бутик травел бяхме само 1 час в града, но поне влязохме в джамията и ни разказаха нещо. С Елирос уж бяхме за часове, а ни отпуснаха само 1,5 часа за разглеждане като само ни показаха в коя посока да вървим за центъра. През другото време чакахме да напазаруват. Заведоха ни и до една от църквите - до нея имаше ядки, а и беше на път към борсата
Аз вече и програма имам, ама тя не 3, а 30 дни ще ми запълни

Така че, от Одрин това ще ти е спомена горе-долу.