София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 85 109
  • 738
# 165
Момичета, знаете ли нещо за д-р Арсова, докога ще отсъства? От около 2 седмици се опитвам да се свържа с нея, но телефона й е изключен. Разбрах, че на вратата на кабинета й пишело, че я замества Сепаревска, но докога? Може ли телефон на Сепаревска  Praynig
Виж целия пост
# 166
Къде в района на Стефан Караджа има контейнери за разделно събиране на боклука?
Аня,  няма в целия район Подуяне. Имаше, но ги махнаха. Има контейнер за стъкло и пластмаса на OMV до моста Чавдар. Аз лично си возя пликовете в багажника и редовно атакувам кофите на другите квартали  Tired
Мда, писаха директно на Екопак и ми отговориха, че нямат договор с нашата община. След изпитите ми ще пиша и до общината. Хич не ми се ще да извозвам до други квартали, мъжо и без това се кара, че ги събирам на терасата. Laughing
Виж целия пост
# 167
Момичета, знаете ли нещо за д-р Арсова, докога ще отсъства? От около 2 седмици се опитвам да се свържа с нея, но телефона й е изключен. Разбрах, че на вратата на кабинета й пишело, че я замества Сепаревска, но докога? Може ли телефон на Сепаревска  Praynig

Не знам - и аз се чудя! Дано всичко да е наред с нея! Досега не се е случвало такова нещо  Sad

Аня, а имаше....... но ги събраха!  Rolling EyesАма то като всички си хвърлят органичните отпадъци там.  ooooh!
Виж целия пост
# 168
онзи ден бяхме при д-р Сапаревска, чух я да отговаря на едни хора, че д-р Арсова ще се върне след около 15тина дни.
Виж целия пост
# 169
Привет! Налага се да водя сина си на физиотерапия заради остър синуит. Имате ли впечатления от физиотерапевтите в 18-та и в 23-та поликлиника?
Нашата лична е в 17-та поликлиника, но предвид студовете навън ми се иска да е по-наблизо и да има къде да се спира с колата, че покрай 17-та е ужас с паркирането.
Иска ми се още от утре да започнем, и ще съм благодарна на всеки отговор.
Виж целия пост
# 170
Съжалявам,не мога да помогна, но как синузит на две години?  Thinking
точно вчера четох в една друга тема,че малките деца нямали синуси т.е. няма как да имат синузит  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 171
Лекарката ми обясни, че нямат още носни синуси на тази възраст, но диагнозата му е "Остър етмоидален синуит".
Гадна работа  Sad
Виж целия пост
# 172
Лекарство ми приготвиха в малката аптека на Макгахан от страната на казиното, по стълбичките.
Виж целия пост
# 173
Привет! Налага се да водя сина си на физиотерапия заради остър синуит. Имате ли впечатления от физиотерапевтите в 18-та и в 23-та поликлиника?
Нашата лична е в 17-та поликлиника, но предвид студовете навън ми се иска да е по-наблизо и да има къде да се спира с колата, че покрай 17-та е ужас с паркирането.
Иска ми се още от утре да започнем, и ще съм благодарна на всеки отговор.

мой познат ходеше доскоро на физиотерапия в 23-та беше доволен, но ставаше дума за ръка все пак. предполагам обаче че, апаратурата е една, а и е важно персонала да си разбират от работата в това отношение беше много доволен.
Виж целия пост
# 174
Ех, от кога не съм влизала тук! Чак темата съм изпсуснала, та трябваше да я търся пак.
И мен много ме дразни това с контейнерите. Събирам на терасата стъкло и кенове, хартията оставям до контейнера, нали минават периодично съседите от Орландовци...
На Сапаревска така й бях нал(брала на няколко пъти... но после ми минава. Много се ядосвам на опашките и на предреждането. Чакам с часове с две деца, едното е бебе, но имам предимство само на теория. На практика никога не съм го ползвала, не само това, ами и винаги влиза някой по-важен без ред. Много е дразнещо. А и като й се съберат много хора става много нервна и си го изкарва на пациентите.
Иначе от нея нямам конкертни оплаквания като лекар, преглежда внимателно децата.
Виж целия пост
# 175
За физиотерапията, първо отидохме в 18-та, но там нещо не ми допаднаха нещата откъм търпение към детето и се насочихме към 23-та поликлиника.
Утре ни е последната процедура и мога да кажа, че жените, които работят там са изключително мили и търпеливи, и отношението е повече от добро за държавна поликлиника. Техниката ми се вижда старичка - тук там омотана с лейкопласт и т.н., но пък срещнах тези дни една позната, която сподели, че много и е помогнала там терапията именно за синузит.

Весели празници на всички!!!
Виж целия пост
# 176
Здравейте,

Сигурно е обсъждано, но имам първокласник на есен. Кажете нещо за начален курс, училищата и учителите в района.
Виж целия пост
# 177
Сега всички родители ще започнат да хвалят училището в което е детето им. Според мен няма съществена разлика между 42 ОУ и 95 СОУ освен , че едното е основно. 24 СОУ не е за препоръчване, то не се знае и дали ще събере достатъчен брой за да направи клас. Ориентирай се по място на живеене,защото първите години ще го водиш ти а после само ще иска да си ходи детето. Да не му се налага да върви в сняг до колене или дъжд по 20 мин. Успех на първолака!
Виж целия пост
# 178
ще се радвам ако някой сподели за детска балетна школа в района? или художествена гимнастика на Герена? например в читалищата има ли такива школи?
Виж целия пост
# 179
Честита Нова Година на всички!:)

Аз да попитам някоя от вас не ходи ли на фитнес някъде в Суха река? Не знам къде има...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия