София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 85 109
  • 738
# 150
Ще питам една съседка, но тя май гледа бебе! Утре ще пиша!
Виж целия пост
# 151
благодаря много  Hug ще чакам.
Виж целия пост
# 152
Здравейте!   bouquet
 В момента сме в процес на търсене на педиатър. Бях се насочила към д-р Везенков или д-р Сапаревска, но се отказах след като прочетох и доста негативни отзиви за тях...Някой може ли да ми помогне с координати и мнение за д-р Лорита Арсова от 23-та поликлиника и д-р Андонова, чийто кабинет бил в блока до Shell?
Виж целия пост
# 153
сакси, в коя градина ходи детето?
Виж целия пост
# 154
Здравейте!   bouquet
 В момента сме в процес на търсене на педиатър. Бях се насочила към д-р Везенков или д-р Сапаревска, но се отказах след като прочетох и доста негативни отзиви за тях...Някой може ли да ми помогне с координати и мнение за д-р Лорита Арсова от 23-та поликлиника и д-р Андонова, чийто кабинет бил в блока до Shell?


Здравей, д-р Арсова е педиатър на моето дете, питай каквото те интересува, ако искаш може и на ЛС 
Виж целия пост
# 155
Аня♥♥, Tatitt , намерихме жена Simple Smile
Виж целия пост
# 156
 Hug
Виж целия пост
# 157
Оо, браво Сакси - аз тамън ида да кажа, че била заета жената - но ти си се справила! Браво!
Виж целия пост
# 158
може ли да ми препоръчате семеен лекар от 18 ДКЦ? предстои ми смяна през декемри и не съм информирана?
Виж целия пост
# 159
Ние сме 8-ма година при Калинка Йорданова и съм много доволна.
Виж целия пост
# 160
Ние сме 8-ма година при Калинка Йорданова и съм много доволна.
mersi!
Виж целия пост
# 161
може ли да ми препоръчате семеен лекар от 18 ДКЦ? предстои ми смяна през декемри и не съм информирана?
Ние също сме при Д-р Калинка Йорданова. Препоръчвам я  Peace.
Виж целия пост
# 162
Здравейте, да попитам за аптека, в която приготвят лекарства в Хаджи Димитър?
Виж целия пост
# 163
В Хаджито не знам, но в 18та поликлиника в аптеката преди приготвяха.

Къде в района на Стефан Караджа има контейнери за разделно събиране на боклука?
Виж целия пост
# 164
Къде в района на Стефан Караджа има контейнери за разделно събиране на боклука?
Аня,  няма в целия район Подуяне. Имаше, но ги махнаха. Има контейнер за стъкло и пластмаса на OMV до моста Чавдар. Аз лично си возя пликовете в багажника и редовно атакувам кофите на другите квартали  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия