София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 85 109
  • 738
# 195
Здравейте, момичета, включвам се и аз в темата!  Peace
Бихте ли ми препоръчали добър педиатър в района?
D-r Сепаревска или Д-р Арсова

Би ли ми казала, моля те, къде приемат. Предполагам в 23-та поликлиника? А какво е приемното им време и в кои кабинети да ги открия?
Питам, защото не ми се разхожда из поликлиниката да проверявам точно сега с тези вируси и грип.
Мерси предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 196
И двете приемат в 23та поликлиника - да!

Кабинетите им са съседни - на първия етаж. Приемното им време е на нечетни дати от 7 до 13 ч. на нечетни от 14.30 до 19 ч.  Peace
Виж целия пост
# 197
Здравейте, има ли мама с бебче готова за разходки в Сухата река? Живея до 49то училище и си нямам компания за разходки  Sad
Виж целия пост
# 198
Мами, можете ли да ми препоръчате шофьорска школа или инструктор в квартала (С.река или Х. Димитър)?Четох противоречиви мнения за Росен 85  newsm78
Софи:),  и аз там живея  Grinning, още сме малки за разходки но до 1-2 седмици ще сме на линия Wink
Виж целия пост
# 199
Мами, можете ли да ми препоръчате шофьорска школа или инструктор в квартала (С.река или Х. Димитър)?Четох противоречиви мнения за Росен 85  newsm78
Софи:),  и аз там живея  Grinning, още сме малки за разходки но до 1-2 седмици ще сме на линия Wink
Ето тук карах аз.
http://www.vip-driver.net/
Ако не се лъжа последния номер беше на този при когото карах. Мацовски се казва. Не крещи, не вика и е млад с мн здрави нерви.
Виж целия пост
# 200
Мами, можете ли да ми препоръчате шофьорска школа или инструктор в квартала (С.река или Х. Димитър)?Четох противоречиви мнения за Росен 85  newsm78
Софи:),  и аз там живея  Grinning, още сме малки за разходки но до 1-2 седмици ще сме на линия Wink
Ето тук карах аз.
http://www.vip-driver.net/
Ако не се лъжа последния номер беше на този при когото карах. Мацовски се казва. Не крещи, не вика и е млад с мн здрави нерви.
А като цени?
Виж целия пост
# 201
Аз съм много доволна от Росен 85, карах си курса юли месец, взех всички изпити от първи път. При Христо Христов, чудесен човек и учител.
 Не претупва, много е добър, не вика, никаква корупция изобщо във фирмата. Многократно ми беше препоръчван и наистина е много добър.
При записването заявете желанието си за инструктора, защото е зает и ще ви прехвърлят при друг, ако чакате те да ви попитат   Laughing
Голяма успеваемост имат, почти 95%. Добре изградена стратегия на теоретично и практическо обучение. Хубав център за обучение, с добър преподавател по теория. Всички коли са нови, при Христо се кара с Пежо 207.
Цената е 650лв, като са включени всички такси и вътрешните изпити. Само изпитите пред ДАИ се заплащат отделно. Допълнителните часове са по 25лв, ако има нужда от тях.
Карахме в София, почти навсякъде, първите часове са за потегляне, спиране, общо взето свикване с автомобила, след това ни изкараха извънградско, докато се научим да държим пътя, да изпреварваме, ходихме на опасни завои, след което влезнахме в града, малко по малко се разширява маршрута, накрая завършихме на магистралата с ходене до Витиня   Simple Smile
Теорията се провежда в учебния център от 17ч до 20ч всеки делничен ден в продължение на 2 седмици и е много важно да се посещава, разясняват се много неща, групово се решават казуси и случаи...
Аз изкарах курса за месец и половина. Сега си карам постоянно.
Само едно от момичетата, с които поддържахме връзка не си взе изпита.
Виж целия пост
# 202
Супер си Simple Smile
Изчерпателно и много важно,благодаря ти   bouquet
Ще се възползвам в най-скоро време  Mr. Green
Виж целия пост
# 203
Мами, можете ли да ми препоръчате шофьорска школа или инструктор в квартала (С.река или Х. Димитър)?Четох противоречиви мнения за Росен 85  newsm78
Софи:),  и аз там живея  Grinning, още сме малки за разходки но до 1-2 седмици ще сме на линия Wink
Ето тук карах аз.
http://www.vip-driver.net/
Ако не се лъжа последния номер беше на този при когото карах. Мацовски се казва. Не крещи, не вика и е млад с мн здрави нерви.
А като цени?
Инфото ми е от 2009. Едва ли мога да ти помогна .
Виж целия пост
# 204
Здравейте. Надявам се да приемате нови попълнения от квартала.
Ние живеем в Левски В.
Интересува ме дали някоя от вас има положително мнение за гинеколог в района. Трябва ми някой, при който да се запиша на ЖК. Да се възползвам поне от каквото мога по касата.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 205
Здавей Весе и честита ти радост!
Аз се следя при др. Генова в 23 ДКЦ. Нямам оплакване, доволна съм.
Виж целия пост
# 206
Аз ходих последно при Д-р Въгленова (но не на женска консултация)
Но все пак ми се стори доста внимателна, мила и обяснява всичко... не бърза... освен това няма опашки...
Намира се зад Била.

Иначе на ЖК ходих в Св. Лука до бул. Мадрид и въобще не съм доволна.... тази грешка няма да я направя повече Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Аз ходих последно при Д-р Въгленова (но не на женска консултация)
Но все пак ми се стори доста внимателна, мила и обяснява всичко... не бърза... освен това няма опашки...

Тя преди години /мнооого години/ не беше ли във Втора градска?
Аз се следя при др. Генова в 23 ДКЦ. Нямам оплакване, доволна съм.
Тя е стар акушер-гинеколог. На мен ми е горила раничка. Да си призная бях доста доволна.  Peace
Виж целия пост
# 208
Нямам никаква идея къде е била:)
Виж целия пост
# 209
Здравейте,аз обикновенно само чета,но днес открих че има теми само за мамита от моя квартал(мноого съм изостанала май...Simple Smile)иии много се зарадвах,сигурно ще стана по-активна в писането,ако мога да съм полезна на някого,разбира се!Аз живея в Хаджи Димитър,срещу Фантастикото на Васил Кънчев:)Моят син е в предучилищна група в 95 СОУ,и след броени дни ще навърши 6 години.Чудя се дали да го записвам септември в Първи клас,или да изчакам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия