София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 85 109
  • 738
# 210
какво учат на предучилищната в училище, досега имам инфо само за градините?
Виж целия пост
# 211
Здравейте,аз обикновенно само чета,но днес открих че има теми само за мамита от моя квартал(мноого съм изостанала май...Simple Smile)иии много се зарадвах,сигурно ще стана по-активна в писането,ако мога да съм полезна на някого,разбира се!Аз живея в Хаджи Димитър,срещу Фантастикото на Васил Кънчев:)Моят син е в предучилищна група в 95 СОУ,и след броени дни ще навърши 6 години.Чудя се дали да го записвам септември в Първи клас,или да изчакам.

Ние сме във високите блокове (Стефан Караджа). Малкият е предучилищна в 42 ОУ (брат му е първи клас там). Ще си остане още 1г. в предучилищната, но и той е роден края на септември.

сакси, цифри, букви, сричат вече, смятат до 10; отделно като в градината учат за природата, сезоните, животните, игри...
Виж целия пост
# 212
Предучилищната е нещо като подготовка за първи клас,пишат букви,цифри,дават им домашни,забавно е...оцветяват също.Аз още се чудя за Първи клас,макар че татко му казва да го записвам.Струва ми се много разсеян,понамръзва го,още му се играе.Имам време до 15 юни да реша и да подам молба.Забравих да допълня че учат и английски.Нооо,здраве да е има време да решавам.Как е в първи клас във 42 ОУ?Чувам че някои мамета споменават че ще записват там Първи клас?
Виж целия пост
# 213
Моят ще навърши шест през юни. Ходи на градина, смятам и втората предучилищна да си кара там. За първи клас ще се пробваме в 31во, където е кака му. Ако не стане, ще видим, сигурно ще е 143то.
Виж целия пост
# 214
Моят е първи клас в 95 СОУ, не мога да се оплача, но то си зависи на каква госпожа ще попадне детето! Grinning
Виж целия пост
# 215
Срички, смятане до 10! Направо ме изумихте. Моята пикла на 4г познава някои букви и брои до 10. В градината (жар птица) не ги учат на нищо. По цял ден гледат тв. Детето се прибира вечер и ми казва, че му е омръзнало да гледа за пинко. Смятайте, щом на детето му е омързнало  ooooh!
Има ли някъде в квартала курсове по рисуване? бях я записала на един, но беше в центъра и ни е много неудобно да я водим. особено с тия сини/зелени зони.
Виж целия пост
# 216
Аз страшно се радвам, че в градината на моя нямат телевизор и директорката не иска и да чуе за такъв  Mr. Green
Виж целия пост
# 217
Аз страшно се радвам, че в градината на моя нямат телевизор и директорката не иска и да чуе за такъв  Mr. Green

А тя е?!  Flutter Mr. Green
Виж целия пост
# 218
Не е в квартала. 165 цдг в кв. Изток.
Виж целия пост
# 219
за пръв път чувам за такава градина в сф, но се радвам, че са останали и такива директорки.
Виж целия пост
# 220
Не е в квартала. 165 цдг в кв. Изток.
Жалко, жалко!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 221
за пръв път чувам за такава градина в сф, но се радвам, че са останали и такива директорки.
и при нашата беше така, частна е.
Виж целия пост
# 222
Честит празник на всички мами Simple Smile   bouquet

За 63 СДЯ Беборани имате ли някакви отзиви? Кандидатстваме там, защото ни е най-близо, но ще се радвам ако някой сподели инфо от там Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Срички, смятане до 10! Направо ме изумихте. Моята пикла на 4г познава някои букви и брои до 10. В градината (жар птица) не ги учат на нищо. По цял ден гледат тв. Детето се прибира вечер и ми казва, че му е омръзнало да гледа за пинко. Смятайте, щом на детето му е омързнало  ooooh!
Има ли някъде в квартала курсове по рисуване? бях я записала на един, но беше в центъра и ни е много неудобно да я водим. особено с тия сини/зелени зони.
Като чета това толкова се радвам че за малко ни се размина приема в тази детска градина и отидохме във филеала на 110"Слънчева мечта".Страхотна градина и страхотни госпожи-малкия още на 5 годинки броеше до 50 (може и повече но му омръзва Simple Smile) смяташе до 20 но не с цифри а примерно с ябълки,с патенца с пръстчета както ги учат там.Сега на 6 вече знае да пише цялата азбука като по рядко употребяваните букви ги позабравя и се упражняваме вкъщи с разни забавни азбуки.Много песни научи,стихчета занимват се много наистина за което съм много благодарна.
Виж целия пост
# 224
Попитах чичко Гугъл за школи за модерен/класически балет в нашия район и попаднах на -
1. Читалище Възраждане в Сухата река - зад Била
2. Клуб по Художествена Гимнастика "Левски", където наред с гимнастиката пише, че има и занимания по модерен балет
Някой да има лични впечатления или да е чувал мнения за тях?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия