София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 85 111
  • 738
# 285
В коя част си, къде се разхождате? Ние чакаме края на учебната година и ще яхат колелетата Simple Smile, ако сме наблизо... Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Здравейте...ще може ли да ми препоръчате педиатър в Хаджи Димитър...аз съм в района на ул.Макгахан....благодаря предварително (съвсем близо до мен практикува д-р Дръжков,ако имате някакви мнения и за него)
Нашият педиатър е д-р Андонова - кабинетът и се намира в един блок срещу сградата на ciela (в началото на Макгахан). Честно казано към лекарите подхождам с по-различен поглед, тъй като в работата си общувам с много и да кажем, че имам професионално изкривяване, когато си съставям мнение за тях и за начина им на работа. От д-р Андонова за сега съм доста доволна. Жената е отзивчива и като за личен лекар (тоест за ваксинации и рутинни прегледи ) е супер.
Виж целия пост
# 287
В коя част си, къде се разхождате? Ние чакаме края на учебната година и ще яхат колелетата Simple Smile, ако сме наблизо... Simple Smile
Здравей Аня, ами аз съм в началото на "Хаджи Димитър" малко след моста "Чавдар" и обикновено се разхождам в паркчето зад 42-ро ОУ или успявам да се затътрузя до парка "Заимов"(оказа се че е голямо предизвикателство да стигнеш до там с количка). Но като се замисля, май обикалям навсякъде, тъй като не ме свърта на едно място  animal037
Виж целия пост
# 288
Ние сме в другия край на квартала, но учат в 42 ОУ, та посещаваме и въпросното паркче. Simple Smile Може би и ваканцията ще го посещаваме, че се събират децата от у-щето. Ако искаш пиши си тел. на лични и може да се уговорим. Wink
Виж целия пост
# 289
Здравейте,
има ли някой с прието детенце в 63 ясла "Беборани"? Ще се радвам да се запознаем.
Виж целия пост
# 290
Търся двустаен обзаведен в района Simple Smile  Peace Моля на ЛС,ако някой знае
Виж целия пост
# 291
Под наем или за купуване  Thinking
Виж целия пост
# 292
Здравейте,
има ли някой с прието детенце в 63 ясла "Беборани"? Ще се радвам да се запознаем.

Ние ще сме първа група Simple Smile
Виж целия пост
# 293
Търся двустаен в продажба тухла в района. На лични.
Виж целия пост
# 294
Под наем или за купуване  Thinking
Под наем  Peace
Виж целия пост
# 295
Здравейте,
има ли някой с прието детенце в 63 ясла "Беборани"? Ще се радвам да се запознаем.

Ние ще сме първа група Simple Smile

И ние. Записахте ли се вече? Ние живот и здраве след празниците.
Виж целия пост
# 296
И ние така... сега нямахме време да си извадим необходимите документи:) 
Но сме много щастливи, защото въобще не сме вярвали, че може да се вредим...Wink
Виж целия пост
# 297
Аз записах детето в 63 ясла. Директорката ми се видя свестна жена, но вътре в яслата ми беше много подтиснато. Едно такова много старо и вехто, дано вътре в групите да е чистичко и приятно.
Виж целия пост
# 298
Има ли някой приет на ясла в 69 одз?
Виж целия пост
# 299
ние сме в яслата на филиала на 92-ро ОДЗ. Може ли да споделите някакви впечатления, да се подготвя психически  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия