Как спите ?

  • 13 507
  • 186
# 60
Andariel то ще бъде цупене, пъшкане - ох тук е много топло, тая сервитьорка се бави, много е шумно, много е тихо, обичам да си ям вкъщи, не обичам да се разхождам и тем подобни

Утре го оставяш в къщи да си мрънка и пуфти, връчваш му препаратите и парцала. След като обича чистота, да се погрижи веднъж и той за нея. Така хем ще си е в къщи и няма да му е топло, хем ще му е чисто. )
Виж целия пост
# 61
Desss, хайде сега, единия секс не е оправдание човек да се държи по този начин ежедневно.
А той сливи ли има в устата да каже къде и в какво е проблема?
Може да се забавлява с приятели, но не може с жена си. Сигурно заради секса...ама дали прави секс с приятелите си?

Напротив липсата на секс  е довод/повод  Wink  понякога ....... Sunglasses

Ми ще търси излизания с прятели насам натам по-често ако е изгубил 'интерес' към милутО  Wink
Нещата са поправими щом все още търси разтуха при приятели а не приятелки  Whistling
Виж целия пост
# 62
Все още в голяма степен нашенската култура е такава, патриархална. Много мъже смятат, че гледането на децата е женска работа, и ако те започнат да обгрижват детето както майката, ще отстъпят от мъжката си същност.
Мхм. Ще отстъпят от мъжката си същност, че да се превърнат в мрънкащи мунчовци, никому ненужни. Затова в такива моменти е необходимо жената да прояви мъжкото в себе си.  newsm66
Бих казала на авторката да погледне малко само себе си, както прави мъжът й. Докато се гърбиш като магаре с всичко, винаги ще има с какво още да те натоварят.
Виж целия пост
# 63
Не искам да звуча кофти, но доста голям % от семействата живеят в този стереотип. Без секс, без ласка...
Мъжът е решил че е хванал една жена, направил и е дете и оттам нататъка жената му е вързана в кърпа, и не може да мърда.
И секс след като има дете, не и е нужен повече. Това са поведенчески промени в мъжа когато асоциира жената не като любовница, а като майка. Или...ако не е влюбен..

Съвсем искрено те съветвам да си намериш занимание и да го отсвириш за известен период от време. Ако пак няма промяна, имаш 2 варианта, или да си тръгнеш от него, или да останеш и да си намериш любовник. Според мен една жена не трябва да си причинява да живее с мъж, а дефакто да е без такъв.


Виж целия пост
# 64
Аз пък знам, че мъжете и след като се роди детето им се прави секс. (освен някои с проблеми и на сериозна възраст). Та прав здрав мъж, да не се съвокуплява с жена си не е на добро.
Колко голямо е детето, че не ми се чете назад?
Виж целия пост
# 65
Дано да се оправят бързо нещата!
Добри съвети получи, дано имат ефект.
Виж целия пост
# 66
Аз пък знам, че мъжете и след като се роди детето им се прави секс. (освен някои с проблеми и на сериозна възраст). Та прав здрав мъж, да не се съвокуплява с жена си не е на добро.
Колко голямо е детето, че не ми се чете назад?


Ей на , мъж ви го каза !

Виж целия пост
# 67
Не се съгласявайте толкова лесно деее, мисля че много пъти се шегува просто Joy
Виж целия пост
# 68
Кой се шегува?
Виж целия пост
# 69
Не се съгласявайте толкова лесно деее, мисля че много пъти се шегува просто Joy

Че къде е шегата в това?. )
Съвсем правилно си го е казал човека, няма нормален, здрав, прав мъж, който да не иска секс.
Виж целия пост
# 70
Ми то да те отблъскват , ще се почустваш нежелан  Sunglasses

Доколкото разбрах авторката нещо не е на кеф  Wink


Ами .. май миналия месец правихме за последно секс.Тук вина имам и аз.Чувствам се зле след раждането в смисал, че не се харесвам особено, въпреки, че си влизам в дрехите от преди сам малко отпусната.И някак си май се въртим в порочен кръг.колкото по - дълго не правим секс, аз започвам да се отпускам все по- трудно, а той пък губи желание и така.Но това за мен не е причина да не сме интимни по друг начин като спането заедно, някоя и друга целувка през деня и т.н.Така и секса ще си дойде на мястото, а колкото повече се отдалечаваме, толкова и секса за мен става.... не мога да го обясня - все едно да спя за първи път с мъж - напрегнато, дървено ...

Тя авторката не ще  Crazy
то мъжа не е плюшно мече да го гушат и цункат само и да е ОК всичко  .
ТрЕбе си здарв сеХс  Wink
Виж целия пост
# 71
Не се съгласявайте толкова лесно деее, мисля че много пъти се шегува просто Joy

Що пък да се шегува.
Аз още не съм срещала здрав и прав мъж, независимо от възрастта и физиката му, да не му се прави секс, ако няма проблем. Без да му пука особено как изглежда партньорката му - освен ако не е някоя отчайващо плашеща кръстоска между хипопотам и горила. Да не коментираме, че става дума за съпругата му, с която /дето се казва/ сексът е на тепсия поднесен /т.е. не е необходимо голямо усилие, освен да се държи мило с нея/. Mr. Green
Ама пък и не съм срещала умен мъж, на който да му откажат няколко пъти и той да продължава да настоява.
Виж целия пост
# 72
Не се съгласявайте толкова лесно деее, мисля че много пъти се шегува просто Joy

Че къде е шегата в това?. )
Съвсем правилно си го е казал човека, няма нормален, здрав, прав мъж, който да не иска секс.

Така е, но е факт че има мъже,които не правят секс с жените си с години. И жените стоят при тях играейки си на семейство. Малко са тези които коментират ситуацията.

Виж целия пост
# 73

Съвсем правилно си го е казал човека, няма нормален, здрав, прав мъж, който да не иска секс.
Не мисля че има такъв мъж, да. Само мисля, че има мъже които просто не искат секс с ...жените си. И мисля, че на "човека" това също му е ясно Wink Simple Smile
Виж целия пост
# 74
Не мисля че има такъв мъж, да. Само мисля, че има мъже които просто не искат секс с ...жените си. И мисля, че на "човека" това също му е ясно Wink Simple Smile

Е, сега остава и такава муха да вкараш на авторката.
Това си е съвсем отделна тема: секс изобщо или секс конкретно к някого...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия