Как спите ?

  • 13 507
  • 186
# 75

Съвсем правилно си го е казал човека, няма нормален, здрав, прав мъж, който да не иска секс.
Не мисля че има такъв мъж, да. Само мисля, че има мъже които просто не искат секс с ...жените си. И мисля, че на "човека" това също му е ясно Wink Simple Smile

Глупости. По света е пълно с ранни импотенти и просто асексуални типове.

Нейния не знам какъв е като сексуалност но иначе явно е тип темерут.
Виж целия пост
# 76
Lizet33, да бе, асексуални....) Огромна рядкост са подобни индивиди както от мъжки, така и от женски пол. В повечето случаи "асексуалността" е просто някакво неразкрито заболяване, психическо, физическо, на хормонална основа и т.н.
Виж целия пост
# 77
OOOO  Mr. Green има жени които могат да направят мъжа пълен импотент  Whistling
Виж целия пост
# 78
OOOO  Mr. Green има жени които могат да направят мъжа пълен импотент  Whistling

За това има други жени, любовници. )
Да не е само една на земята?V )
Виж целия пост
# 79
И ние спяхме в отделни стаи заради нощното хранене, топлото време, ТВ-то и т.н. Тогава мислех, че е временно и по-удобно, но после осъзнах, че тези "малки бягства" са проявление на проблемите между нас. Авторката да помисли върху причината, а не резултата.  Peace
Виж целия пост
# 80
Може би има хора, за които това наистина е по-удобен вариант и не е проблем м-у тях, както при azaf.
Виж целия пост
# 81
azaf ще ме прощава, но нейните постове винаги съм намирала за утопични. Не отричам или съветвам нищо, просто казвам да мисли върху причините, а не последствията.
Виж целия пост
# 82
azaf ще ме прощава, но нейните постове винаги съм намирала за утопични. Не отричам или съветвам нищо, просто казвам да мисли върху причините, а не последствията.

Може би някъде има и такива идеални семейства. ) Знае ли човек...)
Виж целия пост
# 83
Биляна, чувала съм за мъже, които изпитват някакъв вид отвращение от секс с кърмеща жена - гърдите изглеждат различно, цвъркат мляко при оргазъм... Дали не е това причината?
Виж целия пост
# 84
И така да е не е задължително да гледа и гърдите като прави секс. Чувала съм, че можело жената  да не е съвсем гола или пък да не е с лице /гърди/ срещу отвратения Crazy
Виж целия пост
# 85
Acer, може, разбира се. Но може също така точно за този мъж отвращението да е трудно преодолимо или да го е срам да си признае.
Виж целия пост
# 86
Моят мъж пък редовно ми бягаше, когато бях бременна, много му се дразнех.
Ние също имахме криза в отношенията със съпруга ми по едно време, беше няколко месеца преди малкия да навърши годинка. Добре, че нито той, нито аз си имаме приятели наоколо, та щем не щем, се оправихме, с малко разговори, сълзи, компромиси и така. Мъжете също минават през разни кризи, няколко момичета от форума, с деца на възрастта на моето, се оплаквахме по едно и също време от мъжете си, но всичко отмина. Надявам се и при вас да стане така.
Иначе за спането отделно, ако можех и аз бих спяла отделно, тоя моя колко е въртелив  ooooh!, ако е студено-ще се омотае цял в одеалото, независимо колко е голямо и аз ще съм отвита, ако пък е топло ще хвърли одеалото ми отгоре, спи ми в моята част и такива разни Simple Smile)))))))))))
Виж целия пост
# 87
Не мисля че има такъв мъж, да. Само мисля, че има мъже които просто не искат секс с ...жените си. И мисля, че на "човека" това също му е ясно Wink Simple Smile

Е, сега остава и такава муха да вкараш на авторката.
Това си е съвсем отделна тема: секс изобщо или секс конкретно к някого...

По-често е "секс конкретно с някого", за съжаление.
Виж целия пост
# 88
Засега сме всички заедно в спалнята. Детето на неговото легло и ние на нашето. Климатика ни е в хола и отваряме вратите, за да охлажда.
Виж целия пост
# 89
azaf ще ме прощава, но нейните постове винаги съм намирала за утопични. Не отричам или съветвам нищо, просто казвам да мисли върху причините, а не последствията.

Хммм, кое му е утопичното пък, че ни е добре да спим поотделно? И изобщо къде е утопията в това да се чувстваш добре от начина си на живот /колкото да се струва различен или неприемлив за някой друг/? newsm78
Причините ги написах по-горе. Определено не е проблем да се насилим да спим заедно, ама защо е нужно, когато "от сън спомени няма"?!
А последствията, когато дойдат - щем-не щем ще се наложи да се преместим в обща стая. Появи ли се още едно дете /а съм убедена, че ще се появи рано или късно/, няма да има толкова много свободни стаи. Предпочитам да си отспя сега. И съм убедена, че има немалко хора, които биха си отспивали спокойно, ако имаха достатъчно място за това. Отношенията, сексът и всички други неща не се правят по време на сън, все пак, а в будно състояние. Wink
Между другото, едно време през бременността ми не трябваше да правим секс, а спяхме заедно /защото нали сме семейство и "така трябва"/ - още по-голямо мъчение беше за него /бях му на 1 ръка разстояние, ама нейсе/ и се чудехме какви алтернативи да измислим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия