Майки лесбийки?

  • 91 656
  • 1 718
# 525
Ех, съжалявам, че не си спомням в кое точно предаване гледах интервю с Мариус Куркински, за да ви го препоръчам. В него Мариус прекрасно обясни защо гейове и лесбийки НЕ трябва да осиновяват деца. Шапка му свалям, страхотен е! В общи линии говореше, че "техния" свят е по-различен и според него за децата би било ужасно да живеят в такава обстановка, в която поведението на възрастните е зависимо от най-долни страсти. Съжалявам, че не мога да дам линк, за да го гледате в оригинал!!!!

Това е мнението не само на Куркински, но и на почти всички хомосексуалисти. Много редките изключения са патологични девиации. Както на гей-парадите парадират главно хетеро-пубери, а не хомосексуални.  Както се вижда и от темата защитаващите гейските "права" да имат деца са хетеросексуални. Но те всъщност не защатават ничии права, а само собствения си "либерален" мироглед.
Виж целия пост
# 526
Не съм гледала въпросното участие, но четейки това мога да отбележа:
Наистина просто прекрасни аргументи от един изключително талантлив, но постоянно депресиран човек, който сам си признава, че е неспособен на функционална връзка.
Ще спестя аматьорската психология, но ако трябва да лепвам етикети, той нито е първия гей-хомофоб, нито е последния... за съжаление  ooooh!

Alexandria37 от предшишната тема ме впечатлява начина на обобщаване и изразяването ти по гей-въпросите   Mr. Green
Виж целия пост
# 527
Ех, съжалявам, че не си спомням в кое точно предаване гледах интервю с Мариус Куркински, за да ви го препоръчам. В него Мариус прекрасно обясни защо гейове и лесбийки НЕ трябва да осиновяват деца. Шапка му свалям, страхотен е! В общи линии говореше, че "техния" свят е по-различен и според него за децата би било ужасно да живеят в такава обстановка, в която поведението на възрастните е зависимо от най-долни страсти. Съжалявам, че не мога да дам линк, за да го гледате в оригинал!!!!

Това е мнението не само на Куркински, но и на почти всички хомосексуалисти. Много редките изключения са патологични девиации. Както на гей-парадите парадират главно хетеро-пубери, а не хомосексуални.  Както се вижда и от темата защитаващите гейските "права" да имат деца са хетеросексуални. Но те всъщност не защатават ничии права, а само собствения си "либерален" мироглед.

Кои са тези почти всички хомосексуалисти и ти кога разговаря с тях?

По мои спомени Куркински говореше за мъжете хомосексуалисти.
Виж целия пост
# 528
Това е мнението не само на Куркински, но и на почти всички хомосексуалисти. Много редките изключения са патологични девиации. Както на гей-парадите парадират главно хетеро-пубери, а не хомосексуални.  Както се вижда и от темата защитаващите гейските "права" да имат деца са хетеросексуални. Но те всъщност не защатават ничии права, а само собствения си "либерален" мироглед.

е, сега и ти - а ние нямаме ли право на "либерален" мироглед?!  Mr. Green

А сега сериозно по темата:
Доста се замислих за тези "хомосексуални", които независимо от вашето отношение към тях, се разкриха и спокойно разговаряха с вас за най-съкровенните и лични неща, за отношенията с партньора си, за желанието си да имат или не деца ... и други неща от живота, които всеки човек споделя само с най-близките си. Не не подлагам на съмнение "приятелството" ви с хомосексуални ... но просто на базата на 1-2 ... - 5 ... не обобщавайте за всички. Защото това се нарича СТЕРЕОТИП и е основното нещо което трябва да се изкорени, за да няма ДИСКРИМИНАЦИЯ.
Не е необходимо да разбирате или не всеки отенък на пъстротата на света. Светът и хората са шарени. Просто приемете че не всички сме еднакви и че различните не са по-лоши Simple Smile
Иначе поздравления за способноста да си въртите и преиначявате нещата както ви е удобно  Peace
Виж целия пост
# 529
Не съм следила изявите на М. Куркински в медиите, но съм изненадана от начина, по който този човек бичува сам себе си. Някакви пагубни "плътски страсти", някакви "демони", с които се бори. Един вид, изпива омраза сам към себе си и си посипва главата с пепел
Виж целия пост
# 530
Харесвам Мариус като творец, но това че той разсъждава така, не значи, че това се отнася до всички гейове и лесбийки. Разбира се, че не всички хомосексуални искат да отглеждат деца, и не всички хетеросексуални искат. Но в чужбина примери има, не един и два, за хомо двойки, отглеждащи заедно дете или деца ( в България за съжаление познавам все още само желаещи, не и отлгеждащи, макар че сигурно има и такива), та това твърдение как всички гейове и лесбийки не искали да стават родители е съвсем невярно.
Виж целия пост
# 531
Не видовете извратености трябва да се обясняват на децата, а начините за предпазване от забременяване и венерически болести( и изобщо пък никой не говори да пускаме на децата си порно или да им показваме голи снимки). Това, че ти си правила секс за първи път на 19, не значи че така ще процедира и дъщеря ти, колкото и да се пънеш да й обясниш, че преди 18 не трябва, доста деца са неконтролируеми в тийнейджърска възраст, дори родителите им да са били с възможно най-висок морал. Да, би било добре да изчакат до 18, но колко от децата изчакват всъщност? И не е ли по-добре да знаят  някои неща, отколкото хем да правят секс, хем да не са наясно как да се предпазят?

Кои природни закони искат да променят гейовете(божиите ни най-малко не ме засягат и вълнуват)? Пак ли за ин витро и сурогатни майки говорим? А когато това се прилага от хетеро двойки пак ли е нарушение на природните закони?


По времето на баба ми и у нас са женели невръстни деца. Сега ми се иска да вярвам, че сме малко по напред поне с образованието.
Да експлоатираш чужда утроба за пари ми се струва ужасно, независимо хомо ли си или хетеро.
Все пак, хетеродвойка да не може да има дете е рядък случай. И като нямат, ще си осиновят. Стигат ни генетичномутиралите храни и т.н., сега и хора... това наистина е набъркване в закона на природата и никой не знае до какви последствия ще доведе.
Лесбийките могат да бъдат майки по нормален начин или с ин витро. Няма лошо. И ако не разказват насам натам, че са лесбийки, всичко им е като на другите жени.
Ама гейовете просто нямат как, това е.
А ранния секс при децата ще отшуми ако се вкарат закони на място. Вечерен час, дискотеки само за деца, контрол в пансионите, по екскурзиите и забрана до едиколкоси години да ходят сами, без възрастен придружител.
Виж целия пост
# 532
И сега има такива закони, мислиш ли, че спират децата?
Виж целия пост
# 533
Ами, те и да не разправят, че са лесбийки, щом живеят заедно и отглеждат дете, скоро на всички им става ясно и почват да го определят като "навиране на сексуалност". Това дето не трябвало да се знае кой с кого си ляга е пълна глупост и лицемерие. Щом двама души са двойка, то е ясно, че си лягат заедно, но това си е единствено тяхна лична работа. Нас би трябвало да ни интересува само що за хора са и дали се грижат за детето.

Между другото, аз също живея в китно италианско градче и мога да ти кажа, че будката за вестници най-вероятно не си я разгледала от всички страни Wink И новини не слушаш много, иначе щеше да чуеш колко често има скандали със свещеници педофили, примерно. Не, разбира се, че не всички са такива, но е поредното доказателство, че не могат да се слагат цели категории хора под общ знаменател - тези ходят на църква и се женят, значи са добри и праведни, онези пък са гейове, значи са грешни и извратени.

А за нуждата от информация за секса си в огромна грешка. Децата трябва да са наясно за какво става въпрос (естествено, на възраст, в която могат да го разберат) и да приемат половото общуване като нещо нормално и хубаво, което се случва на възрастните, а не забранено и срамно, което автоматично го превръща в интересно, примамливо и желано на момента. Трябва да знаят от какво да и как да се пазят. Единственото нещо, за което наистина нямат никаква нужда от подробности, това е какво правят или не родителите им в леглото (хетеро или гей, няма никакво значение).
Виж целия пост
# 534
Имаш право,*Jael, но щом живееш тук и ти, сигурно виждаш огромната разлика. Поне в това градче, в което съм, баровете затварят в осем вечерта а дискотека няма. Вечер е тихо и хората са си по къщите. В такава обстановка е доста по трудно някой да посегне на детето ти. Не съм виждала пиян човек от години, няма даже бездомни кучета. Има празници всяка седмица и младите излизат да се забавляват, но с родителите си.
Виж целия пост
# 535
Имаш право,*Jael, но щом живееш тук и ти, сигурно виждаш огромната разлика. Поне в това градче, в което съм, баровете затварят в осем вечерта а дискотека няма. Вечер е тихо и хората са си по къщите. В такава обстановка е доста по трудно някой да посегне на детето ти. Не съм виждала пиян човек от години, няма даже бездомни кучета. Има празници всяка седмица и младите излизат да се забавляват, но с родителите си.

И накраят детето мечтае за моментав който ще стане пълнолетно, завърши училище и отиде в университет в голям град ... където веднага се впуска в нощният живот ... и бърза да опита всичко ... не е задължителен сценари, но за съжаление доста често срещан. За това аз също съм на мнение, че на децата трябва да се обяснява всичко съобразно възраста им и да бъдат научени да мислят! Защото това с родителя -"пазач" е до време ...

Да експлоатираш чужда утроба за пари ми се струва ужасно, независимо хомо ли си или хетеро.
...
Ама гейовете просто нямат как, това е. 

Радвам се за мнението ти за сурогатното майчинство и това че осъзнаваш че то се отнася за всички, но както вече споменах това е една друга съвсем различна тема! А в тази тема, ти намеси сурогатното майчинство по неведоми за мен причини.
А един мъж става баща по един единствен начин и този начин е еднакъв и за хомо и за хетеро  Mr. Green И понякога се случва тези бащи в последствие да си гледат децата сами или ... с партньора си ....  Mr. Green
Виж целия пост
# 536


Аз нищо нередно не виждам, а Вие?

Виж целия пост
# 537
Ти да видиш какво ми се случи днес! Излизам с осемгодишното си дете. На партера във входа заварваме съседка, за която зная, че е хомосексуална да се целува за довиждане с приятелката си. Погледна ги чедото, пък вместо да се мръщи и задава въпроси, взе да тюхка каква несправедливостq Х е толкова мила и добра, кучето x така обича деца, а тя няма да може да има, защото си нямаТ с другата жена мъж.

Брех, а аз даже не ги одобрявам подобни връзки много-много, пък детето така широко скроено.
Изводите от случката са ваша грижа.  Hug
Виж целия пост
# 538
Пълен отврат. Жал ми е за тези млади,хубави жени,които вместо да се радват на нормално семейство и на хубав секс с някой мъж,са стигнали до това положение.
Виж целия пост
# 539
А на мен ми е жал за млади хора, живеещи във времето на свръхинформацията и с достъп до Интернет, да показват незнание и липса на минимална обща култура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия