Майки лесбийки?

  • 91 651
  • 1 718
# 555
Всеки,който изрази различно мнение е невэзпитан и цял куп други епитети. В случая го отнесе въпросната ева,но можеше да е всяка съфорумка,която не приема хомовците и хомовките.  пък последния клип с двете грозотии е уникален. Понеже мъж не могат да завъртят покрай себе си си избиват комплексите и олигофренията по този начин.

Между другото имам няколко примера, при които това отприщване на хомострасти е станало именно след разочарование от противоположния пол. Вероятно и това може да има връзка...
Виж целия пост
# 556
При такива мъже като теб, ще стават все повече.

х2  

след лирическото отклонение на един истински мъж...  Twisted Evil

Мисля че да повтаряме спам от по-рано, или да се спами върху спам е излишно



Напомням, че темата ни е за майките-лесбийки
вече имаме нагледен пример  Peace

Виж целия пост
# 557
Мислех,че съм влязал в бг мама,а не в бг лесбийки.Ами мляскайте си се една друга щом толкова ви харесва.Има достатъчно готини парчета за нормалните мъже.Боже,колко много лесбийки имало по този сватБоже.

Е ти при тази опашка от готини жени - точно н тази тема ли се навря  Mr. Green

p.s. нова регистрация ли имаш? Какво стана с другата?
Виж целия пост
# 558
Ами следвайте го този нагледен пример щом толкова ви харесва.
Дявол,благодаря за подкрепата към другомислещите,но явно вече от краткосрочното си пребиваване във форума си разбрал,че това не се одобрява.Ако прегледаш назад темата ще се увериш какво е отношението,към всеки,изразил неодобрение към хомосексуалните бракове и отглеждането на деца от такива семейства.Сега отиди в ъгъла да се срамуваш защото си хетеросексуален и харесваш нормални жени. Mr. Green
Виж целия пост
# 559
Ами следвайте го този нагледен пример щом толкова ви харесва.
Дявол,благодаря за подкрепата към другомислещите,но явно вече от краткосрочното си пребиваване във форума си разбрал,че това не се одобрява.Ако прегледаш назад темата ще се увериш какво е отношението,към всеки,изразил неодобрение към хомосексуалните бракове и отглеждането на деца от такива семейства.Сега отиди в ъгъла да се срамуваш защото си хетеросексуален и харесваш нормални жени. Mr. Green
   
И аз съм от вашата лига  Laughing  Няма спор кое е нормално.
То е нормално и да има ненормално...в този ред на мисли мисля,че всеки има право да е щастлив,да обича и да е обичан.Но все пак няма какво да си кривим душата-хетеросексуалността е нормалната ориентация,всички други не.
Отглеждането на детето от двама родители-мъж и жена е нормалното,здравословното.Не казвам,че няма да е обичано и да стане добър човек...просто да са мъж и жена е това,което  по принцип трябва да е.
Виж целия пост
# 560
Между другото имам няколко примера, при които това отприщване на хомострасти е станало именно след разочарование от противоположния пол. Вероятно и това може да има връзка...

Да има такива случай, на хора разочаровани от срещуположния пол и попаднали в ласките на своят пол - някой временно, други за постоянно ...

Също така има има и хора, които ама никога не са изпитвали желания към срещуположният пол, пробвали са (със срешуположният) просто да видят какво е ....

И нито едните, нито другите са повод за обобщения Wink
Виж целия пост
# 561
Ами следвайте го този нагледен пример щом толкова ви харесва.

А защо да ги следваме?
Виж целия пост
# 562
Обаче аз пък да ви кажа какво ми каза моят познат гей
Всъщност той е имал доста гаджета жени. Твърди, че е станал гей, защото повече се възбуждал и повече му харесвал секса с мъж, а не че няма влечение към жени. Питам го – значи си би? Той казва неее, като знам какъв кеф е с мъж – няма да легна повече с жена, за какво ми е...И на 31 реши, че е гей...не знам реално как стоят нещата при него...вероятно сам не си признава. Но и твърди, че като малък никога не е усещал в себе си да е такъв...

Виж целия пост
# 563
Обаче аз пък да ви кажа какво ми каза моят познат гей
Всъщност той е имал доста гаджета жени. Твърди, че е станал гей, защото повече се възбуждал и повече му харесвал секса с мъж, а не че няма влечение към жени. Питам го – значи си би? Той казва неее, като знам какъв кеф е с мъж – няма да легна повече с жена, за какво ми е...И на 31 реши, че е гей...не знам реално как стоят нещата при него...вероятно сам не си признава. Но и твърди, че като малък никога не е усещал в себе си да е такъв...

Каквато и да е историята - той е намерил щастието за себе си и не виждам причина някой да го обвинява за това ...
Виж целия пост
# 564
Е, кой говори за обвиняване?
Виж целия пост
# 565
Аз самата имам близка приятелка лесбийка,както и 3 -а познати мъже гей,а покрай тях съм се запознавала и с други.
Някои твърдят,че така са родени,други са го осъзнали по-късно.Има и добри примери,има и от онези досадните мъже,които са по-клюкарки и лицемерни и от жените.
Моята позната лесбийка казва,че знае,че не е нормално,че ако можеше да избира щяла да избере да е хетеро.Но просто изпитва влечение,любов,желание към жени.Към мъже не е изпитвала такова нещо,логично няма дори желувка с мъж досега.   Колежка ми е в университета и казва,че иска дете,но осъзнава,че ако е във връзка с жена и го отглеждас нея няма да е "както трябва".Затова има вътрешни противоречия...иска ли дете,не иска ли...какво да прави,как да живее.
Виж целия пост
# 566
Ами следвайте го този нагледен пример щом толкова ви харесва.
Дявол,благодаря за подкрепата към другомислещите,но явно вече от краткосрочното си пребиваване във форума си разбрал,че това не се одобрява.Ако прегледаш назад темата ще се увериш какво е отношението,към всеки,изразил неодобрение към хомосексуалните бракове и отглеждането на деца от такива семейства.Сега отиди в ъгъла да се срамуваш защото си хетеросексуален и харесваш нормални жени. Mr. Green

Ти изрази "пълен отврат". Това не е просто неодобрение или жал.
Виж целия пост
# 567
Е, кой говори за обвиняване?

тъй де Wink крайно неуместно е  Peace
Виж целия пост
# 568
Е, кой говори за обвиняване?

тъй де Wink крайно неуместно е  Peace

Нали правим разлика от обвинение, до неодобрение или неприемане?
Виж целия пост
# 569
ОК хайде да погледнем на спора от друг ъгъл.

Да речем, че детето ви е левичар, колко от нас ще го карат да върши нещата с дясната ръка, защото светът е устроен за десничари и в живота му нататък ще му бъде по-лесно, ако не се отличава от останалите по този признак???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия