Бебчета сладки и засмени през АПРИЛ 2013 ще са в "Родени" :)

  • 32 814
  • 692
# 240
Момичета, искам да попитам нещо,според ел.калкулатори съм 6г.3д, ако отида сега на д-р дали ще чуя сърчице или трябва да изчакам още?
Виж целия пост
# 241
Мисля, че най-сигурно е да изчакаш 7-ма, а и провери дали гинеколога ти разполага с такава апаратура...

Напомням, че имаме ФБ група!!! Ако някой иска да се присъедини, да пише на aguto или на мен, да ви добавим!
Виж целия пост
# 242
Аз добавих aguto - но тя все още не ми е потвърдила приятелството.
mail - alex.colova@abv.bg - намери ме и ме добави.
Виж целия пост
# 243
Не те намирам така, напиши ми на лични име, или ти ме намери-Borislava Petrova(с бебче съм на снимката)
Виж целия пост
# 244
 Здравейте, честито и добре дошли на новите момичета  Hug колко ли станахме вече  Thinking не мога да ги преброя  Grinning. Хайде всички къв ФБ групата да се запознаем.

 rosalinda 86 какво стана? Ходи ли на преглед или ще правиш нов тест?
Според мен след като имаш положителен тест, пък още нямаш цикъл значи има радост вкъщи  Hug.
Стискам палци и чакам да кажеш хубавата новина.
Виж целия пост
# 245
Тя сподели в друга темичка, че цикъла й е дошъл  Confused
Виж целия пост
# 246
 Боже....много съжалявам  Cry
rosalinda 86  Hug
Виж целия пост
# 247
Само да кажа, че съм адски притеснена. Отново. Имам кафеникаво кървене - принципно, аз си го имам нон-стоп при бременност, но днес се засилва постоянно.
Най-вероятно отново ще изгубя бебето си. Cry
Стискайте палци да се размине най-лошото и просто да е фалшива тревога (с девойките навремето си имах редовен цикъл доста обилен, та дано и сега да е това, а не нещо друго).
Виж целия пост
# 248
Само да кажа, че съм адски притеснена. Отново. Имам кафеникаво кървене - принципно, аз си го имам нон-стоп при бременност, но днес се засилва постоянно.
Най-вероятно отново ще изгубя бебето си. Cry
Стискайте палци да се размине най-лошото и просто да е фалшива тревога (с девойките навремето си имах редовен цикъл доста обилен, та дано и сега да е това, а не нещо друго).

Аз лично ти стискам палци и  Hug
Не мисли най-лошото, а имай вяра - дано не ти прозвуча банално, но все пак се опитай да си по-спокойна  newsm17
Виж целия пост
# 249
Здравейте, най-накрая намерих темичката за мен  Blush

Моят термин е 13.04.2013  Blush

Безумно съм щастлива, че намерих 17 страници бъдещи маминки, и нетърпелива - първо пиша, а после чета  Blush

Желая здраве и спокойствие на всички!
Виж целия пост
# 250
Аз тези дни ще отида на доктор да видим вижда ли се бебето,че миналатас едмица не се виждаше още...но ми казаха,че тази трябвало да се вижда вече...иначе и на мен взе да ми става лошо,а сега и едно главоболие ме налегна,но то е по-скоро от многото работа....най-ме е страх,че ще дойде момента,в който концентрацията ми ще се наруши и ще почна да правя грешки,нещо нехарактерно за мен...но ще видим.
Добре дошли на новите майчета...Леле като гледам колко от вас имат малка разлика между бебетата...браво за смелостта!Аз 5 години се решавах...
Виж целия пост
# 251
Боже....много съжалявам  Cry
rosalinda 86  Hug

Благодаря  Hug няма нищо то и сега не му беше много времето явно така е било писано да стане  Hug щом веднъж е станало ще стане пак  Grinning за сега ви оставям момичета ще ви чета и много ще ми липсвате а дай боже скоро да немеря работа и отново да се запиша в тази темичка с добра новина  Crazy ще ви кажа само да сте спокойни и за нищо да не се притеснявате защото при мен предполагам, че от притеснение го няма вече за това само спокойствие и любов милички  Hug
Виж целия пост
# 252
Росалинда...и аз много съжалявам  Confused Дано скоро се включиш в редиците и ти с едно майско бебе:) Знае ли човек? Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш Simple Smile

Камелия, то при нас дойде изненадващо, но така или иначе искаме да имаме две деца, защо не сега? Ще бъде глупаво да ходя да го махам и след 2-3г. да правим опити...Да е живо и здраво, щом сега е решило да ни зарадва, ние сме щастливи и ще си го чакаме!  Heart Eyes

Азаф, защо не отидеш на преглед??? Аз не бих издържала...Стискам палци да не се случи, това което си мислиш и през април с бебок в ръцете!

Аз днес си купих фолиева к-на и вече си я пия. Други новини няма около мен. Бременността за сега върви спокойно, дано и да е така до края за всички:)
Виж целия пост
# 253
Процедурна питанка: усещам слабо напрежение в коремчето  и яйчниците, сходно с усещането преди цикъл. Според моята АГ трябва да пия всеки ден!!! х1 но шпа.

Някак не ми се иска да взимам хапчета, само защото ми била "развита мускулатурата на матката".

Някой с подобни усещания? А, и как са ви гърдите? Аз вече не влизам в нито един сутриен, и съм малко тип "Сезонът на дините" за радост на благоверния  Mr. Green
Виж целия пост
# 254
beginner_mamma, аз миналата година се чувствах така. И на мен ми бяха казали да пия хапчета(едните бяха нош па), но аз категорично отказах. Не пих нищо и ми мина от само себе си. НО това съм аз, при теб не знам как е, ти си се усещаш. Ако мислиш, че не са ти необходими, не ги пии. С гърдите "проблеми" не съм имала, нито първия път, нито сега:) Но те са ми само да викам, че имам  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия