Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са пожеланията и подкрепата към бъдещите майки в темата за Април 2013?
Какви съвети се споделят по време на бременност и какво да очаквате?
Какви са преживяванията на бъдещите майки и как се справят с тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са пожеланията и подкрепата към бъдещите майки в темата за Април 2013?
-
Какви съвети се споделят по време на бременност и какво да очаквате?
-
Какви са преживяванията на бъдещите майки и как се справят с тях?
-
Има ли причина да избягвате пикантна храна по време на бременност?
-
Кои са препоръчителните места и лекари за проследяване на бременност в България?
),солетки и ментови бомбони.Солетките си ги хапвам често.Околните-мъжо и колегите им е много чудно как така ми е лошо....Надявам се скоро да отмине,че не е работа месеци наред да е така. 
Такова лежане и такова ядене и мързелуване отдавна не ми се беше падало.
Ама няма как пак на работа.
Иначе се чувствам добре, от време на време ми прилошава ама, добре че не е постоянно. Но имам непоносимост към месото, а по принцип съм си месоядна, как ще я карам така незнам.
Към края на седмицата ще отида все пак на преглед, да я видя малката трохичка какво си прави, че не ще да яде месо. 


Аз винаги съм си мечтала за трички
Нямаме възможност сега.. бебчето расте.. как ще ходя на прегледи не ми ясно.
И на частно дерат кожи.. ама, че побъркана история- ужким намаляваме, а не правят нищо за да облекчат бременните и да насърчат раждането.