Бебчета сладки и засмени през АПРИЛ 2013 ще са в "Родени" :)

  • 32 807
  • 692
# 660
аз трябваше според последния цикъл да съм поне в 6та седмица знам и кога ми беше овулацията, но док така го изчисли. - тоест ехографа
Виж целия пост
# 661
За порастването на коремите - според мен е прекалено рано и порасналите коремчета всъщност са шкембенца. Бебетата са по 2 см., няма още плацента, няма околоплодни води, просто няма какво да расте.  Peace

Точно, затова се зачудих, че имам малко коремче, а попринцип имах плосък корем,
обаче и с мъжа ми проверихме - то няма тлъстинка, няма какво да се щипне, просто е леко закръглено и твърдо.
Аз на втория преглед ще попитам и за това.  Crazy
Виж целия пост
# 662
аз трябваше според последния цикъл да съм поне в 6та седмица знам и кога ми беше овулацията, но док така го изчисли. - тоест ехографа
аз също
първия ден на последния ми цикъл беше на 9 юли
и овулацията си следя  Rolling Eyes
и аз така като смятах по табличките в нета излиза шеста седмица
но вчера на ехографа, ме прегледа вагинално и според големината съм 5 седмица
и аз се учудих, но все пак повече вярвам на докито, все пак тя вижда Simple Smile

а да ви питам жена или мъж ви следи бременността
аз ходя при жена, от много години - си ходя при нея и съм изключително доволна, защото е внимателна
но все пак вие споделете впечатления от вашите
Виж целия пост
# 663
Момичета, моля ви някоя да ми даде калкулатор, който смята и дните, а не само седмиците newsm53

http://pregnancy.baby-gaga.com/ тук можеш да си направиш линийка, която да сложиш на профила си и така ще гледаш в коя седмица и кой ден си smile3503

А това е схемата коя седмица на кой месец отговаря



аз използвам и този календар www.ladypill.com/calendar.php по него може да се ориентирате колко е голямо бебето в дадената седмица  Grinning
Благодаря ти newsm51
Този кръглия календар нещо не можах да го схвана Embarassed Червената линия, какво сочи?
Виж целия пост
# 664
аз трябваше според последния цикъл да съм поне в 6та седмица знам и кога ми беше овулацията, но док така го изчисли. - тоест ехографа
аз също
първия ден на последния ми цикъл беше на 9 юли
и овулацията си следя  Rolling Eyes
и аз така като смятах по табличките в нета излиза шеста седмица
но вчера на ехографа, ме прегледа вагинално и според големината съм 5 седмица
и аз се учудих, но все пак повече вярвам на докито, все пак тя вижда Simple Smile
Shocked Моята беше на 8ми юли  Laughing
Виж целия пост
# 665
Здравейте, момичета!
Азтези дни ви чета, но не пиша, защото нямам време, че вкъщи сме захванали един ремонт ........ и майстори.........., абе ужас

За заглавието аз съм за номер 1 Simple Smile
моето коремче също е подуто през деня, но като стана сутрин си е плоско, според мен се подувам от някои храни. Аз не мога да кажа, че ми се яде нещо конкретно, не съм си променила вкуса, от преди да забременея Simple Smile

Лек и успешен ден!
Виж целия пост
# 666
МОмичета, доста е рано за подобен въпрос, но понеже доста често се върти в главата ми не можах да се сдържа да не попитам- колко дни след като родиш ти идва цикъла
Виж целия пост
# 667
Момичета, моля ви някоя да ми даде калкулатор, който смята и дните, а не само седмиците newsm53


аз използвам и този календар www.ladypill.com/calendar.php по него може да се ориентирате колко е голямо бебето в дадената седмица  Grinning
Благодаря ти newsm51
Този кръглия календар нещо не можах да го схвана Embarassed Червената линия, какво сочи?


Там където пише ПЪРВИ ДЕН НА ПОСЛЕДНАТА МЕНСТРУАЦИЯ го слагаш на дата ма последния ти МЦ, а червената стрелка я слагаш на днешна дата и ти показва в коя седмица си и колко трябва да е голямо плодното сакче, ембриона, а в по напредналите седмици колко е об. на главата, крачета и др. размери отдолу са описани, кое какво е.
Виж целия пост
# 668
МОмичета, доста е рано за подобен въпрос, но понеже доста често се върти в главата ми не можах да се сдържа да не попитам- колко дни след като родиш ти идва цикъла

До колкото знам при всеки е различно, на някой докато кърмят не  им идва, на други  им идва, аз кърмих 2 месеца на 3ия ми дойде, много е индивидуално, не може да се даде точен отговор.
Виж целия пост
# 669
Момичета, моля ви някоя да ми даде калкулатор, който смята и дните, а не само седмиците newsm53


аз използвам и този календар www.ladypill.com/calendar.php по него може да се ориентирате колко е голямо бебето в дадената седмица  Grinning
Благодаря ти newsm51
Този кръглия календар нещо не можах да го схвана Embarassed Червената линия, какво сочи?


Там където пише ПЪРВИ ДЕН НА ПОСЛЕДНАТА МЕНСТРУАЦИЯ го слагаш на дата ма последния ти МЦ, а червената стрелка я слагаш на днешна дата и ти показва в коя седмица си и колко трябва да е голямо плодното сакче, ембриона, а в по напредналите седмици колко е об. на главата, крачета и др. размери отдолу са описани, кое какво е.
Лелееее, под него си има подробно описание, кое - какво, ама кой да чете..... Срам, срам Embarassed
Виж целия пост
# 670
 smile3508 smile3508 smile3508 newsm44 newsm44 newsm44 незнам за вас, но аз много се вълнувам, че само след 5 странички ще си имаме нова страхотна темичка с имена  Grinning Пишете момичета, пишете .. новата темичка идва   bigdance2  bigdance2  bigdance2 smile3533
Виж целия пост
# 671
да и аз се радвам, но някой заел ли се е с тази страница, т.е с оформянето й и събиране на имена и дати и др.неща

за фейсбук ви питах - как става присъединяването към групата ?
Виж целия пост
# 672
МОмичета, доста е рано за подобен въпрос, но понеже доста често се върти в главата ми не можах да се сдържа да не попитам- колко дни след като родиш ти идва цикъла

До колкото знам при всеки е различно, на някой докато кърмят не  им идва, на други  им идва, аз кърмих 2 месеца на 3ия ми дойде, много е индивидуално, не може да се даде точен отговор.
10 месеца след като родих ми дойде  първия цикъл. А 10 дни преди това спрях да кърмя. Но това не е закон, може да кърмиш и пак да имаш цикъл. Като цяло за година и половина се разминах само с 35 дни лохии.  Laughing

basten , karityyy, 5г.с. и 2дни си е 6-та седмица. Аз и преди обясних, че за 2-3 дни разлика не е никакъв проблем. До края на бременността едва ли ще имате 2 еднакви термина според ехографа. Според мен терминът ви ще се изчисли според цикъла, не според овулацията.  Peace
Виж целия пост
# 673
да и аз се радвам, но някой заел ли се е с тази страница, т.е с оформянето й и събиране на имена и дати и др.неща

за фейсбук ви питах - как става присъединяването към групата ?
Намери ме-Borislava Petrova (с бебе на снимката) и ще те добавя в групата Peace
Виж целия пост
# 674
МОмичета, доста е рано за подобен въпрос, но понеже доста често се върти в главата ми не можах да се сдържа да не попитам- колко дни след като родиш ти идва цикъла

До колкото знам при всеки е различно, на някой докато кърмят не  им идва, на други  им идва, аз кърмих 2 месеца на 3ия ми дойде, много е индивидуално, не може да се даде точен отговор.
10 месеца след като родих ми дойде  първия цикъл. А 10 дни преди това спрях да кърмя. Но това не е закон, може да кърмиш и пак да имаш цикъл. Като цяло за година и половина се разминах само с 35 дни лохии.  Laughing



basten , karityyy, 5г.с. и 2дни си е 6-та седмица. Аз и преди обясних, че за 2-3 дни разлика не е никакъв проблем. До края на бременността едва ли ще имате 2 еднакви термина според ехографа. Според мен терминът ви ще се изчисли според цикъла, не според овулацията.  Peace

както и да е, аз съм щастлива от факта че все пак съм бременна
началото на тази година имах една неуспешна бременност, затова сега съм повече от щастлива
така че за мен не е важно точно коя дата е определена, то когато Господ реши бебчето живот и здраве ще излезе наяве  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия