Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 315
Ако има някой с превод към Общинска банка Варна нека да сподели.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 316
Ако има някой с превод към Общинска банка Варна нека да сподели.Благодаря предварително.

Или ОББ-Варна  Hug
Виж целия пост
# 317
Русе, Райфайзен - има  Peace С интернет банкиране съм
Виж целия пост
# 318
Русе, Райфайзен - има  Peace С интернет банкиране съм


И Уникредит булбанк.
Виж целия пост
# 319
Инвест банк Бургас--изтеглени детски+чл.8 PeaceУспех на всички Hug
Виж целия пост
# 320
Варна кооперативна банка няма
Виж целия пост
# 321
София, Сердика пощенска ИМА!
Виж целия пост
# 322
Пловдив - Уникредит Булбанк ...има,проверени на банкомат  Wink .
Виж целия пост
# 323
Борика не се е обновявала от петък при мен и не виждам нищичко. Да не би да са сменили часа на обновяване?
Виж целия пост
# 324
Ние пак последни.Ей големи са гадинки тея от Слатина.
Виж целия пост
# 325
Ние пак последни.Ей големи са гадинки тея от Слатина.

Люлин се нарежда до Вас  Sad
Виж целия пост
# 326
Може ли някой да ми помогне?
Трябва този месец да подам документи за детски, но от бившата ми работа не ми дават служебва бележка за дохода? И аз сега с всички други документи - бележка от новата ми работа, от Джипито, от училището на каката стоя и нищо не правя??  Как да процедирам и аз не знам   newsm78
Виж целия пост
# 327
Ние пак последни.Ей големи са гадинки тея от Слатина.

Люлин се нарежда до Вас  Sad



И Младост Rolling Eyes
Виж целия пост
# 328
Здравейте, август трябва да подавам документи за детски, но съпругът ми регистрира фирма февруари месец и извършва дейност. Въпросът ми е имам ли право на детски или не?
Моля, ако някой може да ми отговори.
Виж целия пост
# 329
Здравейте!
Асеновград ДСК-ИМА ДЕТСКИ:))))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия