Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 405
Дъжд, нямаш ли бележчица с входящ номер (тук ни дават такива 2х5 см са, но пише Вх№ и дата) с тази бележка трябва да отидеш и да получиш Заповедта за отпускане на ДД.
При нас дори ми се върти в ума, че има клауза който не си е получил заповедта и не се е подписал, че я получил не му се превеждат пари.
Ти си я получила, така ли?

Ани, аз две години подред не съм си взимала заповедта и не съм имала проблеми с преводите Peace
Това дето ти се върти в ума не е вярно.Аз не съм си взела заповедите за интеграция, детски и чл 8.Парите ги получавам, а самите заповеди ми ги пратиха по пощата.
Виж целия пост
# 406
Някой знае ли до кога е срока за подаване на документи за еднократна помощ за първокласник?
Виж целия пост
# 407
Някой знае ли до кога е срока за подаване на документи за еднократна помощ за първокласник?

До края на септември!
Виж целия пост
# 408
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 409
Всички ли си поучиха парите???Аз съм от Софийско и чакам по пощата ама няма нищо още...
Виж целия пост
# 410
и в Кюстендил няма...на Уникредит съм. Такова забавяне отдавна не е имало.
Виж целия пост
# 411
Аз все още нямам превод, питах в социалните, а отговора беше, че сумите още не са одобрени Rolling Eyes Кой по-точно трябва да ги одобри и какво има да им одобряват ooooh!
Виж целия пост
# 412
някъде да има интегроционни?
Виж целия пост
# 413
Момичета, ако някой знае нека сподели.От юни месец съм неплатена отпуска за отглеждане на дете до 8 г., трябва да ходя да си взема бележка за дохода за да подам за еднократната помощ за първокласник има ли нещо специално което трябва да пише в бележката ( за тези месеци) че дамата във фирмата последно време не се спогаждаме да знам да не се налага втори път да се търсим.
Не знам дали не е късно, но за месеците без доход да пишат 0,00, а в  забележка да добавят, че за посоченият период си в отпуск по чл...от КТ.

Здравейте, искам да попитам някой знае ли какво представлява декларацията по чл. 109 за отпускане на помощ за гледане на дете до 3 годишна възраст.
Този чл.109 от къде е?
Виж целия пост
# 414
някъде да има интегроционни?
няма още превод ,сигурно на 31.08
Виж целия пост
# 415
някъде да има интегроционни?
Аз няма проверих преди 1 минута.
Виж целия пост
# 416
И аз проверих преди 10минути няма никакви пари.Но ме дразни всеки път едно и също нещо ,как може тези които ги получават на ръка в пощтата да ги взимат винаги до20 число а понякога и по-рано ,а ние ги чакаме тези прословути пари все към края на месеца.Като че ли става на въпрос за огромни суми а не за някакви си мижави 20-30лв -
Виж целия пост
# 417
И аз проверих преди 10минути няма никакви пари.Но ме дразни всеки път едно и също нещо ,как може тези които ги получават на ръка в пощтата да ги взимат винаги до20 число а понякога и по-рано ,а ние ги чакаме тези прословути пари все към края на месеца.Като че ли става на въпрос за огромни суми а не за някакви си мижави 20-30лв -
и на пощите няма.
Виж целия пост
# 418
Може би и в пощите не на всякъде са преведени но лично ги взех на свекърва ми и свекър ми.Те също получават тези пари-транспортни и за лекарства. Имаше доста хора които си ги получиха преди мен.А аз все още си ги чакам за моят син паричките по картата.
Виж целия пост
# 419
Здравейте!Знаете ли дали мога да получавам детските по пощата,а не по банков път?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия