Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 420
При последното ми подаване на молбата за детски и аз отправих този въпрос на служителите от социалните но ми отговориха че не могло .А защо .... newsm78не получих  друг отговор.
Виж целия пост
# 421
И в Плевен няма интеграционни
Виж целия пост
# 422
Здравейте!Знаете ли дали мога да получавам детските по пощата,а не по банков път?

Аз до миналия месец ги получавах в пощата.
При подаването на следващата молба декларация, отбелязвате че Не желаете да ги получавате по банков път и това е. Но не виждам никакви предимства /освен ако не ви е запорирана сметката/ - миналата година идваха 2-3 дни по-рано, тази закъсняваха с толкова спрямо първите постове тук. В повечето случаи се чака доста на опашка /предимно от роми/ - за централен клон говоря.

Виж целия пост
# 423
Аз си ги поучавам по пощата.
Виж целия пост
# 424
Във Варна има интеграционни най-накрая   Crossing Arms големите пари ,че всеки месец чакат последната дата да ги изплатят...  ooooh!
Виж целия пост
# 425
Какви са тези интеграционни?? За какво ви ги плащат???
Виж целия пост
# 426
Има светлина в тунела. Дано не ги пуснат в Русе като миналия месец.

Какви са тези интеграционни?? За какво ви ги плащат???
За децата с увреждания става въпрос.
Виж целия пост
# 427
В Бургас към Инвестбанк вече има интеграционни.Току що ги изтеглих.
Виж целия пост
# 428
Някой знае ли нещо за чл.9? София, пощенска банка, район Възраждане. Моля, ако някой има информация, да пише.
Виж целия пост
# 429
И в Плевен ги преведоха.
Виж целия пост
# 430
София, Младост 1, ПИБ - има преведени интеграция
Виж целия пост
# 431
За Хасково някой теглил ли е интеграционни.Дали са преведени,аз проверих на инвестбанк  към 11:30 и все още нямаше.
Виж целия пост
# 432
В 11.00ч в Русе на Уникредит Булбанк бяха пуснати.
Виж целия пост
# 433
Русе - Инвестбанк ,има преведени интеграционни ,крайно време беше  #Crazy
Виж целия пост
# 434
Момичета,след като 15-ти е в събота,кога се очаква да пуснат парите за безработни?На 14 ли на 17 в понеделник?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия